Quantcast

Konvertovanje fotografije u crtez

NICS

Iskusan
Poruka
5.707
A gde je Photoshop besplatan. Ja prcitao da je napisao u postu FREE sad sam gledao u recniku sta znaci rec FREE a ima i na pocetnoj stranici krstarice recnik, sloboddno pogledajte :).
Pokusavaj i dalje u Photoshopu imas jedno tirlion filtera, naravno naci ces ono sto ti treba :)

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
63.180
Za to se koristi poseban filter za photoshop koji je specijalizovan za te stvari.
Evo ti jedan primer na brzaka odradjen da vidis moc tog filtera. Ovo je inace vrlo slozena i zahtevna slika za takvu obradu pa vidi kakav se rezultat dobio.
Ako si zainteresovan/na javi mi se na PP da ti ga posaljem.

Kliknuti na sliku da se uvelica.

Original

Crtez

mornar_popaj

Ističe se
Poruka
2.840
nice,very nice
Jel ima jos neka dodatna podesavanja kao i ostali filteri,mozda vise...Nekako mi je more jako detaljno uradjeno a nebo onako na brzinu.Ustvari to bi i trebalo tako,ali ja se pitam da li bi moglo i drugacije.
A vide se i one linije tj. neravnine papira.Super.

Ako te nemrzi mogao si i meni poslati ili reci samo kako se zove pa cu naci.;)
pozzz

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
63.180
Posalji mi mail na PP.
Naravno da moze detaljno podesavanje.
Ima nekih dvadesetak predefinisanih podesavanja a svako moze da ide u sitna crevca. Ja sam uzeo default 5 sekundi posla, mrzelo me je da sredjujem jer je ovo bila samo demonstracija.

Babybad

Početnik
Poruka
48
Za to se koristi poseban filter za photoshop koji je specijalizovan za te stvari.
Evo ti jedan primer na brzaka odradjen da vidis moc tog filtera. Ovo je inace vrlo slozena i zahtevna slika za takvu obradu pa vidi kakav se rezultat dobio.
Ako si zainteresovan/na javi mi se na PP da ti ga posaljem.

Kliknuti na sliku da se uvelica.

Original

Crtez

moze naziv filtera pa ga nadjem.:confused:dali si primio PP ili ??

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.