Quantcast

Koraks pozvao gradjane Šapca i Paraćina da izadju na lokalne izbore

jevropa

Buduća legenda
Poruka
27.444
Pa ne znam sta je tu cudno, stvarno ne razumem tvoj post...
Pa jel treba mozda umanjiti mogucnost smene vlasti kao deo nekog demokratskog procesa?
Smenjivost treba da je ukljucena u proces demokratije, ali ne na misice, da svaki izbori budu bukvalno borba da skines Milosevica, pa da skines Tadica, pa da skines Vucica...tako je do sada bilo...
Znaci muka i silni napori da se tako odradi demokratija...
To je zaebancija od demokratije ili ono sto vam politicari prodaju kao fore, posle mene potop i fora 2 bolje manje zlo izabrati...
Ja znam samo za demokratske fore- ma svi su isti, a fora broj 2. ma niko ne valja u drzavi Srbiji

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.306
Ja znam samo za demokratske fore- ma svi su isti, a fora broj 2. ma niko ne valja u drzavi Srbiji
To jesu fore onih koji rade za vlast...i same vlasti...nebitno koja je....
Prvom forom se napravi splacina od kvalitetnih kandidata koji mogu da budu opozicija i pretnja, a druga je opravdavanje sopstvene nesposobnosti kao najjace i najvece sposobnosti u zemlji...

jevropa

Buduća legenda
Poruka
27.444
To jesu fore onih koji rade za vlast...i same vlasti...nebitno koja je....
Prvom forom se napravi splacina od kvalitetnih kandidata koji mogu da budu opozicija i pretnja, a druga je opravdavanje sopstvene nesposobnosti kao najjace i najvece sposobnosti u zemlji...
Ne, evo ja sam za vlast i nikad necu reci svi su isti,...jer nisu.
Vucicu recimo, ni jedan politicar nije ni do kolena.
Isto tako necu reci, niko ne valja, jer je to idiotski, to znaci da smo mi maloumna nacija koja nema ni naucnika, ni pisca, ni istoricara, ni umetnika, ni generala, ni sportiste, ni politicara ...svi retardi.Zato vi to radite, i niste svesni kakva je to glupost.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Isto tako necu reci, niko ne valja, jer je to idiotski, to znaci da smo mi maloumna nacija koja nema ni naucnika, ni pisca, ni istoricara, ni umetnika, ni generala, ni sportiste, ni politicara ...svi retardi.Zato vi to radite, i niste svesni kakva je to glupost.
Da ali vučić je ubedljivo najlošiji.

nebanesc

Ističe se
Poruka
2.387
Vučić je najgori predsednik čak i po Makijaveliju!

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.306
Ti si poseban, tebi treba skidati kapu, treba ti se klanjati do zemlje....Neronov potomak...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.