Koncept tretiranja žene kao princeze

Zauz

Buduća legenda
Poruka
30.148
Sad nemoj da si prestroga. Vole i drugi , ali ne mogu svi da vole ili "vole" kao Nole.
Drakonski si ti °ti si spomenuo jahtu sto je vezano za mnogo vise para nego sto obicne osobe imaju - isto kao da si spomenuo dvorac Dragane Mirkovic (muz joj prepisao svu imovinu) plus dvorac oca muza Janinog.
Sve je to iznad onoga sto obicne osobe mogu da imaju °.

Poslednja izmena:

Lily Rose

Aktivan član
Poruka
1.834
Interesuje me šta žene podrazumevaju kada traže/očekuju da budu tretirane kao princeze?

Evo ja ću da ti kažem. Žena se oseća kao princeza pored muškarca koji je dominantan, zna šta hoće i može da joj priži sigurnost u svakom smislu. Ne da joj bude sluga ni rob ni najbolja drugarica, ni da joj pruža luksuz, ne, nego da bude pravi kralj- a to može ako je iz dobre porodice ili ako je sam dovoljno pametan da shvati muško/žensku psihologiju i odnose.
Sve osim toga vodi u vezu koja je kao kad se vuče konopac, malo tamo malo vamo..

Lily Rose

Aktivan član
Poruka
1.834
Сада се то зове "третирати жену као принцезу" а некада се једноставно говорило да је мушкарац папучић(папучар).

E pa baš obrnuto! Danas su pripadnici muškog roda uglavnom slabašni papučari, a ženu kao princezu može da tretira samo pravi muškarac.

4thman

Poznat
Poruka
8.109
Evo ja ću da ti kažem. Žena se oseća kao princeza pored muškarca koji je dominantan, zna šta hoće i može da joj priži sigurnost u svakom smislu. Ne da joj bude sluga ni rob ni najbolja drugarica, ni da joj pruža luksuz, ne, nego da bude pravi kralj- a to može ako je iz dobre porodice ili ako je sam dovoljno pametan da shvati muško/žensku psihologiju i odnose.
Sve osim toga vodi u vezu koja je kao kad se vuče konopac, malo tamo malo vamo..
Onda nije kraljica?
Posebno kad poraste, u toj vezi...

A konopac je uvek tu...

Zauz

Buduća legenda
Poruka
30.148
Žena se oseća kao princeza pored muškarca koji je dominantan
Kraj takvog oseca strah ° nada se da nece doci ljut na nekoga posto ce lose reci nekada batine usmeriti prema njoj ° nada se da je nece ponizavati vredjati u javnosti.
Dominantni nisu osobe vec sve lose na jednom mestu ° tako smo dosli do ovog nasilja o kom citamo kad ubiju zenu dete sebe (kako gde) zato sto se usudila da im unisti dominaciju na neki nacin (otisla negde bez njegove dozvole ° dovela drustvo bez dozvole° razvela se° sta god te je on vidjen kao neko ko nije dominantan "zena ti radi sta hoce papuco" ) dok isto pise kako okolina rodbina komsije tvrde da je bio "dobra osoba".

Lily Rose

Aktivan član
Poruka
1.834
Kraj takvog oseca strah ° nada se da nece doci ljut na nekoga posto ce lose reci nekada batine usmeriti prema njoj ° nada se da je nece ponizavati vredjati u javnosti.
Dominantni nisu osobe vec sve lose na jednom mestu ° tako smo dosli do ovog nasilja o kom citamo kad ubiju zenu dete sebe (kako gde) zato sto se usudila da im unisti dominaciju na neki nacin (otisla negde bez njegove dozvole ° dovela drustvo bez dozvole° razvela se° sta god te je on vidjen kao neko ko nije dominantan "zena ti radi sta hoce papuco" ) dok isto pise kako okolina rodbina komsije tvrde da je bio "dobra osoba".

Dominantan i agresivan nije isto :dash:

Zauz

Buduća legenda
Poruka
30.148
Screenshot_20221014-070218_Chrome.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.