kondomi za dzaba

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.577
Od 1. januara muškarci između 18 i 25 godina u Francuskoj dobijaju kondome besplatno. To je u četvrtak objavio predsjednik Emmanuel Macron. "To je mala kontraceptivna revolucija", rekao je Makron. Drugi kontraceptivi, poput pilula, takođe su nedavno postali besplatni u Francuskoj. Šta mislite: da li mladi ljudi u Srbiji takođe treba da dobijaju kontraceptive besplatno?


conoms.original.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Od 1. januara muškarci između 18 i 25 godina u Francuskoj dobijaju kondome besplatno. To je u četvrtak objavio predsjednik Emmanuel Macron. "To je mala kontraceptivna revolucija", rekao je Makron. Drugi kontraceptivi, poput pilula, takođe su nedavno postali besplatni u Francuskoj. Šta mislite: da li mladi ljudi u Srbiji takođe treba da dobijaju kontraceptive besplatno?


Pogledajte prilog 1268084
Proizveli su ih puno pa im sada rok istice. Velikodusna gesta lopova :rotf:+
Ne samo u Srbiji nego u svim zemljama ex juge.
 
Eo kod mene u komšiluku možeš da se testiraš na HIV u prajd centru.
Pa ja sam skoro išla da vadim krv u Gradskom zavodu. BEsplatno naravno. Samo sam rekla da sam imala nezaštićene odnose poslednjih par godina. Znači, nisam gej. Dakl,e svi mogu besplatno da se testiraju kod nas na HIV, hepatitis B i hepatitid C iz jednog vađenja.
 
Pa ja sam skoro išla da vadim krv u Gradskom zavodu. BEsplatno naravno. Samo sam rekla da sam imala nezaštićene odnose poslednjih par godina. Znači, nisam gej. Dakl,e svi mogu besplatno da se testiraju kod nas na HIV, hepatitis B i hepatitid C iz jednog vađenja.
Još bolje, ovo znam jer su reklamirali...što onda pitaš gde?

Ja recimo nisam ugrožena grupa, pa me to ne zanima.
 
shto recimo ima smisla
Može i da se bira da li ćeš rezultate pod šiform ili pod tvojim imenom, što je kul. Rekla sam da hoću pod mojim imenom, što oni preporučuju. Kaže da im dolaze parovi koji ne žele više da koriste kondom, pa dođu zajedno da se testiraju, ali da bi nekome pokazao test da je negativan na primer, treba da ti stoji ime i prezime. Ako stoji šifra nikoga ne možeš time uveriti. Tako da je bolje ime. Ali eto ima i ta opcija ako neko samo za sebe hoće da se proveri i da ne postoji zapis u sistemu na koga se misli. To je stvarno kul.
 
Pa ja sam skoro išla da vadim krv u Gradskom zavodu. BEsplatno naravno. Samo sam rekla da sam imala nezaštićene odnose poslednjih par godina. Znači, nisam gej. Dakl,e svi mogu besplatno da se testiraju kod nas na HIV, hepatitis B i hepatitid C iz jednog vađenja.
Ko ima nezasticene odnose to je drugo ...licno nisam ulazio u takve seksualne kontakte.
 

Back
Top