Quantcast

Korona i klima

a bre Milun

Elita
Poruka
15.987
posto su postojece teme u vezi Korone odavno skrenule sa "teme" i pretvorile se u raspravu o letecim automobilima i ceni kiselog kupusa na pijaci 1976-te godine, molio bih moderatore da mi ne spajaju temu sa vec postojecim, ne bar na pocetku. Mislim da je tema vredna paznje jer nas ima koji ne razumemo bas sve a medju ucesnicima foruma postoje mnogi, mozda cak i eksperti koji nam mogu potvrditi ili argumentovano negirati nasa misljenja.
Meni je upalo u oci, najpre tvrdnje nekih virologa da ce PORASTOM TEMPERATURE DOCI DO SLABLJENJA VIRUSA. Ovde sam dao dve AKTUELNE (21. Mart 2020) karte sveta, na jednoj je prikazana rasprostranjenost virusa po svetu a na drugoj karti trenutne temperature. Naravno, manje vise, ove temperature se ne menjaju vec nedeljama i mogu se uzeti ka SREDNJE TEMPERATURE U VREME RADIKALNOG SIRENJA VIRUSA PO SVETU.
Upada u oci da SE VIRUS PROSIRIO NA SVE KONTINENTE, NA SVE KLIMATSKE REGIONE SVETA , BEZ OBZIRA DA LI SU TAMO TEMPERATURE -15 ILI +35..............MALO CUDNO ZA VIRUSE ZA KOJE ZNAMO DA SE SEZONSKI POJAVE, TO JEST DA IM JE EGZISTENCIJA VEZANA ZA PROMENU TEMPERATURE I GODISNJIH DOBA.
Kako je moguce da je virus aktivan i u Australiji kao i na Grenlandu KADA JE RAZLIKA U AKTUELNIM TEMPERATURAMA OVA DVA VEOMA UDALJENA KLIMATSKA REGIONA, CAK 50 I VISE STEPENI ?

Prisetite se samo sta su za ova dva meseca naucnici sirom sveta govorili pa pogledajte ove dve karte....................NEGDE NESTO SKRIPI..........

WORLD_T.jpg

WORLD_C.jpg

Kroasan

Elita
Poruka
24.934
korona i teme o koroni

korona i teme o koroni na formu Krstarica koje neće imati više od 3 posta a otvaraju se kao wc papir

korona i kulinarstvo

korona i veš mašina

korona i DOS

korona i moja komšinica

korona i moj kum

korona i Šešelj

korona i paket sa aliexpresa

korona i burek

korona i turizam

korona i rudarstvo

korona i Dragan Djilas

korona i autošovinisti

korona i nacionalisti

korona i Rotšild

korona i Vesna Pešić

korona i patriotizam

korona i moja tašta

korona i redovi ispred pečenjara

korona i post

korona i roštilj za 1.maj

korona i uplaćeno letovanje

korona i puko kondom

korona i patike na akciji

korona i uticaj globalizma na cenu prasetine

korona i moj omiljeni mesar Šicko

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
42.390
А бре, Милуне? Шта ти шкрипи овде?

Мора да су га измислили Амери, а? 'ајде, слободно кажи шта мислиш.

Или можда фамилије Рокафеља и Ротшиди и британска краљица, снајке ли јој јeбем!!!

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
42.390
korona i teme o koroni

korona i teme o koroni na formu Krstarica koje neće imati više od 3 posta a otvaraju se kao wc papir

korona i kulinarstvo

korona i veš mašina

korona i DOS

korona i moja komšinica

korona i moj kum

korona i Šešelj

korona i paket sa aliexpresa

korona i burek

korona i turizam

korona i rudarstvo

korona i Dragan Djilas

korona i autošovinisti

korona i nacionalisti

korona i Rotšild

korona i Vesna Pešić

korona i patriotizam

korona i moja tašta

korona i redovi ispred pečenjara

korona i post

korona i roštilj za 1.maj

korona i uplaćeno letovanje

korona i puko kondom

korona i patike na akciji

korona i uticaj globalizma na cenu prasetine

korona i moj omiljeni mesar Šicko
Ја сам моју тему о Корони уредно отворио на теорије завера.

Него, мислим се да отворим тему о одговорности Кине за ову светску катастрофу, али нећу, пошто има већ 100 тема о корони.

Добро, отворио сам и једну, ваљда на путовања, где ли, где се питам како ћемо на море у доба короне. Јбг..иде ми се на море.

Kroasan

Elita
Poruka
24.934
Ја сам моју тему о Корони уредно отворио на теорије завера.

Него, мислим се да отворим тему о одговорности Кине за ову светску катастрофу, али нећу, пошто има већ 100 тема о корони.

Добро, отворио сам и једну, ваљда на путовања, где ли, где се питам како ћемо на море у доба короне. Јбг..иде ми се на море.
forumaši Krstarice uglavnom negiraju odgovornost Kine i tvrde da su uradili dobar posao, a oni mjecec i po dana več imali COVID-19 pa pustili da se širi

svi bi na more, pa će u more da išoraju COVID-19, ko zna kakav će to uticaj da ima na klimu, morski svijet i planetu

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
42.390
forumaši Krstarice uglavnom negiraju odgovornost Kine i tvrde da su uradili dobar posao, a oni mjecec i po dana več imali COVID-19 pa pustili da se širi

svi bi na more, pa će u more da išoraju COVID-19, ko zna kakav će to uticaj da ima na klimu, morski svijet i planetu
Баш сад пратим мог омиљеног Јеврејина (после Исуса, наравно) Бена Шапира, који говори о одговорности Кине за овај Кинески вирус.

a bre Milun

Elita
Poruka
15.987

Или можда фамилије Рокафеља и Ротшиди и британска краљица, снајке ли јој јeбем!!!
tacnije , meni ne skripi, al bice da skripi onim "poznatim" svetskim naucnicima koji kazu da ce se virus opet pojaviti dogodine...............PITAM SE JEL TO ZAVISI OD DOLASKA ZIME?.............pa upravo to nije jasno jer je danas virus zastupljen po svim klimatskim zonama ............od ledene arkticke klime , preko zone vecnog proleca pa do uzarene pustinjske klime............daklem opstanak virusa ne zavisi od temperature i godisnjih doba. STA TO ONDA ZNACI ZA BUDUCNOST COVECANSTVA?
Bas jutros sam procitao nove vesti o tome da su naucnici utvrdili da i mladi isto tako obolevaju ko i stariji i to sa istim stepenom rizika od smrti..................CUDNA INFORMACIJA .........POSLE 5 MESECI OD KADA SE VIRUS POJAVIO I MESEC DANA OD KADA JE KINA UNISTILA VIRUS NA SVOJOJ TERITORIJI.

Ja, ovakav kakava sam, ne mogu a da ne pomislim da je PANIKA I STRAH u svetu nisu dostigli "projektovani" maksimum pa se poseglo sa dodatnim sredstvima...........SADA JE VIRUS OPASAN ZA SVE GENERACIJE.....................PA DA VIDIM DAL CE SE SADA UPLASITE..........TRT.

A na more, cu idem...................jer za mene KORONAVIRUS NE POSTOJI , POSTOJI SAMO REDOVAN SEZONSKI VIRUS GRIPA .........KOJI SAM JA PRELEZAO POCETKOM JANUARA.......................

AKO MOGU HILJADE, OVIH DANA U EVROPU PRIDOSLIH AMERICKIH VOJNIKA, DA SE MIRNO SETAJU PO ZAPADNIM RUSKIM GRANICAMA I TO BEZ MASKI I "ODSTOJANJA OD 2 METRA" , valjda mogu i ja da se suncam na mojoj jahti ...........uz par sponzorusa bez maski i odstojanja od 2 metra.

a bre Milun

Elita
Poruka
15.987

i ja isto.................nego, ne kaze se "Рокафеља" vec RLJOKAFELJER.................sta si bre imao iz maternji jezik ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.