KONOBARI...

DON

Aktivan član
Poruka
1.451
Bolje da sam otiso kod Sanje na ness!
Opet me ti(taj,jedan je u pitanju) konobari razbesneli.Sedim ja.Mislim,sad ce on.Oce,nema ga nigde!A pije mi se kafa i votka.Pije mi se.A njega nema!Joca!Crko da Bog da!Odem da ga potrazim.Pitam sankericu;Gde je ona nesreca konobarska?Ona se smeska.Pa kaze JU! Mmmm,ju ju!!!Gledam ja,ne verujem ocima i usima sopstvenim,sta bre JU JU?Ma opet ona,mmmmmmmm...mmmmm,ju ju !A navalila se na sank.Podjem ja oko sanka,da vidim zasto to JU JU!kad onooooo...aaauuuuuuu,bolje da nisam video.Joca! Joca dole.Ispod suknjice glava,al njegove patike.Patike smrdusice,nemoz omanes.ON JE!Kuku,nesreco,vicem ja,sta radis bre to?!Kaze,lizem.Ma sta lizes crko da Bog da?Kaze,sagni se da vidis.Puce mi film.Sagnem se ja,mislim ispala mu pomorandza,limun,il sta vec,pa lize,kad ono nista.Jocina glava i nesto crno.Eeeee,al to crno,se ne vidi bas,tu nesto i crveno.Aaa,skontam ja,to Jocin jezik.Bljak,pomislim i odoh u bastu da sednem.Cekam Jocu.Eto ga nesreca konobarska ide.
Izvolte molim,sta piju p icke?!Heh,gledao Radovana III.Reko,daj mi votku i kafu,al bez SLAGA.Posle onog sto sam video,ne znam ja sta ces ti u kafu staviti.
Ma ,kaze,ne brigaj bre,za tebe sve najbolje.Cekam ja.Jok.To cu pre sedmicu na loto no njega da docekam.Opet odem ja.Sad nema ni sankerice!tamo negde iz ostave,cujem ja :ah,oh,uh,eh....mmmmmmmmm.
Odskrinem,kad ono...kuku!Ona se sagla,ko da patos riba,ova nesreca samo nesto vamo-tamo guzom radi?Sta radite,jedva progovorih?!Pa zar ne vi'sh bre,kaze.AAaaaaaaaa...to se oni...oni se...aaaaaaaa.....hehhehehehe.Ukapirao ja!Heh.A kad ce moja kafa i votka,moram da pitam il da menjam kafanu?Kaze Joca,jedva da i rece:pa ja...

Sta bre PA JA?PAJA li ce me usluziti?Ne razumem?Kaze:Pa ja....Ama,ebo te Paja,ocu ti da me usluzis.

Opet on:Pa ja...ja bre radim,kaze,jos se ljuti.
Sad cu ja,kaze.Ok,cekam ja.
Eto ga on,nosi kafu i votku.Ko da nista nije bilo,mrtav ladan pita:Sta ima u novinama?

Dal da ga ubijem odma il sad?!
Ma nek zivi,mlad je josh.....

Tja,konobarska posla,al ih mnogo volim.Nema boljih drugara od njih iako te stalno gule.Derikoze to.
 
Dobro bre,sto repetiras pa se jos i ljutis:((((((

Idemo zajedno kod Sanje na kafu,josh da nas pozove oboje...mislim,samo to:))))))))))

Uzas veze nesto,sta se ovo dogadja????????
 

Back
Top