Косметске импликације на Црну Гору?

У конкретном случају,Срби би требало да затраже незави

  • У потпуности се слажем.

  • У потпуности се не слажем.

  • Нисам сигуран/на.

  • Не интересује ме...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Zasto bi neko dirao Hrvate,Madjare,Bugare,Rumune itd...Nemoj njih da uplices u ovu pricu.Vas terazijske Crnogorce bi prvo proterao pa onda ostale,zajedno sa vasom sektaskom crkvom.A mogli bi zajedno sa vama da odu i ovi sto jos uvek placu za zajednickom drzavom.Eh,da je bilo srece pa da Srbija prva izadje iz SFRJ,sada bi bili ispred Slovenije.Samo budale mogu da se primaju na pricu kako nas Crnogorci vole i kako smo braca.Znam dobro kakvo su misljenje imali Crnogorci(posebno Cetinjani) o Srbima jos pre 100 godina.A jos vece su budale oni koji letuju na njihovom primorju.Pre bih svoje pare ostavio Grcima ili Turcima nego njima.Hvala Bogu pa smo se razisli,a kome je zao zbog toga neka se nosi zajedno sa montenigerima u tri lepe.

Lako je reći, no teško učiniti. Pas koji laje ne ujeda.
 
hahahhaa... Pa zna se kome pertle još vire iz Putinove guzice.

I samo ne znam dje nadje ovu kartu Crne Gore!!! Koji li je ovo fanatik četnički crtao... Crvenog je mnogo mnogo više nego što je tu prikazano.

Pa naravno. Putin i Rusija su mnogo veći prijatelji Crne Gore nego Srbije. Pola CG Rusi pokupovali, i rusofilska politika je sada kao u doba vladike Petra ili kralja Nikole.

A što se tiče karte, ona je perfektno autentična, a problem je izgleda u tebi, baziran na nacionalističkim predrasudama. Izgleda da tebi Crna Gora smeta...
 
Pa naravno. Putin i Rusija su mnogo veći prijatelji Crne Gore nego Srbije. Pola CG Rusi pokupovali, i rusofilska politika je sada kao u doba vladike Petra ili kralja Nikole.

A što se tiče karte, ona je perfektno autentična, a problem je izgleda u tebi, baziran na nacionalističkim predrasudama. Izgleda da tebi Crna Gora smeta...


Nemoj tako pričat', pa zna se ko potura golu guzicu rusima... Svega 1,68% teritorije Crne Gore pripada strancima. Iskreno da ti rečem meni ne smeta to što ruski novac dolazi u CG, dobrodošao je pa ma čiji bio.
Popis je trebalo da se odradi poslije referenduma, nikako prije. Znači još makar četvrtinu više naroda bi se izjasnilo da su crnogorci. Jedan od njih je i onaj vaš plaćenik koji djeluje u CG Andrija Mandić koji je još do juče pričao da je srpski vojvoda i sl. a juče je izjavio da je crnogorac. Nebi me začudilo da u okviru svoje predsjedničke kampanje ne ode u Ulcinj i reče tamo onim Albancima da je i on sam Šikica.
No da ne duljim, ova tema ionako nema nikakvog smisla i bezvrijedan je svaki komentar osim onog koji je postavio Svetolik Trpković na početnoj strani.
 
Nemoj tako pričat', pa zna se ko potura golu guzicu rusima... Svega 1,68% teritorije Crne Gore pripada strancima. Iskreno da ti rečem meni ne smeta to što ruski novac dolazi u CG, dobrodošao je pa ma čiji bio.
Popis je trebalo da se odradi poslije referenduma, nikako prije. Znači još makar četvrtinu više naroda bi se izjasnilo da su crnogorci. Jedan od njih je i onaj vaš plaćenik koji djeluje u CG Andrija Mandić koji je još do juče pričao da je srpski vojvoda i sl. a juče je izjavio da je crnogorac. Nebi me začudilo da u okviru svoje predsjedničke kampanje ne ode u Ulcinj i reče tamo onim Albancima da je i on sam Šikica.
No da ne duljim, ova tema ionako nema nikakvog smisla i bezvrijedan je svaki komentar osim onog koji je postavio Svetolik Trpković na početnoj strani.

"Прави" Црногорац...:D:D:D
 

Back
Top