Quantcast

Korisne adrese, linkovi

dexi.l

Početnik
Poruka
41
Ja sam narucivala isto preko Kume u Nemackoj i drugarice iz Hrvatske.Sve zavisi, ja sam narucivala preko e - bay.uk,nesto je stizalo za 10,nesto za 15 dana a nesto cak i za mesec dana,nema pravila.Samo treba voditi racuna od koga kupujete jer znam puno njih koji nikada nisu videli ono sto su porucili a parice otisle u vetar.Hvala Bogu,meni je sve stiglo,sada znam koji su provereni prodavci pa od njih i narucujem!

ToniDelijeSever

Aktivan član
Poruka
1.122
Kako ste odradile kupovinu preko e-bay , ja imam sestru u Švajcarskoj pa me interesuju detalji kako se naručuje i kako i ko kome plaća, malo detalja oko načina naručivanja. Poz!

Pravo da ti kazem , ja i nisam bas upucena u te tehnicke stvari...Ja sam samo na e bay odabrala i spisak poslala kumi. Kako sam ja razumela ona salje porudzbinu njima, oni joj potvrde da to ima na stanju i konacnu sumu, uplati novac i ceka da stigne.Ona je neke druge stvari vec narucivala preko njih pa zna proceduru, tako da se nisam nesto ni interesovala.

kuvarica na mestu

Početnik
Poruka
17
Ceprkah ja tako po internetu,kad ono ugledam par snimaka o dekorisanju torti!
Kliknem na jedan snimak..sledi cutanje..pa neverica....nesto zaista prelepo!
Ovo je cista umetnost!
Hajde da podelimo sva nasa iskusta(dobro ne bas sva):whistling:
Ona uspela,naravno!

:brus:

Poslednja izmena:

kuvarica na mestu

Početnik
Poruka
17
Jaffa torta
jafa torta.jpg

Torta u obliku bebe :klap:

Poslednja izmena od moderatora:

ladyns

Aktivan član
Poruka
1.328
Najbolje ti je da prvo napravis i iskrojis tortu auto, pa onda da pravis figuricu, tako ce ti sigurno biti srazmerno....bar bih ja tako pravila prvi put......a drugi put ces onda vec znati :) najbolje je da gledas sa slike, odes malo i na crtac pa virnes i tamo sa svih strana, tako sam ja kad sam pravila nodija u autu kao figuricu.....

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
JOOOOJ, kada lovely tutorials nesto zeza, ja pojma nemam nista, pamet mis tane, stvarno, treba da pravim neke patkice i kao hocu da andjem neke slatke i znam da sma tamo vidjela, sada kad ja treba da pravim, bas sad obojih zuti fondan, oni nesto zezaju, lozinku sma naravno zaboravila i sad je bas bezveze...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.