Konzumenti ..

po narodskom : I pica ima dušu :hahaha::hahaha:

e i ja to pricam al ne vredi :sad2: :lol:

a inace slazem se da je ubacivanje bilo koje vrste opijata u sexualni zivot cist nedostatak maste

izostavljam sluca kada ste se naduvali na nekoj zurci pa dovatili prvu da kresnete i cao zdravo, mislim na vezu i sex u vezi

i bre toliko stvari moze da se smisli i trezne glave, ni malo nije pohvalno experimentisanje sa ovim djubretom
 
Ipak da kazem. Ne smatram to "djubretom" ni nechim sto je extremno opasno, ali treba biti umeren i sa alkoholom i sa ostalim psihoaktivnim supstancama.
Alkohol jesam koristio i ako se popije malo vina, nekog dobrog zestokog pica i sl. onda to ume da bude dobrooooo
 
e i ja to pricam al ne vredi :sad2: :lol:

a inace slazem se da je ubacivanje bilo koje vrste opijata u sexualni zivot cist nedostatak maste

izostavljam sluca kada ste se naduvali na nekoj zurci pa dovatili prvu da kresnete i cao zdravo, mislim na vezu i sex u vezi

i bre toliko stvari moze da se smisli i trezne glave, ni malo nije pohvalno experimentisanje sa ovim djubretom

kažem ti..kad te prvi muškarac bude torbao na ganji, sama ćeš mu kupovati
inače, maštovit sam svakako
 
kažem ti..kad te prvi muškarac bude torbao na ganji, sama ćeš mu kupovati
inače, maštovit sam svakako

jok fala lepo, mene muskarac torba savrseno, ponekad i previse savreseno da posle jedva stojim, a mastoviti smo toliko da ni ne stizemo sve da isprobamo sto smislimo...to djubre nam nije potrbno...ozbiljno ja to prezirem i nikada necu dozvoliti da u mom pristvu to zapali a kamo da me tuca naduvan

za alkoholisano stanje vazi isto :rtfm:
 
jok fala lepo, mene muskarac torba savrseno, ponekad i previse savreseno da posle jedva stojim, a mastoviti smo toliko da ni ne stizemo sve da isprobamo sto smislimo...to djubre nam nije potrbno...ozbiljno ja to prezirem i nikada necu dozvoliti da u mom pristvu to zapali a kamo da me tuca naduvan

za alkoholisano stanje vazi isto :rtfm:

dobro, vi se tucajte čiste savesti :)
 
Zar te droge i alkohol generalno ne ubijaju zelju za sexom? Zatupljuju nerve i cula i ubijaju zainteresovanost i energiju, narocito ako se cesto koriste?

ne pusim , niti cu ikad jer me ne privlaci . u zivotu sam mozda 5 cigara ispusila ukupno, nije mi bilo lepo. travu nisam probala niti nameravam. alkohol? moze u malim kolicinama. s tim sto na mene samo vino deluje stimulativno dok me votka deprimira
 

Back
Top