Kontradiktorno ili ne?

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.870
Kaže jedan lik ovako:
Ako je dobra, fina i poštena, nije dobra u krevetu. To ne ide jedno s drugim.

Ajmo da postavimo i obrnuto - ako je tih, povučen i stidljiv, 0 je u krevetu.

Da li zaista jedno isključuje drugo?
Na osnovu vašeg iskustva, da li je njegova konstatacija tačna?


P.S. Samo bez onog - Jao, koja je to glupost, evo ja sam dobra, divna, a u krevetu sam zmaj!
 
Kaže jedan lik ovako:
Ako je dobra, fina i poštena, nije dobra u krevetu. To ne ide jedno s drugim.

Ajmo da postavimo i obrnuto - ako je tih, povučen i stidljiv, 0 je u krevetu.

Da li zaista jedno isključuje drugo?
Na osnovu vašeg iskustva, da li je njegova konstatacija tačna?


P.S. Samo bez onog - Jao, koja je to glupost, evo ja sam dobra, divna, a u krevetu sam zmaj!

Kao i uvek, moze da bude, al' ne mora da znaci ;)
 
Kaže jedan lik ovako:
Ako je dobra, fina i poštena, nije dobra u krevetu. To ne ide jedno s drugim.

Ajmo da postavimo i obrnuto - ako je tih, povučen i stidljiv, 0 je u krevetu.

Da li zaista jedno isključuje drugo?
Na osnovu vašeg iskustva, da li je njegova konstatacija tačna?


P.S. Samo bez onog - Jao, koja je to glupost, evo ja sam dobra, divna, a u krevetu sam zmaj!

ti znas kakav sam ja ovako a znas i kakav sam u krevetu ;)
 
Ne mora da znaci.

Moja drugarica je tiha i mirna u drustvu, a slobodna i perverzna u krevetu. Jednostavno, s pravom osobom pusti napolje sve svoje male demone i uziva :)

Takodje, neki momci koji ne deluju kao Kazanove na prvi pogled, na prvi poljubac su bas to :)
 
Ne mora da znaci.

Moja drugarica je tiha i mirna u drustvu, a slobodna i perverzna u krevetu. Jednostavno, s pravom osobom pusti napolje sve svoje male demone i uziva :)

Takodje, neki momci koji ne deluju kao Kazanove na prvi pogled, na prvi poljubac su bas to :)

a kako ti to možeš da znaš?
sud o tome ne može da donese čak ni ona, nego momci koji su bili s njom
 
Kaže jedan lik ovako:
Ako je dobra, fina i poštena, nije dobra u krevetu. To ne ide jedno s drugim.

Ajmo da postavimo i obrnuto - ako je tih, povučen i stidljiv, 0 je u krevetu.

Da li zaista jedno isključuje drugo?
Na osnovu vašeg iskustva, da li je njegova konstatacija tačna?


P.S. Samo bez onog - Jao, koja je to glupost, evo ja sam dobra, divna, a u krevetu sam zmaj!

ja sam dobra, fina i poštena i radim svašta u krevetu, odabranima doduše :mrgreen:
al pošto to nije trebalo da se napiše, evo onda.. da odgovorim na temu.
khm.....
:lol:

nemam pojma. jedno ne isključuje drugo, nadam se :rumenko:
 
Kaže jedan lik ovako:
Ako je dobra, fina i poštena, nije dobra u krevetu. To ne ide jedno s drugim.

Ajmo da postavimo i obrnuto - ako je tih, povučen i stidljiv, 0 je u krevetu.

Da li zaista jedno isključuje drugo?
Na osnovu vašeg iskustva, da li je njegova konstatacija tačna?


P.S. Samo bez onog - Jao, koja je to glupost, evo ja sam dobra, divna, a u krevetu sam zmaj!

Na osnovu mog skromnog licnog&slicnog iskustva... (znaci za muskarce :mrgreen:)
Tih, miran, stidljiv u stavu-u krevetu, vise maza, nego sto nesto zna...pazljiv, ali smotan...
Hvalisavac-u sexu nesiguran, nerijetko i sebican...
Odmjeren, ali sa sigurnim stavom, samouvjeren, ali ne narcisoidno-bingo... :aha:
 

Back
Top