Quantcast

Korona virus je u R.Srpskoj a vlast u Srbiji se sprda i nespremna je sa zalihama maski!

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
58.162
Ne, ja verujem samo nauci, a nauka nisu srpski strucnjaci.
U Nemackoj postoji jedan cuveni Robert Koch institut i ako ti naucnici kazu da su maske sviranje uz bubanj
i da zdravi ljudi ne treba da se zamlacuju time, onda ja njima verujem.
Onda veruješ i istima što kažu da virus nije iz labaratorije.
Da li znaš da su otkrili dve vrste korona virusa i da veruju da ih ima još?
[/QUOTE]

Pa ja sve znam, a virus ( ako je iz laboratorije) moze samo da bude iz kineske jer bas u tom Wuhanu
je najvazniji kinseski institut za jel ovu bilogiju. A mozda je zaista nastao tako sto Kinezi jedu sve i svasta
pa tako ne prezaju ni od slepih miseva, ali i nekih retkih divljih zveri.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.313
Onda veruješ i istima što kažu da virus nije iz labaratorije.
Da li znaš da su otkrili dve vrste korona virusa i da veruju da ih ima još?
Pa ja sve znam, a virus ( ako je iz laboratorije) moze samo da bude iz kineske jer bas u tom Wuhanu
je najvazniji kinseski institut za jel ovu bilogiju. A mozda je zaista nastao tako sto Kinezi jedu sve i svasta
pa tako ne prezaju ni od slepih miseva, ali i nekih retkih divljih zveri.
[/QUOTE]
Ograničeno razmišljenje se ne može nadograditi .
Dokaz tome su SNS-ovci zajedno sa tobom.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
58.162
Vidi sada je vreme pišanja po ratnima veteranima.Tako vas Vulin i Vučić uče.Ali daće Bog ponovo će naše vreme doći ali tada ti više nećeš biti moderator.
Ja sam mislila da si ti bio obican covek na odsluzenju vojnog roka u JNA, kad ono vidi, ti sada nama
ovde prosipas pricu kako je bilo u vreme kada JNA nije vise ni postojala.

I dve suze me guse da kad dodju tvoja Anikina vremena necu biti moderator.
(Anikina vremena je jedna predivna novela Ive Andrica)

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.665
Autorska tema!
U Srbiji trenutno i ono malo maska koje imaju da se kupe već sada su zbog potražnje poskupele bukvalno tri puta!
Zamislite koliko će koštati kada se pojavi virus i kod nas.SNS kontrolišre medije pravdajući da žele da spreče paniku.
A ja pitam SNS da li mogu kontrolisati paniku kada se KORONA pojavi a ne budiu imali gde da se kupe ili ako koštaju kao u iTALIJI?
Kada će ljudi ukapirati da je maska pre svega namenjena da zaštiti druge od tebe, odnosno bolesnih. Kapljice mogu da ti udji preko očiju, možeš da se uhvati za nešto zaraženo, ako pusis možeš preko.cigara tako što ćeš je uhvatiti prstima na kojima ima virusa i onda staviti u usta....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.