Kosowo jest Serbskie! Poljaci veći Srbi od Srba!

lima

Aktivan član
Poruka
1.626
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1121/Видео+дана/846548/Kosowo+jest+serbskie.html

slika-21-02-17-00-02_Kosovo-poljaci-v-t.jpg
 
Ja sumnjam da ti Poljaci mogu biti veci Srbi od dezurnih patriota na forumu. To nikako nije istina vec cista kleveta

Cekaj Ademe...majku mu...pa gdje su se Srbi TADA, davne 1389 godine branili od Turaka...u Albaniji :mrgreen:
...mislim, vidis li ti koliko ti pises PRISTRASNE stvari. NE razumijem kako mozes reci nesto tako?
Ja znam da vi sada po svaku cjenu morate tjerati svoje, iako znate da niste u pravu...ali kako narod kaze...ima Boga i jednog dana cemo ga svi pogledati u oci, a onda ce biti svakom po zasluzi.
 
Cekaj Ademe...majku mu...pa gdje su se Srbi TADA, davne 1389 godine branili od Turaka...u Albaniji :mrgreen:
...mislim, vidis li ti koliko ti pises PRISTRASNE stvari. NE razumijem kako mozes reci nesto tako?
Ja znam da vi sada po svaku cjenu morate tjerati svoje, iako znate da niste u pravu...ali kako narod kaze...ima Boga i jednog dana cemo ga svi pogledati u oci, a onda ce biti svakom po zasluzi.

Ma pravi se lud, moze mu se jer Amerika stoji iza njega. Ali nece tako biti doveka.

Povraticemo Kosovo jednog dana.
 
Cekaj Ademe...majku mu...pa gdje su se Srbi TADA, davne 1389 godine branili od Turaka...u Albaniji :mrgreen:
...mislim, vidis li ti koliko ti pises PRISTRASNE stvari. NE razumijem kako mozes reci nesto tako?
Ja znam da vi sada po svaku cjenu morate tjerati svoje, iako znate da niste u pravu...ali kako narod kaze...ima Boga i jednog dana cemo ga svi pogledati u oci, a onda ce biti svakom po zasluzi.

Js ako uspes da mi objasnis kakve veze ima tvoj post sa mojim, mozda ti dam i jednu repku.:dash::dash:
 
Js ako uspes da mi objasnis kakve veze ima tvoj post sa mojim, mozda ti dam i jednu repku.:dash::dash:

Pa kao odgovor na KLEVETU :lol: ...
Niko nije rekao da su veci nego da i sami vide pravdu.
...mislio sam da im osporavas ideju :lol:...pa reko da ti cisto otvorim oci...a i kao odgovor na onaj tvoj post u kojem me pitas ko je u ciju zemlju dosao.

REPUTACIJA mi ne treba...nisi je dao kad si trebao...a u ovakvim razgovorima mi pogotovo nije potrebna :mrgreen:
 
  • Podržavam
Reactions: Nez

Back
Top