Kopaonik smrdi, a gosti više ne pitaju za cenu

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
53.631
Ne znam kakav bih komentar uopšte imala....mislim znam...ali...
Uništavaju prirodu, piju čaj za 400 din i tuširaju se sa vodom punih fekalija? ako sam dobro sumirala...

Instruktor skijanja: Kopaonik smrdi, a gosti više ne pitaju za cenu

1641206464-Image-1-1536x1024.jpg

Kaže da nije primetio da ljudima novac predstavlja barijeru, jer skoro da je sve popunjeno. Prilazi Kopaoniku su u jutarnjim satima prebukirani, pojedini opisuju, kao kada građani u Beogradu krenu na posao.

Četvorokrevetni apartman u privatnom vlasništvu se izdaje za 100 evra i skuplje. A Kopaonik smrdi, jer nema kanalizaciju. Ali, očito da ni to ne smeta ljudima“, kaže ovaj stanovnik Vikend naselja.

Sibinović je već 40 godina na Kopaoniku. Kaže da je nekada imao vidik, i da je to davalo poseban čar odmoru na Kopaoniku. Danas gleda kupatila i sobe, jer je okružen zgradama.

Novopečeni biznismeni kupe 10 ari, a na 9 ari sagrade zgradu sa apartmanima. Stotinu apartmana sa dvadeset parking mesta.

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
53.631
meni nije jasno...ali nisam nikada ni bila...
odes tamo...platis koliko sam cula skupo smestaj i hranu...umesto svezeg zraka udises miris kanalizacije...gledas u zgrade, cekas satima u nekim redovima...
mora da ima i neke lepote...samo o tome im nije zanimljivo da pricaju? ili su svi ovi ljudi totalno prolupali?

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.135
Ako misliš na hotel....Palisad je tu "100 godina", lepo mesto ali u centru,doduše ima svoju "šumicu" okolo....kako je unutra ne znam...davno beše još je imao "socijalistički šmek" kada sam poslednji put bio početkom veka.
Sada deluje renovirano

A Zlatibor ako ideš u prirodu onda beži iz centra. što dalje....recimo do Tare :mrgreen:

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
12.771
I
meni nije jasno...ali nisam nikada ni bila...
odes tamo...platis koliko sam cula skupo smestaj i hranu...umesto svezeg zraka udises miris kanalizacije...gledas u zgrade, cekas satima u nekim redovima...
mora da ima i neke lepote...samo o tome im nije zanimljivo da pricaju? ili su svi ovi ljudi totalno prolupali?
Isto kao na Zlatiboru..
Poruka je automatski spojena:

Ako misliš na hotel....Palisad je tu "100 godina", lepo mesto ali u centru,doduše ima svoju "šumicu" okolo....kako je unutra ne znam...davno beše još je imao "socijalistički šmek" kada sam poslednji put bio početkom veka.
Sada deluje renovirano

A Zlatibor ako ideš u prirodu onda beži iz centra. što dalje....recimo do Tare :mrgreen:
Tara je zakon !

Обилић

Iskusan
Poruka
6.039
Видим ја,
је баће нам маму зелени,
све им смета, еееј Коп смрди ! :eek::eek::eek:

Па им сметају нови богаташи !
А који су то стари богаташи ?
Они од пре 10 година ?

Или страни богатуни ?
Па на њих смо тек алергични ...

Ајде мало љубави,
немој смо бабе ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.