Гордончице
Ističe se
- Poruka
- 2.090
Sinoć sam imala košmar!Sanjala sam da mi se naselila euglena u debelom crevu,i kad je porasla,sve me je iskidala svoj ružnim,ogavnim,sluzavim bičem,kao u vanzemaljac u Osmom putniku,i otišla kod moje drugarice lezbačice,kojoj se miš bio zaglavio u debelom crevu,i počela da je zadovoljava u p*čku svojim bičem,koji se zadebljao,i dobio svetlo-ljubičastu boju i srebrne zvedice,i nije bio više strašan... =/ =l
=(



=O


