Kontraverzna tema: o veličini muškog ponosa

Koliki stomak zadovoljava vaše želje

  • Ravan stomak...

  • Samo pločice

  • Malo slaninice nikom ne škodi

  • Pivopijski ponos

  • Do god alatku ne zaklanja, valja!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Paganko

Elita
Poruka
16.640
Ne to, perveznjakuše jedne! :hahaha:

Mislim na stomak!

Neko mudar*, jednom je rekao sledeću stvar "Muško bez stomaka, ko mercedes bez znaka." Opet neke dame tvrde da su samo pločice zadovoljavjuće. Neke opet ta veličina uopšte ne zanima dok ne smeta obavljanju bračnih dužnosti. Pa dame, šta v mislite o veličini kod muškarca, mislim o veličini pivskog stomaka?



*Moja vrla poznanica, prim. autora.
 
Ne to, perveznjakuše jedne! :hahaha:

Mislim na stomak!

Neko mudar*, jednom je rekao sledeću stvar "Muško bez stomaka, ko mercedes bez znaka." Opet neke dame tvrde da su samo pločice zadovoljavjuće. Neke opet ta veličina uopšte ne zanima dok ne smeta obavljanju bračnih dužnosti. Pa dame, šta v mislite o veličini kod muškarca, mislim o veličini pivskog stomaka?



*Moja vrla poznanica, prim. autora.

nista stomak. volim mrsave muskarce, sa ili bez plocica, ali jedino i osnovno- bez sala.
 
Meni je nešto svejedno to..
Ranije nisam volela niakakv stomačić, nedajbože da ima išta osim mišića, al' nije smeo da bude ni prebildovan, već samo neka glista košarkaš ili odbojkaš građa.
Da bude mršavko.
A sad mi je tako potpuno svejedno..
Volim da ima široka ramena i velik medveđi zagrljaj, recimo :D
Stomak nije bitna, dokle god nije nešto ekstremno.
 
Meni je nešto svejedno to..
Ranije nisam volela niakakv stomačić, nedajbože da ima išta osim mišića, al' nije smeo da bude ni prebildovan, već samo neka glista košarkaš ili odbojkaš građa.
Da bude mršavko.
A sad mi je tako potpuno svejedno..
Volim da ima široka ramena i velik medveđi zagrljaj, recimo :D
Stomak nije bitna, dokle god nije nešto ekstremno.

bear%20hug.jpg

ovako neki?
 
Poslednja izmena:

Back
Top