Quantcast

Kosovska vlada

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Sto se mene tice, lepa vest kojim se pokazuje dobra volja za saradnjom sa svakim, i postovanje svih na Kosovu.

Potpredsednik kosovske vlade iz SLS
Izvor: Beta

Priština -- Predsednik Samostalne liberalne stranke Kosova Slobodan Petrović biće jedan od četiri potpredsednika Vlade Kosova.

Visoki predstavnik vladajuće DPK kazao je agenciji Beta da će buduća Vlada imati četiri zamenika premijera, među kojima će biti i lider SLS Slobodan Petrović.

U odlazećoj Vladi SLS je imao dva ministarstva i nekoliko mesta zamenika ministara. Očekuje se da tako bude i u novom mandatu vlade, uz funkciju zamenika premijera.

Petrović je u prošlom sazivu Skupštine Kosova bio jedan od pet potpredsednika Skupštine.

SLS ima osam poslanika u Skupštini Kosova.

Vladajuću koaliciju će pored DPK koja je dobila najviše glasova na izborima 12. decembra 2010. godine, činiti i Alijansa Novo Kosovo, SLS, Lista Ibrahim Rugova i poslanici drugih manjinskih zajednica.
ps. pozdrav svima:lol::lol:

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.726
Kriza brate, pa onda se po malo "odmara" prinudno. Mada mislim da ce me odsada biti redovno, kao nekada, na "zadovljstvo" nekih.
хехехе... рече "БРАТЕ" хер Иван ПетровиЧ... нека, нека... нека проба поново - овог пута ћемо га натртити...:hahaha::hahaha::hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.