Kosta Rika priznala Palestinu - i poslednje ambasade se premeštaju iz Jerusalima

ArnoldLayne

Iskusan
Poruka
5.103
išao ja da kupim monitor, pre jedno nedelju dana, u Tehnomaniju na Crvenom Krstu, i šetam se onim poprečnim ulicama, kad ono neka ambasada. uvek me zanimalo to koja je gde i kako izgledaju, vidim neka arabic-like zastava, pridjem.. Palestina yebote. mislim znao sam da je glupa SFRJ priznala Palestinu ali da i dalje držimo to priznanje, možda smo zato i tu gde smo sad.

jedine dve rušilačke akcije koje bih opravdao su na tu ambasadu i na prokletu 'kuću cveća'.

Izrael je pred slomom, pitanje je meseca.
 
Али независност Косова је форсирана управо због Палестине... наравно, масони ће покушати да заврше Соломонов храм
То је тачно, већ имају неке компоненте припремљене....али смета им Златна Купола..
 
onda neka bude kako BOG kazhe i u jednom i drugom i svakom sluchaju.

nema posle ljutish :lol:
Да ти сада не преричавам шта је ПРОМИСАО БОЖИЈА, да ме не опомену због погршне приче на теми....мораш знато једну ствар...ПРАВОСЛАВЉЕ ЈЕ БОЖИЈА ВЕРА..све остало није...тако да се зна чија је задња
 
Застава Палестине

ps.gif
 
http://www.forward.com/articles/12761/
http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1203847467379&pagename=JPost/JPArticle/ShowFull

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jako bitan dogadjaj. sve ambasade su sad u Tel Avivu, ovo je još jedan od pokazatelja koliko je, ustvari, iako malo ljudi to konta, Izrael na velikim mukama. gadne stvari se spremaju.

Pa Izraelicani su ti koji su oteli zemlju.I to samo zato sto to pise u nekoj knjizi.Njihovoj.
Ono sta rade Siptari nama,to su Jevreji uradili Palestincima,i jos nekim.
Odjednom su se stvorili tu i objavili da je to njihova,pre 3000 godina,obecana zemlja.
Tako sada rade i Siptari.Pod necijim patronatom.A svi znamo cijim.
Zar se,da je Papa stvarno protiv nezavisnog Kosova,ne bi promenila politika Amerike?
Poturili su nam njihovu pricu na mesto naseg Boga.Ali mi smo ostali PRAVOSLAVCI!
I treba da SLAVIMO:Slovensto,Srpstvo,SvetoSavlje,naseg Boga.
A ne Boga kod koga mozes da otkupis grehe(nekad je bilo u zlatu) i da se izvinis Bogu,da kazes da znas da si pogresio,i da ti Bog oprosti.Ali ti pre toga svega kazu da ces,ako zgresis,goreti u Paklu.I onda ti tvoj Bog sve to oprosti?Pa ti onda mozes samo da obozavas takvog Boga,koji ti sve dozvoljava.
Pravoslavlje ima drugu filozofiju.Nas svestenik ti kaze da ce ti Bog oprostiti onda kada i sam sebi budes oprostio.A to znaci:svestan si svoje greske i svoje gresnosti:uradi nesto,iskupi se delima,pokazi da ti je stvarno stalo.Iskreno.Ako stvarno mislis i osecas tako,nece ti biti tesko.Onda ces i Bogu biti mio.
Katolicka crkva je direktan potomak Starog zaveta.Njihova religija se zasniva na Bogu ciji je Otac,jevrejski Bog.I to samo zato sto su Hebreji prorekli dolasak Spasioca.I sto je on pricao da je on Sin svoga Oca(nije rekao kog,jevreji su nam rekli da je to njihov Bog),i da smo svi mi Njegova deca(zar onda ja ili ti nismo isti kao Isus).Rimljani(Vatikan) su nam poturili Boga(direktnog potomka jevrejskog Boga)koga su prvo ubili,pa proglasili za Kralja,i u ime njega zla cinili.
Pravoslavlje nije skroz otislo u tom pravcu,pogotovo mi Srbi.Mi smo zadrzali nase stare obicaje,bas kroz tu Hriscansku crkvu,od koje smo preuzeli ono sto valja i dodali ono vec nase.Mi Srbi jos uvek slavimo Peruna,Svaroga,SveVida(ciji dan i danas slavimo,Vidovdan,sto od Kosovskog boja zapamtismo).To su danas Nikola,Jovan,Petar.Mi im na Slavama prinosimo zrtvu,u hrani i picu.Unosimo Badnjak u kucu."Koliko iskrica,toliko srece i zdravlja".Uneli smo nas,kako to pogrdno kazu,paganizam,u Hriscanstvo i SvetoSavlje.Mi se razlikujemo od drugih.I oni su toga svesni.Verujem da zbog toga zele da nas uniste.Mi smo na braniku Pravoslavlja,a oduvek su Katolici hteli da promene Pravoslavce.Nasi dedovi,ocevi,pa i mi sami smo to osetili na svojoj kozi.
Kako smo mi zadrzali svoju veru u Hriscanstvu,tako su verovatno i oni zadrzali svoju.A ta vera im nije bila lepa,puna je zla.Zasnovana na prevrtacini,izdajstvu,ubistvu,osvajanjima,otimacinama.Procitajte barem deo Starog zaveta,sve je puno ovakvih stvari.Onda im se Bog obratio i rekao da grese,i oni su sad dobri.Njihov Bog koji je oprostio Kainu na ubistvu brata?Zar je taj Bog otac Isusa,kako mi nazvasmo Boga?Isus je susta suprotnost tog Boga.
Pravoslavlje do groba!
 

Back
Top