Kontracepcija

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.113
Šta vi i vaš partner koristite kao metode kontracepcije?
Koje su, prema vama, dobre a koje loše

Da li imate iskustvo sa spiralama?
Hormonske tablete, ima li nus efekata?
Prezervativi, koji?
Da li koristite i koliko je sigurna metoda plodnih dana?

1634199848025.jpeg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam svakoj partnerki objasnio,da ne podnosim prezervatv,jer ako imam prezervativ ne mogu da uzivam u seksu.Kada muskarac navuce tu gumu na
svoj penis,onda moze da ga gurne bilo gde,jer nema cisto golog kontakta sa vaginom ili zenskim anusom.Dakle,ne koristim prezervativ,ali zato koristim
snosaj sa izvlacenjem penisa pre orgazma.Moja partnerka,obavezno koristi ipak hormonsku pilulu,za pre.
 
Ja sam svakoj partnerki objasnio,da ne podnosim prezervatv,jer ako imam prezervativ ne mogu da uzivam u seksu.Kada muskarac navuce tu gumu na
svoj penis,onda moze da ga gurne bilo gde,jer nema cisto golog kontakta sa vaginom ili zenskim anusom.Dakle,ne koristim prezervativ,ali zato koristim
snosaj sa izvlacenjem penisa pre orgazma.Moja partnerka,obavezno koristi ipak hormonsku pilulu,za pre.
Meni se takođe prezervativi ne dopadaju 😄
 
Pilule nikad nisam trošila i to treba zabraniti
Tačnije jedino u medicinski svrhe i hormonalnog disbalansa ali nikako u svrhu kontracepcije
stalno uzimanja hormona zbog sexa? pa realno zaebite
Kad god sam počinjala da ih pijem imala sam posle par dana velikih problema sa bolovima u nogama... i odmah sam prestajala.
Inače nemam proširene vene, pa mi zaista nije jasno zašto se to dešavalo.
 
Šta vi i vaš partner koristite kao metode kontracepcije?
Koje su, prema vama, dobre a koje loše

Da li imate iskustvo sa spiralama?
Hormonske tablete, ima li nus efekata?
Prezervativi, koji?
Da li koristite i koliko je sigurna metoda plodnih dana?

Pogledajte prilog 1017523 Pogledajte prilog 1017525
ja na pocetku svake veze sam koristio kondom 10 puta,posle toga vise ne.kad treba da svršim,izvadim ga i kao vecina ejakuliram po stomaku,njenoj guzi,sisama ili u usta ako ona zeli u usta,ali uglavnom na nju.ne koristim ni sad kondom,retko kad
 
Ja sam svakoj partnerki objasnio,da ne podnosim prezervatv,jer ako imam prezervativ ne mogu da uzivam u seksu.Kada muskarac navuce tu gumu na
svoj penis,onda moze da ga gurne bilo gde,jer nema cisto golog kontakta sa vaginom ili zenskim anusom.Dakle,ne koristim prezervativ,ali zato koristim
snosaj sa izvlacenjem penisa pre orgazma.Moja partnerka,obavezno koristi ipak hormonsku pilulu,za pre.
Tu glupe isprike neko ona sebi zajebe zdravlje, hormone sta sve ne samo da ti ne bi navukao kondom na *****. Sebicnost na visokom nivou.
 

Back
Top