KOSAVA

Pa kod srba se nista ne menja, a to ukljucuje i lazno moralisanje, kao "Brate, nisi normalan...", "Si ti neki bisexualac"..."Upropastila ga Evropa..."...
Sve su to nebuloze, dragi srbi...
Zinula vam bulja za Evropom, pa ne znate sta biste pre iz te iste Evrope...
 
Divni komentari kao i uvek.
Dovoljno zanimljivi da me nasmeju.
Neko0 rece Ljubav.Ovde nije bilo ni pomena LJUBAVI.To je cist sex ispunjavanje uvrnutih ideja i zivotinjskih instinkta.To sto sam bio sa tim ljudima ne znaci da sam imao potrebu da ih duboko upoznajem i ulazim u njihovu psihu.Dovoljne su bile otvorene i razradjene teme iz sexa.Za ostalo nije imalo potrebe.
Sem toga Evropski standard i nacin zivota je presudan za takav stav i taj nacin upravljanja mojim zivotom.Jer niko nezabada nos u stvari koje ja radim.A jos manje da me neko osudjuje jer svi smo mi uvrnuti na svoj nacin.Samo se mnogi prikrivaju..A i stimulacija mi je dovoljna bila vremenski period koji je iza mene.Bio samo posvecen radu i secanju na neke meni jako teske trenutke.Dovoljan ventil za ispust su bili tih petnaest dana.U suprotnom bi visio po velelepnim kaficima i zevao u prolaznike.Ali kao sto rece moji prijatelji su nestali u magli vremena.Tako da nebih imao sa kim da komentarisem ko se sa kim trpa ko nosi kinesku a ko bugarsku robu.Inace iz ono malo vremena provedenih u tim istim caffe-ima zakljucio sam da su seoske price ostale i dalje aktuelna tema br jedan.
Inace kako me neko nazva PEDERU pa hvala ti .Meni taj nadimak mozda i prilici ali i tebi da si tup ko budak i da umesto u toplom mesu mouzes rovariti po mokrom blatu.Zasto.Postavi to pitanje sebi u krevetu dok ga drkas levom rukom jer ti je desnica vec dosadila.
Toliko za ovaj put.Ah da pozdrav mojoj voljenoj gazdarici.I dalje si ostala ista i da nema tebe i ono malo normalnih ljudi za mene nenormalnog razloga i nebi bilo za posetu ovom mestu.
 
karlos:
Cetiri tipa + pet devojaka + bracni par + Iva iz NS + onaj "predivan" mladic (da nije ratko :shock: ) + promasaj iz KG !
Sa svima si stigao da se upoznas, procenis kakvi su ljudi i imas sex s njima...
Da se nisi "malo" zabrojao :?: s obzirom da si bio samo 15 dana :?: cak i pod pretpostavkom da oka nisi sklopio :shock: :evil:
Kad se hoce mnogo se moze.Uzmes mobilni sednes u auto .Dodjes na zakazano mesto.Pogledas lik i shvatis valja -ne valja.Sat dva posla.I svako na svoju stranu.Slicno takmicenju.Bez emocija bez ustrucavanja.Posle toga izbrises broj iz imanika.I ostane ti sve kao san i dokaz da postoje i takve stvari.Probaj mozda se jednom toga i zasitis ali retko.Doduse ja sam zaeban u ljubavi pa mi sve to i prilici.
 
evo ja sam imala slichne dozivljaje, na slican nacin, pa sam onda prestala s tim. da su bili OK, jesu. ili neutralni
da mi je sada bolje. nije
ali ipak, ostajem ovde bar za sada.
ono je neizvesno
 
Kad se hoce mnogo se moze.Uzmes mobilni sednes u auto .Dodjes na zakazano mesto.Pogledas lik i shvatis valja -ne valja.Sat dva posla.I svako na svoju stranu.Slicno takmicenju.Bez emocija bez ustrucavanja.Posle toga izbrises broj iz imanika.I ostane ti sve kao san i dokaz da postoje i takve stvari.Probaj mozda se jednom toga i zasitis ali retko.Doduse ja sam zaeban u ljubavi pa mi sve to i prilici

Molim te, objasni mi, detaljno, tehniku ugovaranja takvih sastanaka. Interesuje me, kako si se spetljao sa svakim od navedenih slucajeva? Kako provalis da te neko ne lozi preko tih poruka? Itd, itd...
Samo nemoj pogresno da me shvatis! :wink:
 
uglavnom ne loze. zato sto kreces od toga da te ne loze. nemam pojma. ne pada ti tako nesto na pamet
u cemu moze da te lozi? da s en epojavi na mestu? ok..cekas 15 minuta i odes..
da te pokupi u belo roblje? ok, ovo drugo stoji. zato to moze da bude opasno
ali uglavnom, ako ti nesto hoces, postoje jos takvi sto to hoce. i eto nasli ste se
probaj...samo trba da probas. blokada je u glavi.
 
probaj...samo trba da probas. blokada je u glavi.

Ma, necu da probam. Zato sam i napisao ono "samo nemoj pogresno da me shvatis". Ovo me interesuje jer je sasvim suprotno od nacina na koji ja funkcionisem. Da ti to slikovito objasnim, mnogo vise volim da obilazim grad i u radnji odaberem sta cu da kupim, nego da stvari narucujem pouzecem iz Neckermannovog kataloga!
 
TO sto radis je mnogo glupo. OK - bisex , ali se iz cele price vidi da si nezreo i da si izgubljen pa ides na varijantu daj sta das - to je stav krajnje glupe, ogranicene i plitke osobe. Ti bas imas problem i morao bi da ga resis jer ces navuci neku ,sada fizicku, bolest... ovo je najiskrenije... :!:
 
mario80:
posle 30-te ostaju samo razvrat i najcrnje perverzije...normalan sex je dooooosadan... 8)

:shock: A ko ti je to rekao :?: Pricas iz iskustva ili lupetas :?: :!:Mada...rekla bih ovo drugo... :roll: :twisted:
Sta je po tebi NORMALAN SEX i sta su NAJCRNJE PERVERZIJE :?: :!:
Svako drugacije shvata perverzije(opet generalizujes stvari :roll: )... :arrow: za tebe je mozda analni sex normalan,a za mene najcrnja perverzija...
Evo ja se blizim 30-toj i uopste mi normalan sex nije dosadio,naprotiv... 8)
I SLUSAJ TI MALI :arrow: NEMOJ DA VREDJAS,DOCICES I TI U NASE GODINE... :wink: 8)
 
Julian_Duranona:
funkcionisem. Da ti to slikovito objasnim, mnogo vise volim da obilazim grad i u radnji odaberem sta cu da kupim, nego da stvari narucujem pouzecem iz Neckermannovog kataloga!

ok, ali preko neta moze da padne neka prica koja live ne bi nikad pala, tako da kad se vidite nema prica o lepom vremenu. ali to moze i da smeta :I
 
Nakon pocetnog soka, slatko sam se nasmejala odgovorima.

Ok svako radi sta hoce ali meni je sve to odvratno. Ubite me ali tako je.
Nisam malogradjanka ako imam drugacije misljenje. Ovaj tip je i ranije radio sta je stigao tako da ovo ne iznenadjuje mnogo.

A to -da su se prijatelji razbezali i ne cudi.
Previse slobode bas moze da skodi.

PS Valjda nisi naleteo na onu Ukrajinku sto je sirila sta je stigla po Balkanu.
Mislim, kako bi znao da li je ****** ili eto dokona devojcica koja je sedela ispred TiVi Kou-shava pa dosla malo da razmeni koju bolestinu...

Al' ko voli neka...
 
covece a kako ti znash da tvoja prodavachice iz trafike nema hepatit C mislim ne pishe joj na chelu a nit shalje poruke nit je ******
:?

hocu da kazem, ista je verovatnoca da bolest ima neko koga znas ili koga ne znas. za mali broj ljudi mozes da tvrdis sa 90% da znas sta rade i da li su mozda zarazeni
 
jagodica:
covece a kako ti znash da tvoja prodavachice iz trafike nema hepatit C mislim ne pishe joj na chelu a nit shalje poruke nit je ******
:?

hocu da kazem, ista je verovatnoca da bolest ima neko koga znas ili koga ne znas. za mali broj ljudi mozes da tvrdis sa 90% da znas sta rade i da li su mozda zarazeni


Bas tako, za mali broj ljudi mozes bilo sta da tvrdis, ne mozes ni za sebe sto posto da garantujes, ali tek za tako nepoznate ....
Mozemo da navodimo i statistiku da u svakom gradskom busu ima po jedan HIV pozitivan... itd, ali to ne vodi nicemu, necemo sedeti u kuci zbog toga.

To su bili MOJI razlozi, tj. samo deo razloga zasto ne bih isla ali ponavljam, ko voli....nista protiv nemam.
 
Pa nije.
Ne kupim ljude ni na zurkama.

Pazi, svesna sam ja da i tip sa kojim sam dve godine moze da bude sa jos nekim a da ja za to ne znam, ali ne mogu sama da se svesno upustam sa totalno nepoznatima. To mi je previse.
PA, bas zato sto i sve drugo moze da bude rizik a ne mozemo da zivimo u apoteci... ma niej ni bitno.
 
Ma dajte ljudi.Polne bolesti su toliko ucestale.Mozes ih navuci bilo kde i sa bilo kim.Postoje rizicne grupe mnogi tvrde da su Homosexualci i bisehualci najugrozenije grupe.Ipak krenes od toga da mislis da poznajes osobu sa kojom se vidjas vec godinu dana.A ispostavi se da ta fina devojcica sebi i svojim hirovima udovoljava svaki dan.Ti budes onaj u nizu sa kojim glumi ljubav.A na svakom drugom primenjuje orgije i razvrat.Mozda sam ja previse slobodan u sexu.Ali barem i uzivam u istom.Neplasim se polnih bolesti.jer neznam kada ce neki od silnih tumoroznih celija da mi prorade.A tada opet necu biti nin za sex a jos manje za zivot.Poenta cele mo0je price je bila zasto se ljudi neupustaju u takve stvari.Iz straha ili laznog morala da ne budu vidjeni ili iskompromitovani.Kao odgovor i dalje dobijam samo napad.Jagodice sledeci put kada dodjem kontaktiracu te!Mozda se i zadovoljimo zajedno. :lol:
 

Back
Top