Korona virus i škola

Trebalo je zabraniti proslave i klubove a ne kantačiti škole. :lol:

blic-460x0.jpg
 
Sta reci za skole, ako srednjoskolci na primer teoretski gledano imaju distance i nose maske i mere temperature itd, ako ce posle skole nabiju kao sardine u klubove i kafice. U skoli je svakako nivo zaraze manji nego bilo gde van ali opet ce ispastati svi. I profesori i djaci i roditelji. Sve zbog onih koje skola ne zanima i "virus" ne postoji, pa su prvi u ambulanti i na pregledima kad zagusti.

Za sve je kriv antivax vrh drzave.
 
Za samo deset dana od početka školske godine, prema poslednjim podacima iz Ministarstarstva prosvete 379 odeljenja se nalazi na onlajn nastavi.

- Prema podacima, koje su osnovne i srednje škole dostavile Ministarstvu prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, nastavu na daljinu prati 379 odeljenja i jedna grupa, što je 0,9 odsto od ukupno 38.187 odeljenja iz 1.666 obrazovnih ustanova. Podatke je dostavilo 94 odsto, od ukupnog broja škola - rekli su iz Ministarstava prosvete za
Blic

https://www.telegraf.rs/vesti/srbij...edium=android&utm_campaign=push_notifications
 
Ići u školu, ako je baš dete pokazuje znake prehlade, izbegavati kontkt sa starijima... Mora se.

Prošle i ove godine (drugarica mi je učiteljica) "sugestija" direktora, nastavničkih veća i sl je da se kriterijum ocenjivanja spusti, tako je i sada, sprdnja... Roditelji (koji hoce i znaju) kaže pisali domaće zadatke koje ona online pregledavala, prepoznala kaže rukopis (ispisan) nekoga starijeg.. Iks puta...

Tata i mamica pišu domaći... Detence se krevelji na tiktoku...Nema vreme.
 
Poslednja izmena:
Po opredeljenju sam vakser i vakcinisala sam se ali ruku na srce, te vakcine su sipanje iz šupljeg u prazno. 🙂
A niko ne pominje da se vakcinacija obavlja sa vakcinama koje su namenjene za prvobitni soj, a sada posle 2-3 mutacije struktura spajkova se izmenila pa ovo dodje samo kao placebo sa mogucim minimalnim dejstvom, a istovremeno sa insistira kao da radi vacc kako je namenjeno
 

Back
Top