конвенција

ја мислим да треба да се законски регулише раскидање и остављање у вези
то јест, једнострано раскидање и остављање
и то на глобалном нивоу
јер, веза је ипак концензус, компромис, и тако те остале тешке речи
и сад, ако мене неко остави, како да ја завршим то што је он почео
мислим, то заљубљивање, маштање о будућности, лађење, удаљавање и растанак, све је то процес,
уопште није фер да неко оде у сред борбе, ма није што није фер, него је некако гњобаво и гњидаво, разумете, одмах престанете да поштујете ту особу

и тако разочарете се у неке принципе, идеје и онда постанете самоубилачаки настројени и почнете да се понашате агресивно према цвећу и домаћим животињама
а?

Цвеће није криво ................ али колатерална штета је неминовна!
 
није ме нико оставио, дебилу, само сам замислила ситуацију и растужила се
па сам се разбеснела што сам се растужила

Misim regulisace se kad ne budes birala one koji te tretiraju ko stoku..nego vake dobre duse ko ja koji ga ne bi vadili iz tebe:rumenko:

е јуне, ајде мало иди умиј се
па се врати да одговориш ко да си нормалан
:hahaha:
 
ја мислим да треба да се законски регулише раскидање и остављање у вези
то јест, једнострано раскидање и остављање
и то на глобалном нивоу
јер, веза је ипак концензус, компромис, и тако те остале тешке речи
и сад, ако мене неко остави, како да ја завршим то што је он почео
мислим, то заљубљивање, маштање о будућности, лађење, удаљавање и растанак, све је то процес,
уопште није фер да неко оде у сред борбе, ма није што није фер, него је некако гњобаво и гњидаво, разумете, одмах престанете да поштујете ту особу

и тако разочарете се у неке принципе, идеје и онда постанете самоубилачаки настројени и почнете да се понашате агресивно према цвећу и домаћим животињама
а?

Ostavljanje je uvek jednostrano..Moze da lici na dogovor, kad oboma nije dobro u vezi, ali uglavnom je jednom losije (onom ko je prestao da voli) i taj raskida...
Ne, apsolutno nema smisla da ceka saglasnost ovog drugog, mislim, slicno vec postoji, zove se brak..pa jedan nece da potpise papire za razvod jer tako prividno nesto ima..tuzno je to malo
 

Back
Top