Kostunica da preformulise pitanje !

Danas su bednici rekli da nam daju 200 miliona evra http://www.blic.co.yu/politika.php?id=32878!
nama uzmu preko 250 milijardi dolara imovine ( bombardovanje infrastruktura -30 milijardi) i jos siptarima obecaju donatorsku konferenciju u junu na kojoj ce im dati par milijardi !
....SRamota ! Jel ima neko muda da kaze tom Oli Renu : "Dokle vise, zajebavanja"!!!!!!!!!!!!!!!

Joш ће Мафијашкој Републици Нова Албанија бити отписани сви дугови када Србија буде евентуално пристала да тај дуг треба албанци са Космета да отплате...
 
Ja sam već govorio na drugoj temi da nije u pitanju samo 200 miliona već investitori koji će doći u Srbiju po potpisivanju SSP-a.Mada se slažem sa vama da je to sića a još nam to nude u ovom momentu pa mi sve izgleda da EU misli da smo mi toliko jadni pa kao evo vam odmah 200 miliona...........Zbog ovakvih izjava iz EU nikada ne bih potpisao SSP a da ne pominjem KiM ali pošto nam trebaju strane investicije trebalo bi..................
 
Bice referendum siguran sam i bice naravno i pitanja bilo kakvog. Ali i znam da time nista nece da se resi bas kao i 97-me kada je bio a narod izglasao da se niko ne mesa. Oni blesavi penzioneri, opicise kolo ispred MZ gde su bila glasanja, ja gledam i ne mogu da verujem....

I posle ne da se nisu mesali..., nego su se bas UMESALI....

Ma kako ne shvatate, ne da se lako Vlast, kakav crni referendum. Dobro oni znaju da ce na kraju da bude kako drugi zele, a ne onako kako mi kao narod zelimo niti oni kao "politicari"...

Trt Milojka...
 
Ja sam već govorio na drugoj temi da nije u pitanju samo 200 miliona već investitori koji će doći u Srbiju po potpisivanju SSP-a.Mada se slažem sa vama da je to sića a još nam to nude u ovom momentu pa mi sve izgleda da EU misli da smo mi toliko jadni pa kao evo vam odmah 200 miliona...........Zbog ovakvih izjava iz EU nikada ne bih potpisao SSP a da ne pominjem KiM ali pošto nam trebaju strane investicije trebalo bi..................

Ili nam opet nude veslo za sisanje?
Pristanemo jer su obećali investicije, a onda osvanu sa nekim idejama oko Vojvodine?
Kako ono ide, ne veruj im ni kada ti poklone nose!?:D
 
Ili nam opet nude veslo za sisanje?
Pristanemo jer su obećali investicije, a onda osvanu sa nekim idejama oko Vojvodine?
Kako ono ide, ne veruj im ni kada ti poklone nose!?:D


не веруј Данајцима ни кад дарове доносе

постоји одбрана у шахи ДАНАЈСКА ОДБРАНА жртва топа и даме и мат у 12 потеза
 
Bice referendum siguran sam i bice naravno i pitanja bilo kakvog. Ali i znam da time nista nece da se resi bas kao i 97-me kada je bio a narod izglasao da se niko ne mesa. Oni blesavi penzioneri, opicise kolo ispred MZ gde su bila glasanja, ja gledam i ne mogu da verujem....

I posle ne da se nisu mesali..., nego su se bas UMESALI....

Ma kako ne shvatate, ne da se lako Vlast, kakav crni referendum. Dobro oni znaju da ce na kraju da bude kako drugi zele, a ne onako kako mi kao narod zelimo niti oni kao "politicari"...

Trt Milojka...

Ма неће бити : трт Милојка!

Биће: прц, Милева! :oops::oops::oops:
 
A šta kažu, hoće li vize biti ukinute za sve, ili samo za one koji su za EU-integracije!?:D:D
Kazu ovako:


Došlo je vrijeme da građani Balkana putuju u Evropsku uniju bez viza, a povećaće se i broj stipendija za studente sa Balkana u zemljama EU, saopšteno je juče iz Evropske komisije.

Mediji navode da je odmah nakon što je preuzeo funkciju prvi šef delegacije EK u Podgorici Leopold Maurer juče Vladi, Skupštini i novinarima predstavio dokument Evropske komisije "Zapadni Balkan: Unapređenje evropske perspektive", po kome će EU nastaviti pomoć regionu od oko milijardu eura godišnje, što je 30 eura po glavi stanovnika.

"To je daleko najveći iznos po glavi stanovnika koji komisija obezbjeđuje regionu u svijetu", rekao je Maurer na konferenciji za novinare.

On je istakao da je za Komisiju najvažnije jačanje vladavine zakona, dobro upravljanje, sudska i administrativna reforma, kontakti između naroda.

Maurer je ponovio ranije stavove Brisela da su problemi Crne Gore zaštita prirode i korupcija, napominjući da je liberalizacija viza najvažnija buduća inicijativa EK.

"To je proces za koji tek treba da se razradi plan... Tu su i stipendije za studente, učešće u programima EU, kao i razvoj civilnog društva", rekao je Maurer.

On je najavio da će EK posebno podržati lokalne nevladine organizacije i koncept dobrog upravljanja u Crnoj Gori.

Maurer je istakao da će u Danilovgradu biti centar Regionalne škole za državnu administraciju. "Želimo da poboljšamo i razvoj trgovine, što je u regionalnom smislu počelo s CEFTA programom".

Maurer je kazao da su prošlogodišnji požari u prvi plan stavili potrebu za dobro koordinisanim međudržavnim akcijama u slučaju nepogoda u regionu.

Dokument Evropske komisije "Zapadni Balkan: Unapređenje evropske perspektive" biće predstavljen državama članicama na neformalnom sastanku šefova diplomatija država EU u Sloveniji, 28. i 29. marta.
 

Back
Top