Kontradiktornost, kome je lakse muskom ili zenskom, ko je kriv...

pitagona

Obećava
Poruka
100
Evo ovako svi mi volimo kad je pocetak, sve je lepo itd itd.
E sad ako nastane lose il vec dodje do kraja kome bude lakse i zbog cega.
Ko je kriv.
Ja licno mislim da to nema veze sa realnoscu ili cinjenicama vec samo sa osecajima.
Sto ti je manje stalo i sto manje osecas ta pitanja su totalno bezvredna.
Jer iako jedna strana nije kriva uopste bice kriva kako god okrenes.
ono tipa kreten, alapaca itd itd.
Isto tako vazi i kome bude lakse.
Naravno onom kome je svejedno

Evo ovako svi mi volimo kad je pocetak, sve je lepo itd itd.
E sad ako nastane lose il vec dodje do kraja kome bude lakse i zbog cega.
Ko je kriv.
Ja licno mislim da to nema veze sa realnoscu ili cinjenicama vec samo sa osecajima.
Sto ti je manje stalo i sto manje osecas ta pitanja su totalno bezvredna.
Jer iako jedna strana nije kriva uopste bice kriva kako god okrenes.
ono tipa kreten, alapaca itd itd.
Isto tako vazi i kome bude lakse.
Naravno onom kome je svejedno

Samo je jedna istina...Lakše je onome, ko se samo igrao. Pretvarao. Lagao. Ko je lažno ljubio. Ko se istinski dušom dao, čak i nakon svojih (po)grešaka, njemu je savest mirna. Jer je dala sve, za njega. Da popravi. Ispravi. Jer je svo vreme i nadalje bila tamo negde, iako nikako trebala nije. To sma nekada bila ja. I toga se ne stidim. Takvome je svakako teže, jer nizašta na svetu je ne bi pomerilo da drugačije, misli i oseća. Ali, srto rece Djole, svi smo različiti. Nekima vremenom postane važno sa kim će leći, dok je drugima bilo važno, pored koga će se do kraja svog života buditi. Priznajem, meni bilo teže je. I ja znam zbog čega. Koliko. Kako. Jer sam volela istinski duboko, čisto, neponovljivo, što sma verovala u ispravnost svojih postupaka, osećaja. Intuiciju. U čist osećaj da ja neću misliti loše, povredjivati, čak i kada me je nešto jako bolelo, vredjalo, uništavalo. I dala bih sve što sam mogla, imala i znala, da mogla sma da vratim vreme. Bih. I dan danas tako mislim, i uvek mislicu. U mom umu neko je bio toga svega...Vredan. ♥

Back