Konfuzija ili BAD DAY

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Besana noc, puna kosmarnih snova i stalna budjenja. Onda posao i nadrndana sefica koja na svako pitanje odgovara kao da sam joj opsovala sve po spisku. Kao slag na toru kisa i drndanje od sat vremena u prevozu. Na kraju, dodjem kuci, opusteno sednem u polu mraku i razmisljam. Pitam se, sta bi moglo da me oraspolozi? Ciji glas i pojava bi mi izmamili osmeh na lice i radost? Pocnem da prevrcem po glavi sve sadasnje i bivse ljubavi i simpatije, prijatelje i poznanike ... i dodjem do zakljucka da me niko, ali bas niko od njih sada ne bi ucinio radosnom, posebno muskarci. Cak sta vise, imala sam osecaj da bi mi smetali.
Sledece pitanje koje mi se nametnulo je: Da li sam to dosla u fazu kada nisam zaljubljena niti mi to u ovom momentu treba? Ceo moj dosadasnji zivot je nekako bio ispunjen traganjem za savrsenom emocijom, potpunom ispunjenoscu, a onda saznanje da smo sam sama sebi dovoljna. Iskreno, nekako sam se osetila porazenom. Ne razocarano, cak sam osetila mir, ali i poraz...

Nakon par minuta sam ipak odlucila da pozovem meni drago bice, i pozelela sam da je ipak tu da ga zagrlim i da se tako skupa odmaramo, ali mi se ta zelja ipak nece ispuniti.
Ne znam, opet sam osetila pomesane emocije razocarenja i zadovoljstva.

Sve u svemu, na kraju mi se nametnula dilema, da li je ovo onda totalna emotivna konfuzija, ili mozda samo BAD DAY?
 
bad day, definitivno. probaj da se oraspolozis sa veeeeeeeelikim cokoladnim kolacom, cokoladom, spavanjem i sl. ako ti nije do ljudi, nemoj nikog ni da zoves. ja sam cesto u toj situaciji.uzgred, ne kaze se "cak sta vise" nego ili cak ili sta vise. ne mogu da izdrzim da ne ispravljam greske, sorry.
 
maryann:
bad day, definitivno. probaj da se oraspolozis sa veeeeeeeelikim cokoladnim kolacom, cokoladom, spavanjem i sl. ako ti nije do ljudi, nemoj nikog ni da zoves. ja sam cesto u toj situaciji.uzgred, ne kaze se "cak sta vise" nego ili cak ili sta vise. ne mogu da izdrzim da ne ispravljam greske, sorry.

Hehe hvala na svim savetima ;)
Evo malo cu se opustiti na forumu a onda definitivno idem da odspavam :D

P.S. Eto, vidi se uticaj loseg raspolozenja i na stilu pisanja ;)
 
Kiss_me:
Besana noc, puna kosmarnih snova i stalna budjenja. Onda posao i nadrndana sefica koja na svako pitanje odgovara kao da sam joj opsovala sve po spisku. Kao slag na toru kisa i drndanje od sat vremena u prevozu. Na kraju, dodjem kuci, opusteno sednem u polu mraku i razmisljam. Pitam se, sta bi moglo da me oraspolozi? Ciji glas i pojava bi mi izmamili osmeh na lice i radost? Pocnem da prevrcem po glavi sve sadasnje i bivse ljubavi i simpatije, prijatelje i poznanike ... i dodjem do zakljucka da me niko, ali bas niko od njih sada ne bi ucinio radosnom, posebno muskarci. Cak sta vise, imala sam osecaj da bi mi smetali.
Sledece pitanje koje mi se nametnulo je: Da li sam to dosla u fazu kada nisam zaljubljena niti mi to u ovom momentu treba? Ceo moj dosadasnji zivot je nekako bio ispunjen traganjem za savrsenom emocijom, potpunom ispunjenoscu, a onda saznanje da smo sam sama sebi dovoljna. Iskreno, nekako sam se osetila porazenom. Ne razocarano, cak sam osetila mir, ali i poraz...

Nakon par minuta sam ipak odlucila da pozovem meni drago bice, i pozelela sam da je ipak tu da ga zagrlim i da se tako skupa odmaramo, ali mi se ta zelja ipak nece ispuniti.
Ne znam, opet sam osetila pomesane emocije razocarenja i zadovoljstva.

Sve u svemu, na kraju mi se nametnula dilema, da li je ovo onda totalna emotivna konfuzija, ili mozda samo BAD DAY?


Shta te danas moze oraspoloziti? Nemam auto pa putujem svaki dan sa 4 prevoza..
Da ja tebi ne skockam svoju poziciju i nebih voleo da je iko bio u mojoj i zato osmeh
na lice i da vidim super raspolozenje..Budi sretjna jer postoji gore od goreg i naravno
bolje od boljeg..Kad god upadnesh u takvo raspolozenje obrati mise na pp da ti napishem neki vic ili neshto smeshno iz mog zivota i odmah tjesh se oraspoloziti,
mada ja ne trpim PP ali za dobro raspolozenje nema problema...
 
Kiss_me:
Besana noc, puna kosmarnih snova i stalna budjenja. Onda posao i nadrndana sefica koja na svako pitanje odgovara kao da sam joj opsovala sve po spisku. Kao slag na toru kisa i drndanje od sat vremena u prevozu. Na kraju, dodjem kuci, opusteno sednem u polu mraku i razmisljam. Pitam se, sta bi moglo da me oraspolozi? Ciji glas i pojava bi mi izmamili osmeh na lice i radost? Pocnem da prevrcem po glavi sve sadasnje i bivse ljubavi i simpatije, prijatelje i poznanike ... i dodjem do zakljucka da me niko, ali bas niko od njih sada ne bi ucinio radosnom, posebno muskarci. Cak sta vise, imala sam osecaj da bi mi smetali.
Sledece pitanje koje mi se nametnulo je: Da li sam to dosla u fazu kada nisam zaljubljena niti mi to u ovom momentu treba? Ceo moj dosadasnji zivot je nekako bio ispunjen traganjem za savrsenom emocijom, potpunom ispunjenoscu, a onda saznanje da smo sam sama sebi dovoljna. Iskreno, nekako sam se osetila porazenom. Ne razocarano, cak sam osetila mir, ali i poraz...

Nakon par minuta sam ipak odlucila da pozovem meni drago bice, i pozelela sam da je ipak tu da ga zagrlim i da se tako skupa odmaramo, ali mi se ta zelja ipak nece ispuniti.
Ne znam, opet sam osetila pomesane emocije razocarenja i zadovoljstva.

Sve u svemu, na kraju mi se nametnula dilema, da li je ovo onda totalna emotivna konfuzija, ili mozda samo BAD DAY?

STA DA TI KAZEM; OSIM DA TE POTPUNO RAZUMEM: SAD MI JE LAKSE JER IZGLEDA DA JE DANAS JEDAN OD ONIH DANA!!!!
 
Kiss_me:
Besana noc, puna kosmarnih snova i stalna budjenja. Onda posao i nadrndana sefica koja na svako pitanje odgovara kao da sam joj opsovala sve po spisku. Kao slag na toru kisa i drndanje od sat vremena u prevozu. Na kraju, dodjem kuci, opusteno sednem u polu mraku i razmisljam. Pitam se, sta bi moglo da me oraspolozi? Ciji glas i pojava bi mi izmamili osmeh na lice i radost? Pocnem da prevrcem po glavi sve sadasnje i bivse ljubavi i simpatije, prijatelje i poznanike ... i dodjem do zakljucka da me niko, ali bas niko od njih sada ne bi ucinio radosnom, posebno muskarci. Cak sta vise, imala sam osecaj da bi mi smetali.
Sledece pitanje koje mi se nametnulo je: Da li sam to dosla u fazu kada nisam zaljubljena niti mi to u ovom momentu treba? Ceo moj dosadasnji zivot je nekako bio ispunjen traganjem za savrsenom emocijom, potpunom ispunjenoscu, a onda saznanje da smo sam sama sebi dovoljna. Iskreno, nekako sam se osetila porazenom. Ne razocarano, cak sam osetila mir, ali i poraz...

Nakon par minuta sam ipak odlucila da pozovem meni drago bice, i pozelela sam da je ipak tu da ga zagrlim i da se tako skupa odmaramo, ali mi se ta zelja ipak nece ispuniti.
Ne znam, opet sam osetila pomesane emocije razocarenja i zadovoljstva.

Sve u svemu, na kraju mi se nametnula dilema, da li je ovo onda totalna emotivna konfuzija, ili mozda samo BAD DAY?




Nisi ti jedina kojoj se owako nesto desawa ili mota po glawi........moj recept : Ne moze ti uwijek bit tako,odmori se,odspawaj pa ce se drugi dan nesto promijeniti.Ako ne drugi dan,za dan-dwa.To je samo prolazno razdoblje.Kad ti je takaw kaos,fino istrpi,nasmijesi se i kazi : '' Ah,danas mi je takaw horoskop''. Eto,poz.... :p :p :p :p
 
Pogledaj oblachno je a ima svetla,dodje noc,pa opet svetlo postoji i to ne ono spolja vec svetlo u tebi...pusti neka ONO sija za sve koje volish...za sve shto volish...
i reci sebi da od danas ne priznajesh da imash bad day...ako ga primetish negde ne horizontu...okreni mu ledja nadji lepotu na drugoj strani i ...pusti da prodje pored tebe ne taknuvshi te...ali to morash sama da uradish...znash da mozesh
kiss you
kiss me
 
Bad day... ali posledica necega... Iskuliraj jedan dan i iskoristi ga za mozganje... i smisli neku novu strategiju... preispitaj proslost, sadasnjost i buducnost...

Trazi nekog novog... ali ne bilo kog... no imas ti mozak pa ces vec sama smisliti...
Posle kise uvek dodje sunce... bla bla.. :lol:
 
Hvala vam svima, divni ste :kiss:

Odspavala sam malo, i nadam se da ce sutra ipak biti bolje.
Sindi, i meni je vikend bio druga prica, i mozda mi bas zato ovo tako tesko i pada ;)

Sutra posle posla idem sa drugaricama u vec tradicionalni novogodisnji shoping, koji se na kraju u glavnom sastoji iz setnje, upijanja praznicne atmosfere, kafice u toplom kaficu i po neke kupljene sitnice, ali mi to uvek prija i oraspolozi me.
Nadam se jedino da nece biti mnogo lose vreme pa da nam pokvari planove :)

Kiss for all!!!
 
a sta mislis o tome da je cela nedelja krs,ma ni meni nije bas veselo bilo... prvo tmuran i ocajan dan,drugo ova odvratna kisa,trece autobusa nigde,tranvaja takondje,zatim fax (ne znam ni zasto sam otisla)...next glava me odvaljuje a i kicma nesto...sve u svemu bljak...mada sve mi mirise na krs nedelju...videcemo
 
Kiss_me:
Uh nedaj Boze takve nedelje, mada zna da se zaredja losih dana.
Ali ono sto je mene zacudilo je i ona moja ravnodusnost prema ljudima i emocijama. To me je vise bombardovalo :?
dobro je sto nisu oni tebe zvali pa si se spasila losih ispada tako da je super proslo...a mene prolazi glava moda sutra bude bolje :D
 
Kiss_me:
Besana noc, puna kosmarnih snova i stalna budjenja. Onda posao i nadrndana sefica koja na svako pitanje odgovara kao da sam joj opsovala sve po spisku. Kao slag na toru kisa i drndanje od sat vremena u prevozu. Na kraju, dodjem kuci, opusteno sednem u polu mraku i razmisljam. Pitam se, sta bi moglo da me oraspolozi? Ciji glas i pojava bi mi izmamili osmeh na lice i radost? Pocnem da prevrcem po glavi sve sadasnje i bivse ljubavi i simpatije, prijatelje i poznanike ... i dodjem do zakljucka da me niko, ali bas niko od njih sada ne bi ucinio radosnom, posebno muskarci. Cak sta vise, imala sam osecaj da bi mi smetali.
Sledece pitanje koje mi se nametnulo je: Da li sam to dosla u fazu kada nisam zaljubljena niti mi to u ovom momentu treba? Ceo moj dosadasnji zivot je nekako bio ispunjen traganjem za savrsenom emocijom, potpunom ispunjenoscu, a onda saznanje da smo sam sama sebi dovoljna. Iskreno, nekako sam se osetila porazenom. Ne razocarano, cak sam osetila mir, ali i poraz...

Nakon par minuta sam ipak odlucila da pozovem meni drago bice, i pozelela sam da je ipak tu da ga zagrlim i da se tako skupa odmaramo, ali mi se ta zelja ipak nece ispuniti.
Ne znam, opet sam osetila pomesane emocije razocarenja i zadovoljstva.

Sve u svemu, na kraju mi se nametnula dilema, da li je ovo onda totalna emotivna konfuzija, ili mozda samo BAD DAY?

Ih, ma kao da sam ja pisala..I nije bad day, to je jednostavno faza..Mislim...Daj boze...
 
ma astro aspekt ti losh. sve se tako poklopilo

ali nije loshe kad razmishljash
:X
valjda
nekad????
ja misilm da nije lose nema ni dobro ni loshe
a vidish da nisi umrla..znachi da je OK..s neke tachke gledishta
 
E ljudi, ako je juce bio BAD DAY, onda je danas definitivno "Dan D"! Samo sto ne poginuh i to ispred Palate pravde. No dobro, na kraju se sve zavrsilo bez velikih posledica, sem straha koji sam pretrpela, pa sam histerisala nekih desetak minuta na sve oko sebe. Onda, nakon vise od sat vremena kasnjenja dodjem na dogovoreno mesto da se nadjem sa drugaricama, i krenusmo u vec tradicionalni (nas mali ritual) novogodisnji shoping. I da dan bude bas ono potpun, krenuh ja u kupovinu ali bez para, zaboravila ih kuci. Srecom, koleginica imala kod sebe, a i jedna od ovih drugarica, pa sam posudila od njih. I ajde sve nekako, lepo se mi istrosismo, istracarismo, od novogodisnje atmosfere i nismo bas osetili puno cari, sem uzasne guzve koja gusi, kad krenusmo kuci a ono kisa. Taxija ni za lek! Ipak, polu mokra sam stigla kuci, pa cak da kazem i zadovoljna (sto preziveh) i reko "Hajde da pozovem drago mi bice da podelimo utiske ovoga dana." kao, i on u jos gorem obliku BAD MOOD-a te prozborismo tek koju recenicu. Mozda bolje reci, ja sam pricala a on je cutao.
Eto dragi moji, pa sta sad ja da mislim? Da menjam sebe, druge, zivot... ili sto rece hulahopka, mozda je sve ovo samo faza (utesno :D).
 
Nego sta je nego faza! :)
Kada se je tako osecam kazem sebi da mi zvezde nisu naklonjene i da mi ne preostaje nista drugo nego da sa sto manje nerviranja cekam da se polozaj planeta na nebu promeni.
Zvuci glupo ali deluje... :lol:

Ako sam bas u bedaku onda se malo izolujem i svedem socijalne konntakte na minimum dok me ne prodje. Pokrijem se po glavi i spavam. :)
U suprotnom neminovno dolazi do konflikata sa drugim ljudima (a kako i ne bi kada nosim negativnu energiju), cime se moje stanje dalje pogorsava.

Ja ti predlazem da se opustis, slusas lepu muziku, citaj nesto zanimljivo (ZPP npr. :lol: ), napravis si klopu koju najvise volis, napises par razglednica, i da ne ocekujes od nekoga drugog da te ucini radosnom. Uvek postoji razlog da se radujes i razlog da budes tuzna, pitanje je samo za koji ces da se opredelis. Taj sto je kisa i guzva u prevozu ti doduse bas i nije neki. :razz:

Uostalom, nikad se ne zna sta nosi svaki novi dan koji je ispred nas. U roku od par minuta moze da ti se srusi svet, kao sto moze i da ti se desi nesto prelepo. Mozda bas sutra.Verovatnoca je dirtektno srazmerna velicini osmeha na tvom licu. Zato, samo napred i optimisticno! :)
 

Back
Top