kondomi za dzaba

Od 1. januara muškarci između 18 i 25 godina u Francuskoj dobijaju kondome besplatno. To je u četvrtak objavio predsjednik Emmanuel Macron. "To je mala kontraceptivna revolucija", rekao je Makron. Drugi kontraceptivi, poput pilula, takođe su nedavno postali besplatni u Francuskoj. Šta mislite: da li mladi ljudi u Srbiji takođe treba da dobijaju kontraceptive besplatno?


Pogledajte prilog 1268084
Izgleda beleže pad sexualnih dešavanja u gradu svetlosti.
Ovo je sada jedan od načina da se jašu barem o trošku države.
 
Ko ima nezasticene odnose to je drugo ...licno nisam ulazio u takve seksualne kontakte.
Pa i ja ne volim što ima popriličan broj muškaraca koji ne žele da koriste kondome.. mislim, ni ja ih ne volim. Ali ljudi koji su u opticaju, mislim na one koji češće menjaju partnere, ako žele da budu zdarvi ipak ih moraju koristiti. Ne zbog kontracepcije, to je drugo pitanje, već ovo.. Neki kažu pa ne ležem sa kur.vama... Ali mislim ima toliko virusa, bakterija, gljivica, za ova poslednja dva se izlečiš za 10tak ili mesec dana, ali za viruse nema leka ! Kada mislim da neko nije bio u opticaju onda to nije bitno, ali ima dosta njih u Bgdu za koje ne znam d ali su bili sa njih 20, 50, 100, ko će ga znati? Ne verujem nikome šta kaže.
 
Lubrikanti neka ostanu u pdv-u , ko nema za to može i ulje , mast etc 😆
1670600513338.png
 
Pa i ja ne volim što ima popriličan broj muškaraca koji ne žele da koriste kondome.. mislim, ni ja ih ne volim. Ali ljudi koji su u opticaju, mislim na one koji češće menjaju partnere, ako žele da budu zdarvi ipak ih moraju koristiti. Ne zbog kontracepcije, to je drugo pitanje, već ovo.. Neki kažu pa ne ležem sa kur.vama... Ali mislim ima toliko virusa, bakterija, gljivica, za ova poslednja dva se izlečiš za 10tak ili mesec dana, ali za viruse nema leka ! Kada mislim da neko nije bio u opticaju onda to nije bitno, ali ima dosta njih u Bgdu za koje ne znam d ali su bili sa njih 20, 50, 100, ko će ga znati? Ne verujem nikome šta kaže.
Meni jedna žena u vezi obavezno tražila kondom za sex. Ne zbog bolesti ( nismo promiskuitetni) negho das ne zatrudni. I desi se, naravno da kondom pukne i da se u kompletu iztlijem u nju. I onda pilula za dan posle, poremeti se ciklus i sve ostalo.
 
Znam da se kod nas redovno dijele igle, šprice, maramice za dezinfekciju, posudica za pripremanje droge, kesica limuntosa i u tom paketiću bude i kondom. Mislim da se u svim većim gradovim poput Bg, Zg, Sa-mjesečno podijeli između 20 i 30 k tih paketića, po gradu.
 

Back
Top