Quantcast

Konzole PS4/Xbox One novosti

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.698
Ljudi treba mi pomoc. Na uputstvu koje sam dobio uz Play Station 2 pise : KONZOLA MOZE REPRODUKOVATI SAMO DISKOVE SNIMLJENE U PAL FORMATU. REPRODUKCIJA DISKOVA SNIMLJENIH U DRUGIM STANDARDIMA (KAO STO JE NTSC) NIJE MOGUCA NA OVOJ KONZOLI, OSIM AKO NTSC DISK NEMA OZNAKU ,,ALL'' I KORISTI SE TELEVIZOR KOMPATIBILAN S NTSC STANDARDOM. E sada mene interesuje da li iko od vas zna kako da snimim disk u PAL formatu, preko nera nemoze probao sam, ni preko alkohola 120% (koliko ja znam), da li postoji neki program (sigurno postoji) koji snima diskove u PAL formatu, da li iko od vas zna ?????????

Molim vas da ako bilo ko zna, da me obavesti na e-mail sasa6@krstarica.com

Unapred hvala

Alen Seles

Zainteresovan član
Poruka
128
Jedno pitanje !!!
Treba od ortaka da uzmem sony..E sad on kaze da ne radi zato sto je dugo bio ugasen pa je pun prasine i na laseru.Kaze da treba samo da se ocisti??
E sad dal da uzmem to ili ne ? Hvala
Inace je 40e
Nisam bas siguran da je to razlog... Ako mu je prljav laser, on bi i dalje morao da radi, da vrti diskove. Jedini problem bi bio sto ne moze da ih ocita. U tom slucaju se laser ocisti i sve je ok. Ali ako on UOPSTE ne radi... z:poz:

grande

Zainteresovan član
Poruka
276
verovatno je vec bila tema ..Moje pitanje je ako neko zna Hvala.

<drugar je kupio psp znaci nov i skinuli smo nekoliko igrica sa neta u formatu iso/cso,ali nikako ne uspevamo da ih pokrenemo gledali smo po netu ali nista.

Psp 5.51 P209

branaaa

Domaćin
Poruka
3.026
ghahahahahhah nece nisam bas tolko xD
Jedan covek koji se bavi servisiranjem svega i svacega preporucio tecnost za ciscenje tvrdih sociva ! Kaze svi serviseri to koriste ?!?! :O

Alkohol je keva za te stvari, a ako nosis sociva i imas tu tecnost...jos bolje(to sto imas tecnost).
Javi nam jel proradio Sony, pa da te castim nekim igricama, poskidao sam gomilu toga i nemam vremena igrati :)

nikolapfc89

Zainteresovan član
Poruka
145
Sto me castis kad mogu da otkupim :D :D
I mene ceka naporan rad skidanja :S
Ne nosim nista fala bogu :D Nego kaze lik da je bolje od alkohola...
Ma ja sam moj ps1 samo stapicem nista dr.
Evo danas ortak donosi pa cu videti...hvala na savetima ;)
Jbs pc smorih se (a mogu sve da igram jak komp) Ali ps2 je ps2 a ja sam ipak uz konzole odrastao...:D