Kontrola emocija

Paula

black cat
Moderator
Poruka
27.725
Da li ste se ikada bili nekome prepustili i pustili svaku kontrolu? Ili: kada poslednji put? 🙂

Drugo, koliko ih kontrolišete? Dozvoljavate li sebi prepuštanje ili se ustežete?
(Da li ste npr vi raskinuli sa nekim koga volite? Iz nekih racionalnih razloga? Dakle, pobeda razuma? )
Ili, ne želite da se zaljubite iako vam se dopada osoba.)

Izgleda da postoje ljudi koji često iskazuju svoje emocije i imaju burniji emotivni život i oni koji ih suzbijaju i žive često na minimumu istih. Gde ste vi?

1639170897357.png
 
Da li ste se ikada bili nekome prepustili i pustili svaku kontrolu? Ili: kada poslednji put? 🙂

Drugo, koliko ih kontrolišete? Dozvoljavate li sebi prepuštanje ili se ustežete?
(Da li ste npr vi raskinuli sa nekim koga volite? Iz nekih racionalnih razloga? Dakle, pobeda razuma? )
Ili, ne želite da se zaljubite iako vam se dopada osoba.)

Izgleda da postoje ljudi koji često iskazuju svoje emocije i imaju burniji emotivni život i oni koji ih suzbijaju i žive često na minimumu istih. Gde ste vi?

Pogledajte prilog 1065197
Ma idte bre žene ,
kad trpim i ćutim - "a što si taki tvrd, ko da sam se za šporet uhvatila a ne za čoveka!"
kad pokažem emociju - "i ti si mi neki muškarac, plačipičko!"
Vama se udovoljiti ne može.
Na kursu Engleskog jezika. 😁
A i ti si našla, pa zašla, počećeš da voziš levom stranom ulice od tog engleskog. A lepo sam ti rekao - uči kineski, ako ništa drugo imaš zagarantovan posao na pijaci u bloku 70
 
Da li ste se ikada bili nekome prepustili i pustili svaku kontrolu? Ili: kada poslednji put? 🙂

Drugo, koliko ih kontrolišete? Dozvoljavate li sebi prepuštanje ili se ustežete?
(Da li ste npr vi raskinuli sa nekim koga volite? Iz nekih racionalnih razloga? Dakle, pobeda razuma? )
Ili, ne želite da se zaljubite iako vam se dopada osoba.)

Izgleda da postoje ljudi koji često iskazuju svoje emocije i imaju burniji emotivni život i oni koji ih suzbijaju i žive često na minimumu istih. Gde ste vi?

Pogledajte prilog 1065197


Nemam pojma dje da počnem

:))))
 
Nisam uopšte taj tip!
Klonim se takvih "nekontrolisanih" osoba.Deluju mi jezivo!
Jedino kad sam bila u srednjoj školi, pa pod dejstvom psihoaktivnih supstanci,...ali to već spada u demen Spomenara.
Ovi "out for control" se "zalepe" k'o tesne gaće, ne možeš ih posle izvući iz guze.ce! :hehe:
Nooo way!
 
Poslednja izmena:
Pfff ja se prepustim brate. Sta ima tu da se steze? Emocije brate. Jedino ako si frik, nesto tajis u sebi pa stezes jemocije. Smejes se, uzuvas, momenti, povezanost, sta sad.. Ne razumem temu u stvari. Jel to za neuriticne ljude?
 

Back
Top