Kosovo podeliti sa Albanijom

Дачић је у Влади положио заклетву која гласи:

Заклетва гласи: „Заклињем се на оданост Републици Србији и својом чашћу обавезујем да ћу поштовати Устав и закон, да ћу дужност члана Владе вршити савесно, одговорно и предано и бити посвећен очувању Косова и Метохије унутар Републике Србије.““
 
Дачић је у Влади положио заклетву која гласи:

Заклетва гласи: „Заклињем се на оданост Републици Србији и својом чашћу обавезујем да ћу поштовати Устав и закон, да ћу дужност члана Владе вршити савесно, одговорно и предано и бити посвећен очувању Косова и Метохије унутар Републике Србије.““
Da, ovo poslednje sigurno. :lol:
 

Сам се министар залаже за цепање територије. Страшно за кога је народ гласао! Ебо вас ЗЕС на изборима! http://bux4ad.com/_07bda15c.htm
Ево вам га сада!
 
Pa evo, Tachi mu je poruchio da je bolje da to pitanje ne otvara, jer moze da znaci pripajanje kosova Albaniji, a onda i druge teritorijalne zahteve ka Srbiji.
I naravno da se to pitanje nece otvarati, osim ukoliko Amerika ne resi da BiH pusti niz vodu i kao kompenzaciju za to, Srbiji pripoji Republiku Srpsku
Ali to je nekako u domenu naucne fantastike, bar za sada
 

Back
Top