kosovo

Prijatelju,da bi bilo nase opet,tu sad treba more krvi.NE ZNAS ti sta pricas.Prvi bi se usrao da ti zakolju brata na oci,pa ti bombica pobije porodicu,pa ti ne ostane ni jedan prijatelj,niko sad nece reci,puj pike vise ne vazi.ne treba mnogo hrabrosti,tipkati po tastaturi,i izbacivati parole.Prodali smo ga,uzeli smo kesericu,i ajd ne kakite vise.
Не знам коме је порука намењена,али ако је то за мене,онда да ти кажем да сам био у рову 91/92,те да ти кажем да је Косово отето а не продато...Мораш то да знаш,да би могао да га браниш...својим животом...
 
4.jul kasarna,mehanizovana pesadija,Djerd Horvat mi je bio komandir cete-zamisli.Mi i Vasa Carapic prvi krenusmo za Croatiu,mozda se i znamo,CACANINE?
 
Bravo brate tako je prodavali su Kosovo 50 godina a sada se cude sta ih je snaslo.
Pomirite se sa sudbinom Kosovo vise nije Srbija sada moramo dalje jer Srbija nije samo Kosovo.
Srbija je Sumadija, Vojvodina, Branicevo...itd.

Pa kako mozes da kazes da Vojvodina Srbija,a Kosovo nije:confused:
 
А шиптари? Па њима је то једини циљ. Седну, узму истуку жену, накоте се као зечеви са само једним јединим циљем. То није ни врхунац љубави, ни жеља за дететом, потомством нити било шта друго. Праве дете да би од њега настао крвожедни албански војник, односно терориста, који би ишао около клао, и етнички чистио Велику Албанију од Срба, Македонаца, Грка и осталих окупатора. Шаљу их у војне кампове да се боре против великосрпске хегемоније....:lol: После се питамо што им је онолики прираштај? Кад су примитивци.

Mislis Albanci
Pa brate mi smo civilizovani hteo ti to da prihvatis ili ne
 
Срби на југу Космета су гладни а да не помињем да су углавном остали стари и болесни родитељи. Арнаути им отимају стоку, пале куће, гађају их камењем, бију старце, на ретке млађе Србе пуцају а овде се прича о чему?
Ако и ти старци оду са Космета онда смо га стварно изгубили.
Просто чекају да умру а када им досади мало их бију, даве, кољу....
Ни на северу није лако бити Србин а на југу....
 
Срби на југу Космета су гладни а да не помињем да су углавном остали стари и болесни родитељи. Арнаути им отимају стоку, пале куће, гађају их камењем, бију старце, на ретке млађе Србе пуцају а овде се прича о чему?
Ако и ти старци оду са Космета онда смо га стварно изгубили.
Арбанаси просто чекају да умру а када им досади мало их бију, даве, кољу....
Ни на северу није лако бити Србин а на југу....
Нисмо ми на потезу,већ наша држава...Жели да се избегне рат,а добије Косово..ај да видимо ту памет...
 
Нисмо ми на потезу,већ наша држава...Жели да се избегне рат,а добије Косово..ај да видимо ту памет...

То су тренуци у којима се дела само једном вештином. Дипломатијом. Пошто је по мом, реалном мишљењу дипломатија сасвим непотребна и неупотребљива кад су у питању мале нације које бране своје интересе сила је једини одговор на овакво стање ствари. Уопште више не верујем у моћ дипломатије.
 
Срби на југу Космета су гладни а да не помињем да су углавном остали стари и болесни родитељи. Арнаути им отимају стоку, пале куће, гађају их камењем, бију старце, на ретке млађе Србе пуцају а овде се прича о чему?
Ако и ти старци оду са Космета онда смо га стварно изгубили.
Просто чекају да умру а када им досади мало их бију, даве, кољу....
Ни на северу није лако бити Србин а на југу....

Ti ocigledno nisi bio na jugu kosmeta. To se mozda desava po enklavama.
Na jugu je situacija drugacija, Kosovari imaju vise para od nas koji zivimou Srbiji, plus svako ko je zaposljen u drzavnoj firmi ili nekoj instituciji koju finansira vladasrbije ima kosovski dodatak sto znaci da nastavnik na kosovu ima vecu platu od nastavnika u Beogradu.
 
:):)
То су тренуци у којима се дела само једном вештином. Дипломатијом. Пошто је по мом, реалном мишљењу дипломатија сасвим непотребна и неупотребљива кад су у питању мале нације које бране своје интересе сила је једини одговор на овакво стање ствари. Уопште више не верујем у моћ дипломатије.

Pa to smo vec radili ratovali protiv celog sveta.
 

Back
Top