Konfiguracija do 50000 bez monitora.

n1k

Početnik
Poruka
5
Poz.

Riknuo mi je komp juce tako da trebam da kupim novi sto pre... :D

Znaci konfiguracija do 50000 din. bez monitora.

Komp bi radi skoro 24/7 i po mogucstvu da ne bude bucan jer se nalazi u sobi u kojoj spavam.

Btw, imam UPS , APC 500w , cisto da napomenem.

A iz starog kompa bi u ovaj novi ubacio HDD (WD400GB IDE) i TV karticu. (cisto da napomenem zbog napajanja)


I sto je najvaznije treba mi neka prodavnica koja bi mi dala te komponente na rate.

Hvala! ;)


Btw sta mislite o ovome?

THERMALTAKE Soprano RS101
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P
AMD Phenom II X3 720 2.8GHz 7.5MB Black Edition
WESTERN DIGITAL Caviar WD5001AALS 500GB 7k 32MB SATA300GEIL ili
SAMSUNGSpinPoint F3 SAHD502HJ 500MB 7k 32MB SATA300
GEIL 4GB (2x2GB) 1333 MHz DDR3
SAPPHIRE Radeon HD 4850 1GB GDDR3 VAPOR-X
CHIEFTEC CFT-600-14CS 600W
 
Poslednja izmena:
Lepo, lepo, testiraj kad kako tera crysis na max detaljima, i max rezoluciji trebalo bi fino da tera jer je ta graficka jaka ko dve 4850

5770 je trenutno po snazi kao 4890, a sa buducim nojijim drajverima ce biti dosta jaca

Stani decko, odluci se sta hoces da kazes. Izletio si se u onoj gore poruci, da li slucajno ili namjerno, ne znam....Ali cinjenica je da ni u jednoj poruci nisi u pravu, jer 5770 je slabija od 4890, a opet to je veoma daleko od dual 4850...
Evo ovdje imas jedan fini test http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5770-review-test/ , pa fino sjedi iscitaj i prouci pa ces da vidis da nije tako kao sto ti kazes, a ako hoces nadji jos testvoa koliko hoces, manje vise svi su isti...
I opet ponavljam, ako niste u nesto sigurni nemojte siriti dezinformacije....Ovo govrim dobronamjerno da se svi medjusobno pomazemo kako spada...:ok:
 
Upravo tako...
Nisam zelio da ulazim u raspravu, nego samo da ukazem na iznosenje pogresne informacije...
A najsmjesnije mi je kad kaze da ce sa drajverima da ubrzaju karticu preko 40% u odnosu na sadasnje stanje (takvu situaciju jos nogdje nisam bidio) i pokazivanje ovog linka gdje samo u jednoj igri ima bolji skor:)...
 

Back
Top