Koncept tretiranja žene kao princeze

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
58.750
na stranu sto neke zele da budu tretirane kao princeze...uopste ne razumem koncept...infaltino mi je...
te osobe mi deluju nezrelo i nesposobno za zivot...

no ima muskaraca koji se pale na princezice...

koliko sam primetila princezice su osobe zaglavljene u nekom detinjsvu, nezrele, previse osetljive, zive u svom nekom izmisljenom svetu...pa se muskarci kao trebaju pomuciti da ih osvoje (kao u bajkama) spase od cega god (cesto od normalnog, svakodnevnog zivota u kome princezica tesko funkcionise), itd...

Zauz

Buduća legenda
Poruka
30.148
Сад замислите таквог мушкарца, има их наравно,
Da dele poslove u stanu kuhinji kupatilu oko deteta psa akvarijuma svega sto imaju zajedno uvek ne da kaze "pomazem zeni" kao da je on gost....
...da...
Чућете гомилу мушких коментара како је шоња, папучић, како га је завозала, зауздала...
...zato sto musko ako nije nasilno na recima delima onda druge zene traze od svojih da budu pristojni sto je njima nezamislivo...

Danik

Autor Lošeg Života
Poruka
14.028
na stranu sto neke zele da budu tretirane kao princeze...uopste ne razumem koncept...infaltino mi je...

koliko sam primetila princezice su osobe zaglavljene u nekom detinjsvu, nezrele, previse osetljive, zive u svom nekom izmisljenom svetu...pa se muskarci kao trebaju pomuciti da ih osvoje (kao u bajkama) spase od cega god (cesto od normalnog, svakodnevnog zivota u kome princezica tesko funkcionise), itd...
U narodu se to kaže svaka rupa ima svoju zakrpu.
Svako šta voli i kako voli tako traži, želi i očekuje a ponekad i nadje.
Svi smo različiti i volimo različite "stvari" osobine kod drugih ljudi.
Neko voli da mazi i pazi i uživa u tome, neko voli da bude mažen i pažen.

Zika34

Poznat
Poruka
9.655

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
58.750
U narodu se to kaže svaka rupa ima svoju zakrpu.
Svako šta voli i kako voli tako traži, želi i očekuje a ponekad i nadje.
Svi smo različiti i volimo različite "stvari" osobine kod drugih ljudi.
Neko voli da mazi i pazi i uživa u tome, neko voli da bude mažen i pažen.
naravno, to je samo moje misljenje...moze a ne mora da je tako...
i slazem se sa tim koliko ljudi toliko cudi, tako je i u redu :)

no mazenje ne smatram odlikom princeze...valjda svako (vecina) voli neznost...

vise kao karakternu osobinu opisanu u mom gornjem postu

Poruka
7.268
Де си Светозаре 😁

Ето, ја сам чула безброј пута тај израз. Обично мајке кад хвале зетове. Односи се на то да желе да ум угоде. Не мора то да буде нешто велико или скупо.
Можда да припази дете да она одспава? Или да оде код фризера?
Да оду у биоскоп иако му није до тога, јер она је цео дан са дететом или децом у кући?

Заправо би требало да то буде стандард.
E pa sad mu jos fali i da se lozi na taste. Neka, dosta mu je to sto je mizoginista i pedofil. Dosta ocrnismo sirotog coveka :)

Izraz se, ocigledno je, koristi na razlicite nacine. Nekome to znaci "hocu da me postuje" ili "hocu da se brine o meni", a nekome to bukvalno znaci "hocu da se osecam kao kcerka kralja (a ne direktora cirkusa ili ne daj boze neceg jos goreg)".

Manastirka

Elita
Poruka
24.813

Tome ih doma uče od malih nogu!
Sve što ti u životu treba je,...bogat ili dobrostojeći muž koga je majka rodila, da samo tebi ugađa!
P.S. Koji Disney,...ja sam gledala Štrumfove! 😁

Poruka
3.311
Zavisno od toga šta ko sebi postavlja kao prioritet je i odgovor kako svaka žena/muškarac može biti princeza/princ, pod uslovom da to i želi.
Prilično ti je jasno ako imaš dobar pristup kad sretneš i upoznaš nekog kuda stremi, šta mu je cilj.
Bez obzira na pol, sposobnost i ućešće u postizanju cilja je to. E, sad, i druga strana ima stremljenja i ciljeve, pa tu mogu nastati začkoljice sa ljudima koji nam dolaze samo da uzmu šta im treba. Začkoljica je u tome: ''Pa, ako si princeza, i ti moraš imati neke moći, pobogu!''
pa, da buseš lepa

Sensei

Master
Moderator
Poruka
46.607
Zavisno od toga šta ko sebi postavlja kao prioritet je i odgovor kako svaka žena/muškarac može biti princeza/princ, pod uslovom da to i želi.
Prilično ti je jasno ako imaš dobar pristup kad sretneš i upoznaš nekog kuda stremi, šta mu je cilj.
Bez obzira na pol, sposobnost i ućešće u postizanju cilja je to. E, sad, i druga strana ima stremljenja i ciljeve, pa tu mogu nastati začkoljice sa ljudima koji nam dolaze samo da uzmu šta im treba. Začkoljica je u tome: ''Pa, ako si princeza, i ti moraš imati neke moći, pobogu!''
pojam princeze mi je vezan za srednji vek tako da ako je tako budem tretirao...

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.503
Stvarno, nije da ne znam nego se pitam da li žene shvataju pravo značenje
pa shvataju
šetaju se po dvorcu, pronadju zabačenu sobu u koju niko ne ulazi ali one baš hoće, tamo stoji vreteno i onda se ubodu….
bajke su prepune seksualnih insinuacija…zato žene hoće da budu princeze.

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
28.309
IMG-a0bb0761a9718270a45175a298854d15-V.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.