Quantcast

Korona virus je u R.Srpskoj a vlast u Srbiji se sprda i nespremna je sa zalihama maski!

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.632
Autorska tema!
U Srbiji trenutno i ono malo maska koje imaju da se kupe već sada su zbog potražnje poskupele bukvalno tri puta!
Zamislite koliko će koštati kada se pojavi virus i kod nas.SNS kontrolišre medije pravdajući da žele da spreče paniku.
A ja pitam SNS da li mogu kontrolisati paniku kada se KORONA pojavi a ne budiu imali gde da se kupe ili ako koštaju kao u iTALIJI?

Droid

Buduća legenda
Poruka
36.991
Autorska tema!
U Srbiji trenutno i ono malo maska koje imaju da se kupe već sada su zbog potražnje poskupele bukvalno tri puta!
Zamislite koliko će koštati kada se pojavi virus i kod nas.SNS kontrolišre medije pravdajući da žele da spreče paniku.
A ja pitam SNS da li mogu kontrolisati paniku kada se KORONA pojavi a ne budiu imali gde da se kupe ili ako koštaju kao u iTALIJI?
Sta ce ti maske? Ja necu da ih nosim ni kada virus bude dosao. Besmislene su. One su za zarazene a ne zdrave. Virus moze kroz oko da udje u organizam.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.632
Sta ce ti maske? Ja necu da ih nosim ni kada virus bude dosao. Besmislene su. One su za zarazene a ne zdrave. Virus moze kroz oko da udje u organizam.
Nemoj da se glupiraš jer postoje maske sa filterima protiv virusa tj.biološkog rata
Vidi se da nikada ni vojnu masku nisi stavio.
A da, zaboravio sam pa ti i ne znaš šta je vojska.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
58.942
QUOTE="moonja.., post: 39503616, member: 70741"]
maske nisu zaštita od kUrone...
Ajde pametnjakoviću kao ovaj moderator što je,nabroj ti nama ovde koje vrste maske postoje i njihov presek?[
[/QUOTE]

Strucnjaci ( a njih u Srbiji nema, nikad ih nije bilo) kazu da su maske kod zdravih ljudi besmislene,
I sad ja treba da verujem tvom naredniku iz JNA, a ne nauci?

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.632
Al tamo si vezbao samo sa klasicnim gas maskama, a kako ti Caterpilar rece mozes da ih nabavis
na kupujem/prodajem pa vezbaj :D
Kako ti to bolje znaš od mene sa kojim sam maskama vežbao?
Ličiš mi na jednog školskog drugara koji nikada nije služio vojsku koji je mene pričao o delovima automatske puške i to samo mesec dana pošto sam izašao.
A da zaboravio sam.Nisu ga primili u vojsku.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.632
Ajde pametnjakoviću kao ovaj moderator što je,nabroj ti nama ovde koje vrste maske postoje i njihov presek?[
Strucnjaci ( a njih u Srbiji nema, nikad ih nije bilo) kazu da su maske kod zdravih ljudi besmislene,
[/QUOTE]
Ti veruješ samo SNS-ovskim naučnicima to je tvoj nivo.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
58.942
[/QUOTE]
Ne, ja verujem samo nauci, a nauka nisu srpski strucnjaci.
U Nemackoj postoji jedan cuveni Robert Koch institut i ako ti naucnici kazu da su maske sviranje uz bubanj
i da zdravi ljudi ne treba da se zamlacuju time, onda ja njima verujem.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
58.942
Kako ti to bolje znaš od mene sa kojim sam maskama vežbao?
Ličiš mi na jednog školskog drugara koji nikada nije služio vojsku koji je mene pričao o delovima automatske puške i to samo mesec dana pošto sam izašao.
A da zaboravio sam.Nisu ga primili u vojsku.
Ma kakve bre veze ima JNA i njene smesne vezbe u zastiti od pojma nemam i koga i cega sa stvarima i pojavama
u dvajesprvom veku?

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.632
Ne, ja verujem samo nauci, a nauka nisu srpski strucnjaci.
U Nemackoj postoji jedan cuveni Robert Koch institut i ako ti naucnici kazu da su maske sviranje uz bubanj
i da zdravi ljudi ne treba da se zamlacuju time, onda ja njima verujem.
[/QUOTE]
Onda veruješ i istima što kažu da virus nije iz labaratorije.
Da li znaš da su otkrili dve vrste korona virusa i da veruju da ih ima još?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.