Quantcast

Konobar, brat moj

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
18.927
Naime, par kafanskih pitanja. :lol: U kafanu idemo da ispoljimo svoje emocije. U kafani se završavaju kao i započinju mnogi poslovi. Ono što mene zanima kakav vi odnos imate prema konobarima?

Konobari su u datom kontekstu vaše sluge, te način na koji ih tretirate dosta govori o vama. #science

Je l imate taj "bratski" odnos s konobarima?

Je l volite kad naručujete negde nešto da kažete neodređenu količinu kao "pa tako", "malo ovo, malo ono, da ima", ili "opusti ruku"?

Je l ostavljate napojnice kad imate (para)?

Je l naručujete i za druge ili samo u svoje ime?

Naposletku, da li ste ikad famozno "častili celu kafanu"?

zofr

Domaćin
Poruka
3.952
У кафану сам свраћао у пролазу да се газда не наљути ако ме види. Схватио сам да претерујем када су почели конобари да ми се јављају у граду, када сам са женом.

Lorelajn

Iskusan
Poruka
6.673
Pa dobro, a pivnica, restoran, kafić?
E, tamo jesam naravno :D Mislila sam da se odnosi samo na kafane i da je to neki poseban stimung ili sta vec :)
Onda :
Je l imate taj "bratski" odnos s konobarima? Ne, volim cist profesionalizam i ljubaznost. Kako sa moje tako i sa njihove strane.

Je l volite kad naručujete negde nešto da kažete neodređenu količinu kao "pa tako", "malo ovo, malo ono, da ima", ili "opusti ruku"? - Nikada. Ne volim da gnjavim ljude.

Je l ostavljate napojnice kad imate (para)? - Uvek.I kad imam i kad nemam. To mi se podrazumeva.

Je l naručujete i za druge ili samo u svoje ime?- Kada za nesto znam da je dobroooo onda im narucim da probaju :)

Naposletku, da li ste ikad famozno "častili celu kafanu"? - Nikada :)

Smorisha

Buduća legenda
Poruka
28.663
Naime, par kafanskih pitanja. :lol: U kafanu idemo da ispoljimo svoje emocije. U kafani se završavaju kao i započinju mnogi poslovi. Ono što mene zanima kakav vi odnos imate prema konobarima?

Konobari su u datom kontekstu vaše sluge, te način na koji ih tretirate dosta govori o vama. #science

Je l imate taj "bratski" odnos s konobarima?

Je l volite kad naručujete negde nešto da kažete neodređenu količinu kao "pa tako", "malo ovo, malo ono, da ima", ili "opusti ruku"?

Je l ostavljate napojnice kad imate (para)?

Je l naručujete i za druge ili samo u svoje ime?

Naposletku, da li ste ikad famozno "častili celu kafanu"?
Konobari, pa šta znam... ja sam ti ono za Skroz dobru Pekaru fazon i dalje...
Nisam ti za nešto galantnije

Poruka
6.119
Poruka
6.119
Nope

Ali slutim da nije zbog para nego iz principa?
Pa da iz principa, cak mozda ne toliko iz principa, koliko je to u meni automatska reakcija.
Nekakav mushin.

Kada ratnik stane protiv protivnika, ne smije misliti na njega, na sebe, ni na protivnikove poteze. Vec stajati mirno s mačem koji je, zaboravljajući na sve tehnike, spreman samo slijediti diktate podsvijesti. Ratnik se izbrisao kao nosač mača. Kad udari, ne udara on, već mač u rukama ratnikove podsvijesti.

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
18.927
Pa da iz principa, cak mozda ne toliko iz principa, koliko je to u meni automatska reakcija.
Nekakav mushin.

Kada ratnik stane protiv protivnika, ne smije misliti na njega, na sebe, ni na protivnikove poteze. Vec stajati mirno s mačem koji je, zaboravljajući na sve tehnike, spreman samo slijediti diktate podsvijesti. Rtnik se izbrisao kao nosač mača. Kad udari, ne udara on, već mač u rukama ratnikove podsvijesti.
Ali paljenje novca je kriminal, smoooth criminal, dobro ne tako smoooth

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.