Косово и Метохија се празне!

верујем да ће да буде , али ако се буду вратили они што су отишли ..

Овако ми делује да пропуштамо прилику , пропуштамо прилку када се КиМ празни а ми не попуњавамо ...

200 000 српског народа , колико их тернутно има на Косову и Метохији није довољно да се направи баланс , али када би се масовно људи вратили , то би могло да се деси ..

Косово је плодна земља и свака породица би могла лепо и пристојом да живи од свог рада .
Statistika kaze da na Kosovu zivi 1.700 000 Albanaca i 68 514 Srba (podatak za 2019 godinu)

 
E pa drzava bi trebala da donese odluku,da se prvo vrate,oni koji su naplatili i prodali zemlju i dosli u Srbiju sa paruzdinama.Gde su dzabe dobili stanove,pa pokupovali gotove kuce po Srbiji.One koji su pretrpeli svasta i stvarno morali da prebegnu,njih bi pustioda da dobro razmisle sta ce da odluce.
Ja ne vidim nacin da se to odradi a da bude koliko toliko posteno..
Vise vidim sansu da se da novac za kuce, samo na kosovu....kao ova akcija kobajagi u Srbiji , samo stvarna i na kosovu...
Mada kao u svim siromasnim oblastima vazi pravilo , obezbedi im skole, zdravlje i pravnu pomoc i bice nesto..
 
Ja ne vidim nacin da se to odradi a da bude koliko toliko posteno..
Vise vidim sansu da se da novac za kuce, samo na kosovu....kao ova akcija kobajagi u Srbiji , samo stvarna i na kosovu...
Mada kao u svim siromasnim oblastima vazi pravilo , obezbedi im skole, zdravlje i pravnu pomoc i bice nesto..
Dok su zapadne sile dole na Kosovu i metohiji,nema nista od toga.Kada se oni povuku,vratiti sve srpske otete kuce,ali obnovljene i obezbediti im normalan zivot.
 
ауторска тема

Широм Србије , поготов уз аутопутеве , на пумпама , могу се видети колоне људи који аутобусима данима напуштају Косово и Метохију .

Углавно се ради о младим људима , Албанцима са породицама ..нема сумње да је ово можда и највећи егзодус Албанаца са Косова . одлазе и не планирају да се врате .

Њихови ново изграђени домови , склепани на косовским ливадама , зјапе празни са спуштеним ролетнама .Школе са албанским становништвом се гасе и затврају ..

Косово се празни а нико још није изашао са новом цифром о броју Албанаца .

Последњи статистике говре да их има мање од 700 000 хиљада ..

Поставља се питање , ко и како може да спорведе релани попис на КиМ ?

Лажна држава полако остаје без људи .
1659536922671.png
 
Lako bi gospodin Aco resio siptare na Kosmetu ali onda bi zapad pustio sa lanaca Muslimane i ustase
Prvo bi fasovali preostali Srbi zapadno od Drine a onda bi vjerovatno i Drinu pregazili i rat bi se prenio u samo Srbiju

Bakir je sve vojno sposobne prebrojao,neke je posalo u Tursku da prodju kurs za dronove Barjaktar ,proizvodi pusku i haubice koje imaju domet 40 km mjenaju ljude robotima itd
Sve je spremno Bakir ceka ko zapeta puska mig zapadnjaka


 
ja sam iz KS, kod mene ima dosta sa Kosmeta...veruj mi, da sam pricao sa dosta likova i evo ti njihovih odgovora...mladji ne pomisljaju da se vrate...jedino matorci bi isli i to da se sahrane dole...mnogo lose stojimo po tom pitanju
Slusaj iskreno da ti kazem,zao mi je stvarno ljudi koji su proterani na bilo koji nacin.Znam da je bilo iliuzmi pare,ili ode kuca u vazduh,ali oni koji su se vratili,ne vratilinego uzeli dobre pare '80-ih,onitrebaju svoje naslednike da su naucili da se svija gruda vise voli od svega i treba da se brani,posto poto.Medjutim,medju tim naslednicima nema nikoga ko bi se vratio dole,sto je velika steta,jer udruzenom narodu ni NATO ne moze nista.A siptari kako kljucaju i napadfaju Srbe,treba im vratiti istom merom,a ne zaliti se Vucicu u Beograd,kada ih je ovaj prodao za dzak brasna.
 
Slusaj iskreno da ti kazem,zao mi je stvarno ljudi koji su proterani na bilo koji nacin.Znam da je bilo iliuzmi pare,ili ode kuca u vazduh,ali oni koji su se vratili,ne vratilinego uzeli dobre pare '80-ih,onitrebaju svoje naslednike da su naucili da se svija gruda vise voli od svega i treba da se brani,posto poto.Medjutim,medju tim naslednicima nema nikoga ko bi se vratio dole,sto je velika steta,jer udruzenom narodu ni NATO ne moze nista.A siptari kako kljucaju i napadfaju Srbe,treba im vratiti istom merom,a ne zaliti se Vucicu u Beograd,kada ih je ovaj prodao za dzak brasna.
veoma diskutabilna tema, tu je bilo svega...najvise para su uzeli drzavni sluzbenici, oni su prvi prodavali...mnogi su i morali, nije lako biti Srbin, gde ima 10 srpskih kuca i 100 siptarskih kuca, a siptari jedinstveni...jugoslovenske bezbedonosne sluzbe su radile protiv Srba, a onda je stigao i slobodan milosevic, pa se opet nije nista ozbiljno radilo...mnogo veliki problem za Srbe, tesko resiv
 
veoma diskutabilna tema, tu je bilo svega...najvise para su uzeli drzavni sluzbenici, oni su prvi prodavali...mnogi su i morali, nije lako biti Srbin, gde ima 10 srpskih kuca i 100 siptarskih kuca, a siptari jedinstveni...jugoslovenske bezbedonosne sluzbe su radile protiv Srba, a onda je stigao i slobodan milosevic, pa se opet nije nista ozbiljno radilo...mnogo veliki problem za Srbe, tesko resiv
Kod mene u Kolubaru su dosli sve imucni,koji su dobili trosobne i cetvorosbne stanove,a do kraja godine,ili napravili,ili kupili gotove kuce.Dobili su posao u Kolubari,sve na dobrim mestima.prica je medju njima pocela ko je i zasto pobegao i ko je dobio vise para.Pisao sam da sam sluzio '83 vojsku u Skoplju i III vojna oblast je ucestvovala u martu na godisnjicu njihovih nemira.Pisao sam i da je nasim tenkistima bilo naredjno,ako se nadje neko ispred,da ne staju,nego da gaze,sve sto se nadje ispred.Ja sam bio vezista pri tenkovskim jedinicama,ali da sam bio i tenkista,isto bih radio kao i moja klasa sto je radila sa tenkovima.Kasnije je to sve pocelo da popusta./Sve manje srpske policije i vojske je bilo dole i nije imao ko da brani narod .Znaci izdaja je postojala i mnogo pre.Sigurno je da je srpskom narodu bilo tesko,posto nije iamo ko da stane iza njih,a siptari su nadirali sve vise,pa i albanci iz albanjje su dobijali slobodan prolaz preko granice,bez ikakvih papira.Navodno bezali od terora Enver Hodze,a Fadilj Hodza bio medju prvim ljudima uz Tita,negov rodjeni brat.ne smetaju meni ovi ljudi ovde sto su dosli,jer su pricali kakve su probleme imali,ali ipak ne mogu da se mere sa onim izbeglicama iz '90-ih.Ovi sto se busaju u grudi iz Beograda,bih oterao dole,pa nek brane svoje tamo,a ne odavde i da kojekakvim izjavama prave jos vece problemenarodu koji je dole.
 
Kod mene u Kolubaru su dosli sve imucni,koji su dobili trosobne i cetvorosbne stanove,a do kraja godine,ili napravili,ili kupili gotove kuce.Dobili su posao u Kolubari,sve na dobrim mestima.prica je medju njima pocela ko je i zasto pobegao i ko je dobio vise para.Pisao sam da sam sluzio '83 vojsku u Skoplju i III vojna oblast je ucestvovala u martu na godisnjicu njihovih nemira.Pisao sam i da je nasim tenkistima bilo naredjno,ako se nadje neko ispred,da ne staju,nego da gaze,sve sto se nadje ispred.Ja sam bio vezista pri tenkovskim jedinicama,ali da sam bio i tenkista,isto bih radio kao i moja klasa sto je radila sa tenkovima.Kasnije je to sve pocelo da popusta./Sve manje srpske policije i vojske je bilo dole i nije imao ko da brani narod .Znaci izdaja je postojala i mnogo pre.Sigurno je da je srpskom narodu bilo tesko,posto nije iamo ko da stane iza njih,a siptari su nadirali sve vise,pa i albanci iz albanjje su dobijali slobodan prolaz preko granice,bez ikakvih papira.Navodno bezali od terora Enver Hodze,a Fadilj Hodza bio medju prvim ljudima uz Tita,negov rodjeni brat.ne smetaju meni ovi ljudi ovde sto su dosli,jer su pricali kakve su probleme imali,ali ipak ne mogu da se mere sa onim izbeglicama iz '90-ih.Ovi sto se busaju u grudi iz Beograda,bih oterao dole,pa nek brane svoje tamo,a ne odavde i da kojekakvim izjavama prave jos vece problemenarodu koji je dole.
bas tako, veoma dugacka tema
 

Back
Top