Kaže jedan lik ovako:
Ako je dobra, fina i poštena, nije dobra u krevetu. To ne ide jedno s drugim.
Ajmo da postavimo i obrnuto - ako je tih, povučen i stidljiv, 0 je u krevetu.
Da li zaista jedno isključuje drugo?
Na osnovu vašeg iskustva, da li je njegova konstatacija tačna?
P.S. Samo bez onog - Jao, koja je to glupost, evo ja sam dobra, divna, a u krevetu sam zmaj!
Ako je dobra, fina i poštena, nije dobra u krevetu. To ne ide jedno s drugim.
Ajmo da postavimo i obrnuto - ako je tih, povučen i stidljiv, 0 je u krevetu.
Da li zaista jedno isključuje drugo?
Na osnovu vašeg iskustva, da li je njegova konstatacija tačna?
P.S. Samo bez onog - Jao, koja je to glupost, evo ja sam dobra, divna, a u krevetu sam zmaj!







