Kontrolori u autobusu, sta mogu a sta ne mogu

очигледно не плаћаш услугу коју користиш....а очигледно очекујеш да теби неко нешто плати кад завршиш посао....ту тек нема логике.
Ipak placas usluge koje ne koristis:
Naknada za merno mesto, iako nista ne meris,
Naknada za priobalje, angazovana snaga, naknada za povlascene...
Na sve to dodaj akcizu, a onda porez na akcizu.
 
очигледно не плаћаш услугу коју користиш....а очигледно очекујеш да теби неко нешто плати кад завршиш посао....ту тек нема логике.
Šta da mi neko plati? Naravno da placam. Uvek imam uplaceno par voznji na kartici. I da, naravno, ocekujem da se meni plati da bih ja na drugoj strani placao neko drugom.
 
Zasto je onda prodaja pala?
Tu nesto ne stima.

Kada izneses jabuke na pijacu, "dobro odredis cene" i ne prodas ni jednu, kad-tad pocnes da trazis gresku.
Il su jabuke lose,
il je prodavac musav
il su "dobro odredjene cene" u stvari lose odredjene cene.

A mozda zaposlis kontrolore koji ce kaznjavati "divljake" koji ne kupuju jabuke?
Није то никаква тајна - политка се умешала. Толико се умешала да се осим политике ништа друго ни не види, али је све то оставило последице.
Било је тако лако вриштати пола на Бусплус а пола на Ђиласа.

Од почетног опозиционог вриштања, до избора 2012. године, смо касније добили власт која "ће радити на развоју Бусплуса".
Тај други део публика једноставно није чула.
Публика "зна" да је Буспплус лош, да је крађа итд.
Па како је до избора 2012. било лоше - а онда је постало добро? Није се систем променио (садржај бусплуса), него нешто друго.
 
па иде некако....није толико страшно. мене само нервира уажсна нехигијена аутобуса.
Ok je. Nego kazem malo ljudi placa kartu i cekira se, pa ispada da su uljezi. 😂 O tome kako se kontrolori ponasaju, kakav je prevoz i kako ide je da im se dinar ne da.
па иде некако....није толико страшно. мене само нервира ужасна нехигијена аутобуса.
 
па иде некако....није толико страшно. мене само нервира уажсна нехигијена аутобуса.

па иде некако....није толико страшно. мене само нервира ужасна нехигијена аутобуса.
Apex misli da je jedino sto je u vozilima prljavo ruke putnika,
pa su ugradili one strokave plastike sa auto samponom za pranje ruku.
Bilo bi otreznjujuce videti racun koliko su nas kostali :sad2:
 
Valjalo bi zakljuciti:
- prevoz se placa (plate vozacima, odrzavanje vozila i trola, gorivo, kupovina novih vozila) iskljucivo iz budzeta Beograda.
- kontrolori rade za Terzinu privatnu firmu i nemaju ama bas nikakve veze sa gradskim prevozom.
- kontrasi nemaju nikakvu vlast nad vama, ni da vas legitimisu, ni da vam se obrate.
- izbacivanje Terzine firme bi spustilo cenu voznje na 10 dinara, naplata bi bila 95% (zato sto vozac ne placa). Te pare bi bile dovoljne za GSP.
- ko je preplatio validatore je subjekat (ili objekat) korupcije i zasluzuje javno sudjenje.
- HD kamere iz vozila, 5000 komada, treba premestiti u Terzin stan i povezati na internet, umesto zadruge.
- ... doпишиte...
 
Nikada u životu nisam platio kartu u gsb. Jednostavno ridžovan kada me pita a ja mu samo pokažem biceps na okačenoj ruci o šipku i nasmešim. Tu je kraj svake priče prođe kao da me nema.

U inostranstvu pošto sam visok vidim ih još na stanici kako kače one značke pa izađem. Ili kada se upali na validatoru kontrola ja izađem.
 
Neka seljacina biti ce. Sta nije imao sta pametnije za raditi?
Nisam ni ja bio svetac, samo cu to napisati :mrgreen:
Nije covek seljacina,vec ih nije podnosio,jer su se ponasali drsko.I posle tuce je putnicima iks puta pokazao da ima kartu.Jednostano nije dozvoljavao da mu se neko unosi u lice.To je bio pravi mangup,a ne ovi danas.
 
Čestitam dragi Beograđani.
Skupa karta za prevoz, 90 minuta 90 dinara se potpuno ukida,
i uvodi značajno jeftinija, dnevna, od samo 200 dinara.

Ukidaju se i kontrolori. :srecna: Od maja će vam ruke zavrtati oni koje inače skupo plaćamo, komunalna milicija, "Beli".

Ko je ovde na belom?

Da li je zaslužena osveta velikog graditelja Doktora Šapića Beograđanima?
 
Odlicna vest za sve koji provode dane u prevozu,
za one koji ne znaju ni odakle su posli ni gde su dosli.

Svakome ko provodi i zivi svoj zivot u vozilima gradskog prevoza ovo je odlicna vest. Pitanje je odakle takvom 200 dinara.

Ipak, vecina Beogradjana koristi prevoz da negde ode i da se vrati.
Da li ce se oni obradovati poskupljenju?
 

Back
Top