Konzole PS4/Xbox One novosti

ne zanm dal je za ovde

wii

stiglo juce, pa da pitam, jel treba disk sa igrom da kopiram i da cuvam original, tj jel se wii disk sa igrom moye kopirati na pc-u pomocu windowsa tj nera?
Kako god okrenes tebi treba disk da pokrenes igru na WII,kopiranje na komp ti nece pomoci jer ja mislim da mora prvo da se raskodira konzola da bi mogla piratske igre na nju,kad se raskodira onda ti vise ne vazi garancija bilo sta da se desi konzoli.
 
Pozdrav narode :). Interesuje me da li neko ima Nintendo DSi konzolu. Ja je imam i ne znam gde,kako da skinem neku igru i imao bi jos malu gomilu pitanja vezano za nju. Ovako mi izgleda super,imam je par meseci i skoro da je nisam pipnuo,pa sam se sada malo aktivirao i sakupljam novine vezano za nju. Pozdrav :)
 
Moja prva igraca konzola je bila game boy, davne 1993. Imao sam dve igrice za nju, secam se da sam ih platio suvim zlatom (50maraka svaka). Kasnije se kod nas bio otvorio kao neki sega klub pa sam mogao iznajmljivati igre. kasnije sam jedno kratko vreme imao sega mega drive (brzo mi se pokvario), pa zatim nintendo game cube (prodao ga pre dve godine sad se kajem) sa 4 original igrice i 2 memory karte za 75e. kako sam prodao gamecube uzeo sam si PS2 i dan danas ga imam i nekih 20ak original igrica za njega i memory kartu 64mb, i onu zezu za voznju (volan, menjac, papucice...) ***, u EU ako te u`vate da skidas nesto ilegalno naebo si (komsiju vrata do vrata su mi uvatili kako skida piratski film i morao da plati 950e kaznu, i jos bio covek srecan sto nije morao u zatvor). nakon toga saznanja resio sam da vise nista ne skidam sa neta. Od kraja prosle godine imam wii i sasvim sam zadovoljan sa njim. Dzojstici su nenadjebivi, stvarno je milina igrati s njima. Pogotovo sam se iznenadio kada sam ga sa obicnog TVa prikljucio na LCD TV, nisam mogao da verujem koja je razlika, a do tada sam mislio da je to sve isto. Odskora sam provalio za wii da mi ne treba nikakav kabal ili usb wireles konekcija za povezivanje na net posto imam bezicni ruter a wii ima u sebi wifi pa sam ga konfigurisao i za surfovanje po netu... tako da mogu reci da mi se sve vise i vise svidja wii kako otkrivam njegove mogucnosti, jos da skupim hrabrost da ga otkljucam, bice super :) Mana mu je samo sto su igre za njega preterano skupe, mario galaxy sam platio 50e... Svaka malo bolja i novija igra nije normalno kolko deru... U nekoj buducnosti moze mi privuci paznju samo eventualno PS4 ( a dotle ce mi drustvo praviti ova PS2)
 
Skinuo sam jednu igricu sa interneta za sony, zauzima 3,65 GB. Narezao sam na DVD-cd
pa neznam da li ce raditi na sony 2? ili vec kako da narezem da radi?

Sve u zavisnosti dali imas citac na PS2-u sa kojim bi mogao da citas te igre. A sto se tice igre zavisi,mnogo uploadera stave igru,i od 30-40 parta koliko skines za tu igru,jedan obicno ne radi,tako da kada skidas moj ti je savet da skidas po forumima (obavezno procitaj komentare,da vidis dali igra radi).

A sto se tice narezivanja,kada raspakujes igru trebalo bi da imas win rar fajl ISO , desni klik na taj fajl,zatim kliknes na "open with" i odaberes Nero,i on bi trebalo da ti sam otvori prozor (Tako barem ja rezem :) ). Nadam se da sam pomogao.


A sto se tice konzola imam jedno pitanje,interesuje me koja je trenutna cena za PS3? Gledao malo pre na : http://www.itsvet.com/proizvod/sony-playstation-3-60gb/comp_comp_console/13/3 i pitam se dali je stvarno cena 400E ili nisu updejtovali nove cene? Secam se jos odavno kada sam gledao video sam iste cene,nemoguce da je toliko vremena proslo a da mu nije pala cena uopste :confused: .
 

Back
Top