Kosovo Provincial Boundary.....

Poruka
8.989
1658693121089.png

Kosovo Provincial Boundary...Читате ли шта пише на ткз. граничном прелазу?

Да би једног дана, ако МИ признамо Косово* тај provincial boundary, постао STATE BOUNDARY. Схвата ли неко уопште важност ове речи "покрајинска граница"? Значи да ни они сами не признају независност Косова* и знају да је све ово једна велика превара!

Има ли наша држава ПРАВНИКЕ да ово ЈАВНО кажу Србима?
Да ни ткз. Запад заправо не признаје Косово, суштински, већ као фор, јер да је тако говори чињеница да се руководство ткз. Косова* састаје ИСКЉУЧИВО са преговарачима ЕУ, НИКАД ни са једним ДРЖАВНИКОМ!
Било је сусрета, на разним скуповима, да, али не и званичних МЕЂУДРАЖВНИХ посета!

Другим речима КОСОВО НИКО НИЈЕ НИ ПРИЗНАО НА ЗАПАДУ!
Чекају да ми то урадимо, и да онда они кажу, е сад је готово, такнуто макнуто!

И заправо носилац "ДРЖАВНОСТИ" је УНМИК! што уосталом јасно и гласно и пише у УСТАВУ КОСОВА, ко је читао прочитао је да тај неки известилац бог и батина, и да шта он каже то је то.
Дакле носилац "државности" нису грађани Косова, већ УНМИК.

ОПАСНЕ СУ ОВО ИГРЕ!

 

Ово је иста фора као са самосталношћу Охридске Архиепископије, тј ткз. Македонском црквом, док је МИ нисмо признали, НИКО је није признао....али када смо то МИ урадили, си су признали....

МОТОКОТАЧ:
заиста нема потребе да се керебечиш, ускоро ћете у ЗГ стављати табле на србској азбуци са све словима Ѣ и Z!

 
Treba biti ili totalno naivan ili izdajnik da potpišeš Briselski sporazum, bilo kao predsednik tada, premijer ili zamenik premijera, sta znamo ko je već tu učestvovao.
Želim da verujem da su naši bili naivni , ipak ono drugo mi se ne svidja, a svako ko je naivan ne bi trebao biti na vlasti.
Ako su na vlasti kao naivčine , pa šta tek onda nama sledi još gore i gore , što jest bilo tako posle tih potpisa kojim su protivno volji svih Srba ukinuli suverenitet Srbije na Kosovu tj delu Kosova.
 
Treba biti ili totalno naivan ili izdajnik da potpišeš Briselski sporazum, bilo kao predsednik tada, premijer ili zamenik premijera, sta znamo ko je već tu učestvovao.
Želim da verujem da su naši bili naivni , ipak ono drugo mi se ne svidja, a svako ko je naivan ne bi trebao biti na vlasti.
Ako su na vlasti kao naivčine , pa šta tek onda nama sledi još gore i gore , što jest bilo tako posle tih potpisa kojim su protivno volji svih Srba ukinuli suverenitet Srbije na Kosovu tj delu Kosova.
Da se ne zavaravamo, Mis Usana Srbije je dovedena da reši pitanje Kosova i Metohije, natavno u šiptarsku korist, i kao poslušna mala devojčica to je uradila.
 
Da ali je Dača rekao '' hajde da rešimo problem da svima bude bolje''
Potpisao ukidanje suvereniteta Srbije na Kosovu i kada se cela Srbija krstila tome, on je objašnjavao da je želja Srba
a ne njegova.
Ovde se ipak ne radi o naivnosti kod ovakvih izjava u medijima.
 

Back
Top