KOSOVO JE SRCE SRBIJE

tadicv2800gk8.jpg
 
EEE, da su ovi naši u vlasti pametni kao što nisu, pa da im zavrnu struju da vide kako je imati državu. Onda im odrape cenu i kažu da odvrćemo ili šta?
Pametan je Putin, što pokazuje na primeru Ukrajine kad počne da pametuje. Zavrne gas i kaže kinta unapred.
Treba slediti njegov primer, ali niko mudiju nema da tako nešto sprovede u delo.
 
A sta bi ti to uradio de molim te reci nam?

Sta bih ja uradio?
za pocetak ukinuo civilnu vojsku, naterao sve nase zene da radjaju po desetoro dece, i za to ima davao velike pare, napravio veliku cistku medj Srbima, isterao sve kvislinge i izdajice svoga roda...za pocetak dosta...pa za neko vreme bi se promenila svetska politika, Albanci nece biti doveka na ovom nivou, i polako, krenuo u kontarofanzivu...
ne krivim ja ovog Siptara sto nas zajebava, zna on sta radi, i ja bih to isto radio na njegovom mestu...
mene nerviraju dosadnjakovici kao ti, koji bi izgleda najradije digli sve 4 u vis i pljuvali po svemu sto ih dize iz udobne fotelje
KOSOVO JE SRBIJA, I TO CE I OSTATI...NICIJA NIJE DO ZORE, PA NECE NI NJIMA
 
Ali prvi da im cestita Avganistan a oni njima da se zahvale i da im pozele Tashakkur.............hahahaha

http://www.kosovothanksyou.com/

Kakav im prvi sto ih priznao , ista mu i cestitka....., a takva ce da im bude i drzava, -Tashakkur!

Peachwise ali stvarno, pravi pichvajz!!!!

Jos onaj Perverzni Musharraf da im pozeli sve najbolje i evo jos i perverzije od drzave...........
 
Sta bih ja uradio?
za pocetak ukinuo civilnu vojsku, naterao sve nase zene da radjaju po desetoro dece, i za to ima davao velike pare, napravio veliku cistku medj Srbima, isterao sve kvislinge i izdajice svoga roda...za pocetak dosta...pa za neko vreme bi se promenila svetska politika, Albanci nece biti doveka na ovom nivou, i polako, krenuo u kontarofanzivu...
ne krivim ja ovog Siptara sto nas zajebava, zna on sta radi, i ja bih to isto radio na njegovom mestu...
mene nerviraju dosadnjakovici kao ti, koji bi izgleda najradije digli sve 4 u vis i pljuvali po svemu sto ih dize iz udobne fotelje
KOSOVO JE SRBIJA, I TO CE I OSTATI...NICIJA NIJE DO ZORE, PA NECE NI NJIMA
Mudro zboris ,pravo zboris ,pa tebi ovo nemoze ni u snu doc.
 
LJUDI ! Dajte da radimo, da zivimo, da imamo i veci natalitet i da budemo kao Rumunija sa 3% nezaposlenih, u EU , da nam ne treba viza, tako cemo pomoci svim Srbina ovde i van nje , pustite vise Kosovo koje je davno izgubljeno, je li treba da i novorodjena nasa deca ginu , dosta je vise ratovanja, dosta ....
 
pozdrav ljudi.citao sam ovu temu i zelim i ja da kazem nesto;mislim da mi balkanci treba da se napokon osvestimo i da pruzimo ruku jedni drugima ka ceo civilizovani svet,da se je jednom otarasimo sile i ratovanja.mislim da je na kosovu rodjena jedna nova realnost koja je nazalost zakasnila ali je ipak rodjena i da je kao takvu prihvatimo bez mnogo filozofiranja jer se ona ne moze izmeniti.mislim da albance trebate prihvatiti ka ravne sebi i nastaviti zivot dalje jer cete tako olaksati zivot svima na balkanu a i evropi
 
24. Secam se prica po Srbiji iz devedesetih godina:
1)Slovenci ce propasti bez nas!
Nisu propali
2)Hrvatska ce biti Zagreb sa okolinom
Nije se dogodilo
3)BIH ce nestati
Nije se dogodilo
4)Crna gora nece biti samostalna
Nezavisna je vec dve godine
5)Pobedicemo NATO
Sta reci na ovo?

A danas se prica o laznoj drzavi Kosovo i kaze se da Kosovo nece nikad u UN.
Zivi bili pa videli,vrlo brze ce Kosovo u UN i u NATO.
 
a ja znam i ovu prichu:

Oj Kosovo, Kosovo, zemljo moja voljena
Zemljo slavnih vitezova LAZARA I MILOSHA

Nisu oni ratovali dole i ginuli da bi vi za 40-50 godina dosli i proglasili nezavisno.
A to za Sloveniju...... Njih nebi ni bilo da nije nasa vojska isla i oslobadjala.

Neka vam Bog da snage da mirno spavate kad ste nam UKRALI zemlju! oteto je prokleto
 
LJUDI ! Dajte da radimo, da zivimo, da imamo i veci natalitet i da budemo kao Rumunija sa 3% nezaposlenih, u EU , da nam ne treba viza, tako cemo pomoci svim Srbina ovde i van nje , pustite vise Kosovo koje je davno izgubljeno, je li treba da i novorodjena nasa deca ginu , dosta je vise ratovanja, dosta ....

daj da mi tebe izvezemo u Rumuniju, ionako si otpadnik naroda, mrs
 

Back
Top