Quantcast

Konverzacija mobitelom u toku sexa

I?

• Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.867
Da li ste ili niste...ikada vršili konverzaciju mobitelom u toku sexa,
a da se dečko ili devojka nisu ljutili? I da li je to bio razgovor sa drugim
dečkom/devojkom?
jednom lezimo ja i cura na krevetu i zvoni telefon..ona se okrece na stomak i javlja se na fon..bila je njena najbolja drugarica na vezi...mene nesto uhvatilo medj prepone i krenem polako da je sa prstima nadrazujem..ona onako malo rasiri noge i nastavlja sa pricom..ja se pridizem,podizem je na kolena i zabadam kitu u nju...ona i dalje prica sa drugaricom..a ja jos napaljeniji i sve zesce je ubadam s guza...dok nije pocela da gubi dah...i sve prica polu isprekidano sa drugaricom dok ova nije skontala sta se desava...to je bio sex...ultra dobar...:D:D:D:D:D:D

kambodza

Elita
Poruka
15.726
Da li ste ili niste...ikada vršili konverzaciju mobitelom u toku sexa,
a da se dečko ili devojka nisu ljutili? I da li je to bio razgovor sa drugim
dečkom/devojkom?
..........ja to radio samo sa jednom ,devojka bila stidljiva uzivo a pervrzna putem sms-a ,tako da smo tokom sex-a imali telefone u rukama ,ona mi napr. tokom misionarske poze pusti poruku da bi htela s guza i tako to ........zene ,a ja udovoljavo .........:lol::lol:

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.368
..........ja to radio samo sa jednom ,devojka bila stidljiva uzivo a pervrzna putem sms-a ,tako da smo tokom sex-a imali telefone u rukama ,ona mi napr. tokom misionarske poze pusti poruku da bi htela s guza i tako to ........zene ,a ja udovoljavo .........:lol::lol:
Ccccc....sve je dobro dok ne stigne sms "Kambi, dušo, zaboravio si da skineš čarape!"8-)

Poruka
4.603
Konverzacija mobitelom u toku sexa
Hm .. ja sam se jedno vreme lozila na pomisao da organizujem ka-ranje sa frajerom, dok nas preko fona slusha drugi frajer i dr-ka .. pa sam mislila da ce me to jako naloziti s obzirom da sam podlozna audio-dozivljaju ..

I onda se desilo bez ikakve organizacije da me je u toku seksa prekinuo telefonski poziv. Misleci da je neko dete, da je nesto vazno (nisu mi bila deca u Bgdu) masila sam se za slusalicu (fon je tik pored kreveta) a lik koji me je ka-rao nije prekidao .. samo je zastao ..

Bio je to jedan moj ex .. raspolozen za caskanje, i na pitanje sta radim, dobio je odgovor - kar-am se :) S kim, kako, zasto .. svakakva pitanja mi je postavljao ne zeleci da prekine vezu .. a meni se vratilo secanje na ono moje razmishljanje i usla sam u pricu sa njim .. kad je ovaj moj `ebach shvatio sta se desava to ga je mnogo uzbudilo i poceo je zestoko da me kara, a ja, posledichno, da stenjem i uzdishem .. ovaj preko zice je izvadio kitu i poceo da dr-ka, pricajuci mi shta radi .. i odjednom ja vise nisam mogla da se usredsredim na svoj sex .. prosto nisam znala koga cu pre da slusam, pocela sam da se dekoncentrisem i zakljucila sam da je zabava gotova :) Prekinula sam vezu ..