Koncept tretiranja žene kao princeze

Taj inače srednjevekovni koncept princeze i kraljice svi shvataju kao lagodan život, gde svi samo "trčkaraju" oko njih, ne bi li im ugodili. Što naravno, uopšte nije bilo tako! One su imale svoje obaveze i dužnosti, ali je veliki broj njih bio i dovoljno samosvestan da ostavi neko "zaleđe" narodu kojim su vladale.
Ovim "modernim" je više titula koja ih stalno opominje na to kog su porekla, k'o da je danas to uopšte bitno.
P.S. By the way,...najmoćnije istorijski gledano su i bile one koju su vladale bez muža, Ekatarina Velika i Elizabeta I Tjudor. 😁
 
Interesuje me šta žene podrazumevaju kada traže/očekuju da budu tretirane kao princeze?
images
 
ne mora princeza može ko da sam uplatila neki deluhe hotel
princezama život nije tako lak, eto megan pobegla, kejt nekako zamisli d ajoj se prospe neki sos na haljinu i da je snime i onda mesec dana članaka o sosu na haljini
ako dobiješ gratis hotel možda je to lakše. hm dvorska dama :o
 
Ona i njoj slične rič madam ne treba da imaju nista na svoje ime
Uz njega je stekla mnogo °to je tretiranje kao kraljice carice (nivo dva iznad) ne spada u ovo sa princezama° ...
Screenshot_20221001-191753_Chrome.jpg


nego samo da im se dvori
...prema svakoj zeni treba tako ceo zivot (ne jadno"ja te volim uvalim ti decu tebe u stan sve odgovornosti tebi ja se sklanjam od najbitnijeg briga me dok za sve optuzujem tebe sta je dobro uzmem zasluge" koji cesto do novina stignu prekasno kad bolesna ljubomora proradi)...
kao sto se moze videti iz tvojih naslova.
...ne...ko voli taj osigura obezbedi zenu koju voli da ima miran siguran zivot cak kad njega ne bude bilo...galantni momci su kasnije galantni muskarci...
 
Uz njega je stekla mnogo °to je tretiranje kao kraljice carice (nivo dva iznad) ne spada u ovo sa princezama° ...Pogledajte prilog 1230678


...prema svakoj zeni treba tako ceo zivot (ne jadno"ja te volim uvalim ti decu tebe u stan sve odgovornosti tebi ja se sklanjam od najbitnijeg briga me dok za sve optuzujem tebe sta je dobro uzmem zasluge" koji cesto do novina stignu prekasno kad bolesna ljubomora proradi)...

...ne...ko voli taj osigura obezbedi zenu koju voli da ima miran siguran zivot cak kad njega ne bude bilo...galantni momci su kasnije galantni muskarci...
Sad nemoj da si prestroga. Vole i drugi , ali ne mogu svi da vole ili "vole" kao Nole.
 
ne mora princeza može ko da sam uplatila neki deluhe hotel
princezama život nije tako lak, eto megan pobegla, kejt nekako zamisli d ajoj se prospe neki sos na haljinu i da je snime i onda mesec dana članaka o sosu na haljini
ako dobiješ gratis hotel možda je to lakše. hm dvorska dama :o
Uplatiš bolje Hurgadu all inclusive! 😁
 

Back
Top