Konvencionalna medicina je ateisticka , a pre nije bila ?

Медицина сама по себи није "својина" ни атеиста ни верујућих.
То што данас има на пример милион истих лекова под истим именом а са различитим ценама, и друге ствари конвенционалне медицине, то је злоупотреба медицине као такве. Али не значи да је конвенционална медицина нешто лоше.
 
S01116-174943(1).jpg
 
Neverovatno je da se borac protiv ateisticke konvencionalne medicine Miroljub Petorivc naziva sarlatanom u novinama, a u isto vreme gostuje na TV gde je objasnio da je zavrsio prestizni svetski fakultet, koji je medju desest najboljih fakulteta u Rumuniji, Univerzitet Aleksandar Joan Kuza (Universitatea “Alexandru Ioan Cuza“) u rumunskom gradu Jaši.

Pročitaj više na: https://www.biografija.org/filozofija/miroljub-petrovic/
www.uaic.ro/
2380727_naslovna_ff-s.jpg
 
Nema to veze šta je završio,nego šta radi i šta govori.Može bilo ko sa diplomom bilo kog prestižnog fakulteta da lupeta kakve hoće gluposti ali ta diploma ne znači da je u pravu...I ne znači da ima odrešene ruke da vara ljude i ugrožava im život tako što ih ubeđuje da će neke biljne tinkturice izlečiti sve moguće bolesti i da im ne treba lekar ako njega slušaju i da ne snosi posledice za to.U nekoj normalnoj zemlji već bi bio u zatvoru za to...al ej,to je u normalnoj zemlji.
 
tako da pre svega treba postovati * kad se cuvas i bog te cuva*
samo je problem sto se ovde ne radi o cuvanju nego o plasenju sa baba-rogom

ljudi se zastrasuju sa satanom, a boga se treba bojati
ljudi se zastrasuju sa koronom, a gripa se treba bojati

sve je prevara, samo se laze i vara u ovoj igri bez granica, jer nece niko da stane na loptu i razmisli

gomila vidi misleceg i odmah ga etiketiraju - kazu da imaju demokratsku vecinu, ili cak naucni konsenzus

ma, ... ja cu da gledam da se sacuvam od jednoumlja
 
Poslednja izmena:
samo je problem sto se ovde ne radi o cuvanju nego o plasenju sa baba-rogom

ljudi se zastrasuju sa satanom, a boga se treba bojati
ljudi se zastrasuju sa koronom, a gripa se treba bojati

sve je prevara, samo se laze i vara u ovoj igri bez granica, jer nece niko da stane na loptu i razmisli

gomila vidi misleceg i odmah ga etiketiraju - kazu da imaju demokratsku vecinu, ili cak naucni konsenzus

ma, ...
vernik se ne treba bojati ni boga nit satane koju ce uz pomoc boga pobediti

ateista zna da su to bajke

korona je grip , jaci od obicnog ali isto grip

gomila je spora , inertna , pre ce poci za onim za kojim polaze drugi nego za onim ko je u pravu.
 
  1. vernik se ne treba bojati ni boga nit satane koju ce uz pomoc boga pobediti
  2. ateista zna da su to bajke
  3. korona je grip , jaci od obicnog ali isto grip
  4. gomila je spora , inerciona , pre ce poci za onim za kojim polaze drugi nego za onim ko je u pravu.
  1. lazni vernici ne znaju za boga pa jure satanu da saznaju, da definisu satanu, pa izmisljaju i plase narod da antihrist samo sto nije stigao, ili djavo silazi ili vanzemaljci ili ko god da nas malo trebi, nadju nekog negativca, pa ga etiketoraju da je djavo, od imperatora nerona, pa kroz 2000 godina hriscanstva
  2. ateista nema pojma o bogu, pa zato tvrdi da su to bajke, ali za bajke svi znaju da nisu realnost, a ovo sto ti ja pricam ne znaju svi
  3. grip je influenca virus, a korona je drugi virus https://www.news-medical.net/health/What-is-the-Difference-Between-COVID-19-and-the-Flu.aspx
  4. gomila je lenja da razmislja, jer gomila misli kao stado ovaca da ide za nekim, a u stvari taj neko je dosao k njima i isprao im mozgove, prvo paralisuci celo stado strahom
ce da pobedis satanu, a bojis se korone? pricas mi bajke
cujem korona ne promasuje vise, redom koronise - i sta cemo sad?
 
  1. lazni vernici ne znaju za boga pa jure satanu da saznaju, da definisu satanu, pa izmisljaju i plase narod da antihrist samo sto nije stigao, ili djavo silazi ili vanzemaljci ili ko god da nas malo trebi, nadju nekog negativca, pa ga etiketoraju da je djavo, od imperatora nerona, pa kroz 2000 godina hriscanstva
  2. ateista nema pojma o bogu, pa zato tvrdi da su to bajke, ali za bajke svi znaju da nisu realnost, a ovo sto ti ja pricam ne znaju svi
  3. grip je influenca virus, a korona je drugi virus https://www.news-medical.net/health/What-is-the-Difference-Between-COVID-19-and-the-Flu.aspx
  4. gomila je lenja da razmislja, jer gomila misli kao stado ovaca da ide za nekim, a u stvari taj neko je dosao k njima i isprao im mozgove, prvo paralisuci celo stado strahom
ce da pobedis satanu, a bojis se korone? pricas mi bajke
cujem korona ne promasuje vise, redom koronise - i sta cemo sad?
Gle,za satanu i boga me baš briga,nit verujem u njih nit me zanima da se opterećujem njima...
Al korona,već jeste problem.Fora je da treba ljudi da se manu gluposti, i paničenja o nekim tamo zaverama i svakojakih drugih fiks ideja i da počnu da se ponašaju odgovorno i prema sebi i prema drugima.
Jedino što ovde treba je da se nosi glupa maska,da se dezinfikuju ruke,i da se izbegavaju gužve.Smak sveta nije.Kad bi ljudi bili razumni da to ispoštuju glupi virus ne bi pravi ni pola ovog haosa koji pravi.Ali nee,jedni misle da je zavera,drugi se plaše da će da se uguše pod maskom,treći su ubeđšeni da ih bog čuva,četvrti imaju ko zna kakve tek fiks ideje...Ljudi su idioti...i svaki dan me razočaravaju sve više i više
 
Kad bi ljudi bili razumni da to ispoštuju glupi virus
MI AMERI NE POSTUJEMO NI GLUPI VIRUS, NI GLUPAVOG CUOMA, EVO ZA TEBE

“You’re on private property. You need to leave!” one of the business owners shouted to the health inspector.

“This is private party! It’s private property! Go get a warrant! You’re not wanted here!”

The obese sheriff began lecturing one of the business owners on mask wearing to which the business owner replied, “Don’t worry about my health! My health isn’t your concern!”

The business owners shouted down the trespassers, “Get out! Get out! Get out! – We will not comply! We will not comply!”

The brave business owners followed the sheriffs and health inspectors into the parking lot and told them to get off their property, “They’re Nazis!” one yelled. “Take your Commie sh*t elsewhere!” another one shouted.


 
samo ti nemoj da budes, ispustuj glupi virus, a mi cemo da nadjemo nesto pametnije da postujemo
Srvarno nešto fali ljudima kao što što si ti.Virus se širi zbog budala koji iz ko zna kojih sve razloga neće da se panašaju razumo sad,kad određenim grušpama ljudi život zavisi od toga...Znači bukvalno je to indirektno ubistvo,i kad se ti,veliki verniče budeš molio bogu traži mu da ti oprosti i to ako nisi vodio računa da izbegavaš gužve,nosiš masku i dezinfikuješ ruke.
 

Back
Top