Konobarice...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Iliti prednosti i mane upoznavanja nekoga na radnom mestu...
Na ulici ne bi ste ni primetili tu osobu, ili ne bi ste znali kako da joj priudjete, ali kad je na radnom mestu, a vi dolazite tu - u kafic, agenciju, prodavnicu, nebitno, lakse je ostvariti kontakt, jel?
A koliko je to mach sa dve ostrice...?
Hm?
 
Iliti prednosti i mane upoznavanja nekoga na radnom mestu...
Na ulici ne bi ste ni primetili tu osobu, ili ne bi ste znali kako da joj priudjete, ali kad je na radnom mestu, a vi dolazite tu - u kafic, agenciju, prodavnicu, nebitno, lakse je ostvariti kontakt, jel?
A koliko je to mach sa dve ostrice...?
Hm?

Primetio bi ti i na ulici, ali niko nikom tako ne prilazi, jer su nase zene isprepadane pa vljda misli da ces je izdzeparit ili ko zna sta, a i nemaju stila u svemu tome, pogube se, pa tako i ako zeli nesto nece to pokazat. Nema svrhe.

A najbolje ti je reci toj nekoj da dodje na forum, pa i ako bude problema kazes da ste se na forumu upoznali i niko ti ne moze nista.
 
Iliti prednosti i mane upoznavanja nekoga na radnom mestu...
Na ulici ne bi ste ni primetili tu osobu, ili ne bi ste znali kako da joj priudjete, ali kad je na radnom mestu, a vi dolazite tu - u kafic, agenciju, prodavnicu, nebitno, lakse je ostvariti kontakt, jel?
A koliko je to mach sa dve ostrice...?
Hm?

.........mach sa dve oshtrice je muvati osobe koje po svom opisu radnog mesta moraju biti fini,nasmejani, ljubazni ,lupio glupost ili ne konobarica ce ti se nasmejati jer joj je to posao a i dobice veci bakshish ako je ljubaznija sa gostima .........p.s. ovo pricham iz iskustva jer sam nekad radio kao konobar pa znam kako stoje stvari ........;-)
 
Radio kao barmen i konobar dosta godina... i generalno to nema veze sa poslom... ili jesi ... ili nisi... u startu ... sve je stvar licnosti. Koliko ima barmena koji su porodicni ljudi, toliko ima i nevidjenih zenskarosa... isto tako ima toliko i nesposobnjakovica koji su uvek tu gde jesu... u ocaju
@kambodza: ne lupaj nesposobnjakovicu nijedan :lol:
 
ne razumem oko čega se smaraš zex. ili priđi ili zaobiđi. ništa gore od muškarca koji vaga hoće li ili neće. nijedna neće reći da si idiot zato što si joj prišao. a imaš brdo lepih žena sa ojima možeš da zalečiš rane od odbijanja. ja bih takve muškarce, koji misle više nego što rade, na pusto ostrvo, pa bombu.
 
ne razumem oko čega se smaraš zex. ili priđi ili zaobiđi. ništa gore od muškarca koji vaga hoće li ili neće. nijedna neće reći da si idiot zato što si joj prišao. a imaš brdo lepih žena sa ojima možeš da zalečiš rane od odbijanja. ja bih takve muškarce, koji misle više nego što rade, na pusto ostrvo, pa bombu.
Pa što bombu? Dovoljno nam je pusto ostrvo...
 

southpark101_2D771689.jpg
 
Ja sam mog sadasnjeg upoznala preko posla...Radili smo na projektu zajedno, i spetljali se usled projekta...Malo je on pogurao, malo ja ali sve na finjaka tako da nijednog momenta nije bilo reci oko ljutnje koja bi mogla da oteza posao...Projekat smo zavrsili, vezu smo nastavili :D...Sve se to moze kad oboje hoce :)
 
Konobar'ce, dones' tri pive i ako moze muzici malo tishe, molim te!

Tak' bona... uh, al' bi' te shopio po dupetu... :smajli koji srche penu piva s vrha krigle:
Da ti ja kazem odma, tu jedino sto mozes da se za'ebes, pa iseces sebi granu na kojoj cucis, je da muvas konobaricu na domacem terenu... u tvom lokanom kaficu iza coska. Posle kad zaseres stvar, nikad ne znas kad ce da ti prolije kafu u krilo... tako, ajd' ziveli.
 
Konobar'ce, dones' tri pive i ako moze muzici malo tishe, molim te!

Tak' bona... uh, al' bi' te shopio po dupetu... :smajli koji srche penu piva s vrha krigle:
Da ti ja kazem odma, tu jedino sto mozes da se za'ebes, pa iseces sebi granu na kojoj cucis, je da muvas konobaricu na domacem terenu... u tvom lokanom kaficu iza coska. Posle kad zaseres stvar, nikad ne znas kad ce da ti prolije kafu u krilo... tako, ajd' ziveli.

Ova je 35 km daleko od moje coske :)
 
u bivsoj firmi sam radila sa klijentima i predstavnicima firmi sa kojima smo saradjivali...
meni su isli na zivce ti likovi (a bilo ih je) koji moju poslovnu ljubaznost interpretiraju kao manevarski prostor za muvanje.

To se bas cesto desava, ali jbg, gde da je upoznam ako ne tu - za kasom, u kafiću, na radnom mestu, misim, jel...?
U grad - možda izlazi, možda ne.
Ima miLJon kafića, ko zna gde je.
...veliko društvo, ne mo'š prići...
Ona u pozorište, ja u bioskop, jel...
i tako dalje...
 
To se bas cesto desava, ali jbg, gde da je upoznam ako ne tu - za kasom, u kafiću, na radnom mestu, misim, jel...?
U grad - možda izlazi, možda ne.
Ima miLJon kafića, ko zna gde je.
...veliko društvo, ne mo'š prići...
Ona u pozorište, ja u bioskop, jel...
i tako dalje...
dobro, razumem ja tvoju poziciju... svi koji su sami zale se da je jako tesko upoznati nekog... ali posao je mac sa dve ostrice jer osobu koju recimo muvas potencijalno dovodis u neprijatnu situaciju.
na primer, nekoga koga bih hladno i grubo oduvala da me tako smara van posla, na poslu ne mogu bas tako (a recimo smara me), jer smo kolege ili saradjujemo i nikad ne znam da li ce budala to sto je odbijen da prenese i na posao... sujeta je cudo.
tvoj primer je drugaciji... tebi se svidja devojka sa kojom ne saradjujes (samo ides u taj kafic)... ali opet (ako joj se recimo ne dopadas) njoj to moze da bude izvor smora...

ne znam... ja od posla zivim i pizdim kad me neko tu na bilo koji nacin ugrozava... bas odvajam privatno od posla...
 
dobro, razumem ja tvoju poziciju... svi koji su sami zale se da je jako tesko upoznati nekog... ali posao je mac sa dve ostrice jer osobu koju recimo muvas potencijalno dovodis u neprijatnu situaciju.
na primer, nekoga koga bih hladno i grubo oduvala da me tako smara van posla, na poslu ne mogu bas tako (a recimo smara me), jer smo kolege ili saradjujemo i nikad ne znam da li ce budala to sto je odbijen da prenese i na posao... sujeta je cudo.
tvoj primer je drugaciji... tebi se svidja devojka sa kojom ne saradjujes (samo ides u taj kafic)... ali opet (ako joj se recimo ne dopadas) njoj to moze da bude izvor smora...

ne znam... ja od posla zivim i pizdim kad me neko tu na bilo koji nacin ugrozava... bas odvajam privatno od posla...

E, sad pričamo istim jezikom :)
Ja sam ubeđen da je barem 80% flerta započetog na radnim mestima koja zahtevaju ljubaznost osuđeno u startu na propas'. Osim u slučaju kada je kontra relacija.

E, ne znam još da li mi se sviđa, nisam mogao da odvojim pogled od njene reljefne majce :lol:
I nisam često tamo, daleko je jbiga, ima preko tries' km da se putuje...
 

Back
Top