Quantcast

Konzumenti ..

Oya

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
208
.. Podsjeti me jedan forumaš sad na ovo , pa da upitam..

Da li katkad sto konzumirate uz konzumiranja partnera?

(alkohol,cannabis,il neš drugo)
Znaci ovo nije promoviranje lakih droga i alkohola da budemo jasni ..

Postovi tipa : To je smece ,kako netko to može , fuuuj ,me : NE ZANIMAJU :

volim malo alkohola...narocito je vino super jer me osamuti bas kako treba, i bas zelim tada seks. :D

E'len

Poznat
Poruka
9.248
Pa sad, Elen, nije lepo sto ne dozvoljavas da se iznese negativno misljenje :mrgreen:
Ja imam negativno misljenje o narkoticima :manikir: Sta ces mi sad? :lol:

Ovdje ne pitam samo za narkotike , druga stvar... pitala sam da li katkad konzumirate neš drugo.. vezano za sex, teme o tome ZA/PROTIV narkotika su za neka druga mjesta draga Cipelicko, je shvacas?

I nemam ja što ne dozvoljavat nego sam rekla da me ne zanimaju takvi odgovori !:)

Poslednja izmena:

sinnke

Buduća legenda
Poruka
32.455
Ovdje ne pitam samo za narkotike , druga stvar... pitala sam dali katkad konzumirate neš drugo.. vezano za sex, teme o tome ZA/PROTIV narkotika su za neka druga mjesta draga Cipelicko, je shvacas?

I nemam ja što ne dozvoljavat nego sam rekla da me ne zanimaju takvi odgovori !:)

Sad postoji marihuana koja se trlja na jaja i onda mozes torbati celu noc i svrsis ko vepar.

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777

alkohol da.....tada je seks poprilicno explozivan,ali dosta i ne promisljen

Poruka
15.172
Ovdje ne pitam samo za narkotike , druga stvar... pitala sam dali katkad konzumirate neš drugo.. vezano za sex, teme o tome ZA/PROTIV narkotika su za neka druga mjesta draga Cipelicko, je shvacas?

:lol: Pa dobro deo teme je i dal bi upraznjavali sex na narkoticima ili alkoholu ako nismo.. Ili to ne spada u temu?
A sta moze tj "na cemu" moze da bude sex sem na narkoticima ili alkohulu? :hvala:

E'len

Poznat
Poruka
9.248
:lol: Pa dobro deo teme je i dal bi upraznjavali sex na narkoticima ili alkoholu ako nismo.. Ili to ne spada u temu?
A sta moze tj "na cemu" moze da bude sex sem na narkoticima ili alkohulu? :hvala:

I onda se dadne odgovor, al sad naklapavat o tome koliko je to štetno.. mislim., sorry ovo je tema na Ljis-u sa namjerom.. kuiš? :)
Narkotik jedna stvar, alkohol druga .. i sve to je uvezeno u " TU i TAMO " .. da ne bih izazvala duhove koje me ne zanimaju .

Poslednja izmena:
Poruka
15.172
I , da, nemam nista protiv toga da drugi ako hoce doruckuju ekstazi.. Samo mi se ne dopada ideja da JA tako radim i ne bih volela da ja probam sex na .. Bilo cemu sem neceg tvrdog :mrgreen:

Vino mi nekad podsticajno deluje.. :rumenka:

(nadam se da ovo jeste odgovor na temu)

georgejune

Starosedelac
Poruka
165.222

A sta kao ima i ta opcija da se promovise jel?a ti si kao fina pa neces..mislim pitaj na pp te sto im jedino uz nesto uspeva sex ako te zanima konkretnije

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.