Koncept foruma Kompjuterska oprema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Broj tema koje su otvorene i reklamiraju neki nov proizvod je 17 naspram 13 gde ljudi traze pomoc. Nije bitno dal je i koliko je stara tema koja je na dnu vec da ako hocemo da citamo o novinama onda lepo nparavite podforum u ovom delu " Novine" i u njega stavljajte sve. Ja sam samo rekao da ako idemo logikom da spamujemo temu stavrima koje su najavljene koje ce se pojaviti itd onda mozemo na dan jedno 50novi stvari da postavimo vezano za racunare.
 
Ti bas uzivas da samo spamujes temu za temom..? I cak kad ti se lepo sugerise da to nije OK I dalje to radis..:rtfm:Ahh daa ti si GOSPODIN MODERATOR , izvin'te molim Vas nisam Vas prepoznao!!:worth:

Da, bas uzivam da obavestim ljude na forumu o kompjuterskoj opremi, sta se konkretno desava u vezi tih istih tema jer sam moderator tog istog dela foruma i mislim da mi je to jedna vrsta "obaveze" da odrzavam taj forum novitetima.

Kao sto je vec @Ivan rekao postoje teme koje su stare i preko tri nedelje koje su na prvoj stranici tako da tvoje napadanje da "spamujem" forum pada u vodu. Cak sto vise, upravo sam hteo da predlozim ovde na forumu ako forumasi hoce da se otvori tema o Intel-u ili o AMD-u i da tu postavljamo sve u vezi toga da ne bi "trpao" forum temama iako su i te teme bile konstruktivne i diskutuje se na svakoj.

Duznost mene, kao moderatora ovog foruma, je da svaku kritiku uzmem u obzir i da to sa ostalim kolegama prodiskutujem i napravim fleksibilnim za sve clanove. Time sto postavljam nove teme kao prvo zelim da obavestim i ljude o nekim novim aktivnostima iako to moze da uradi i bilo ko od clanova.

Broj tema koje su otvorene i reklamiraju neki nov proizvod je 17 naspram 13 gde ljudi traze pomoc. Nije bitno dal je i koliko je stara tema koja je na dnu vec da ako hocemo da citamo o novinama onda lepo nparavite podforum u ovom delu " Novine" i u njega stavljajte sve. Ja sam samo rekao da ako idemo logikom da spamujemo temu stavrima koje su najavljene koje ce se pojaviti itd onda mozemo na dan jedno 50novi stvari da postavimo vezano za racunare.

Novine su bile u opticaju ... upravo sam gore naveo da je to jedan od predloga koji sam hteo da navedem clanovima foruma Kompjuterska oprema s obzirom na to da ovde nema zbirnih tema.

Ne mogu ja clanove da teram da nesto otvaraju ako to oni nece ali je moja duznost da forum drzim aktivnim.
 
Da, bas uzivam da obavestim ljude na forumu o kompjuterskoj opremi, sta se konkretno desava u vezi tih istih tema jer sam moderator tog istog dela foruma i mislim da mi je to jedna vrsta "obaveze" da odrzavam taj forum novitetima.

Kao sto je vec @Ivan rekao postoje teme koje su stare i preko tri nedelje koje su na prvoj stranici tako da tvoje napadanje da "spamujem" forum pada u vodu. Cak sto vise, upravo sam hteo da predlozim ovde na forumu ako forumasi hoce da se otvori tema o Intel-u ili o AMD-u i da tu postavljamo sve u vezi toga da ne bi "trpao" forum temama iako su i te teme bile konstruktivne i diskutuje se na svakoj.

Duznost mene, kao moderatora ovog foruma, je da svaku kritiku uzmem u obzir i da to sa ostalim kolegama prodiskutujem i napravim fleksibilnim za sve clanove. Time sto postavljam nove teme kao prvo zelim da obavestim i ljude o nekim novim aktivnostima iako to moze da uradi i bilo ko od clanova.



Novine su bile u opticaju ... upravo sam gore naveo da je to jedan od predloga koji sam hteo da navedem clanovima foruma Kompjuterska oprema s obzirom na to da ovde nema zbirnih tema.

Ne mogu ja clanove da teram da nesto otvaraju ako to oni nece ali je moja duznost da forum drzim aktivnim.
Vidi...Otvorio si 3 teme koje sve tri sopadaju u novosti za 20 minuta! Na bilo kom drugom forumu dobio bi BAN! Zbog spama jer to JESTE spam! Drugooo..Pogledaj samo broj odgovora u tvojim temama I u drugim I sve je jasno kao dan! Stavljas svaku novost koju nadjes o ncemu sto pola ljud ovde ni ne razume. I onda ljudi dodju vide skenjaju se I odu. A ja sam na Svastari isti ovaj problem predocio I tvoj kolega se slozio sa mnom. Ali ti se nisi odvazio ni rec da napises. Tako da, ponasas se upravo kao sto sam napisao da je ovo tvoja privatna prcija a NIJE! Jer argument Nine je kad sam pitao za reorganizaciju PDFa I Foruma uopste je bio u stilu"da teme budu vise posecen, da se ljudi ukljuce" Hajde samo pogledaj aktivnost tj BROJ ODGOVORA na tvojim temama. I na drugim na istom PDFu? Pola ih je na drugoj strani, bdw. Jer si ih ti "izgurao".
 
Sta tacno nije ok u otvaranju novih tema?
Bilo gde na NETu probaj da uradis jednu radnju vise puta u ultra kratkom roku tretirace se kao SPAM! Evo ja sad mogu lagano da zatrpa,m PDF fotografija materijalom I popicu BAN! Druggo...Otkud moja poruka ovde ja ovde nisam pisao..? Prebacili ste moju poruku u kojoj ja citiram a ne vidi se KOGA citiram tojest STA...Strasno..
 
Vidi...Otvorio si 3 teme koje sve tri sopadaju u novosti za 20 minuta! Na bilo kom drugom forumu dobio bi BAN! Zbog spama jer to JESTE spam! Drugooo..Pogledaj samo broj odgovora u tvojim temama I u drugim I sve je jasno kao dan! Stavljas svaku novost koju nadjes o ncemu sto pola ljud ovde ni ne razume. I onda ljudi dodju vide skenjaju se I odu. A ja sam na Svastari isti ovaj problem predocio I tvoj kolega se slozio sa mnom. Ali ti se nisi odvazio ni rec da napises. Tako da, ponasas se upravo kao sto sam napisao da je ovo tvoja privatna prcija a NIJE! Jer argument Nine je kad sam pitao za reorganizaciju PDFa I Foruma uopste je bio u stilu"da teme budu vise posecen, da se ljudi ukljuce" Hajde samo pogledaj aktivnost tj BROJ ODGOVORA na tvojim temama. I na drugim na istom PDFu? Pola ih je na drugoj strani, bdw. Jer si ih ti "izgurao".

Na politici, delu foruma koji me bas i ne zanima iako je najaktivniji, se bilo koja tema, kako ti rece, "izgura" posle 24 sata ako nije aktivna ili ako ne dobije paznju i da, na tom delu foruma clanovi otvore po tri cetiri teme na dan jer svaka tema ima svoju diskusiju a to ko se koliko razume u sta, pa ne mozemo svi da se razumemo u sve, zar ne ?

Ne, ja nisam osoba koja ovaj deo foruma tretira kao svoj nego sam samo domacin ovog istog dela foruma koji svojim gostima, tj. ostalim clanovima, gleda da donese neke novine koje mozda clanovi i nisu upuceni da postoje. Da li na toj temi bilo 5, 10 ili cak 17 odgovora (kao sto je to bio slucaj u temi
ADATA XPG Sage PCIe 4.0 SSD postiže 7GB/s brzine čitanja ), to je vec stvar ukusa ljudi i onoga sto ljudi hoce da diskutuju.

Predlog sam vec dao, ako si procitao, da se otvori zbirna tema i onda tu mogu da postavljam sve vesti .. to je najmanji problem.
 
Jasno se vidi u prvoj poruci da se obracas moderatoru.

Nego hajde da vidimo sta nam je najbolje ciniti.

Za sada imamo predloge 1) da otvorimo poseban forum vezan za vesti, 2) da imamo zbirnu temu za vesti (sto ce tek da napravi haos zbog raznolikosti).

Sta jos?

Ja mislim da otvaranje dela npr. "Kompjuterske novosti" ili nesto tako bi bio dobar nacin jer onda se zna da u tom forumu idu samo novosti ali onda ce ovaj deo foruma biti pust jer ce onda ovde doci samo do toga da clanovi postavljaju probleme koje imaju
 
Jasno se vidi u prvoj poruci da se obracas moderatoru.

Nego hajde da vidimo sta nam je najbolje ciniti.

Za sada imamo predloge 1) da otvorimo poseban forum vezan za vesti, 2) da imamo zbirnu temu za vesti (sto ce tek da napravi haos zbog raznolikosti).

Sta jos?
!?!??!?! Predlog je da se otvori zbirna tema za novosti iz sveta tehnike… Kad kazes vesti...Asocijacija je RTS 1 :) Nesto ti to nisi dobro shvatio. Drugo tj. prvo citat se ne brise tek tako ali OK, moze vam se..
 
Ja mislim da otvaranje dela npr. "Kompjuterske novosti" ili nesto tako bi bio dobar nacin jer onda se zna da u tom forumu idu samo novosti ali onda ce ovaj deo foruma biti pust jer ce onda ovde doci samo do toga da clanovi postavljaju probleme koje imaju
Ali to vec I jeste predlozeno!! I to ne od strane tebe a tebi je trebalo biti sugerisano. P.C. Sta je poenta da bude vise tema ili vise tema u kojima neko UCESTVUJE!? Evo tema o markama televizora koji je bolji je vec u drugoj strani a bila je posecena tema. Sta ti to govori? Ima takvih tema koliko hoces jos. Da, naravno da ce ljudi najradije da pisu o onom sto ih se direktno tice-o problemu, traziti savet, itd. Ovako vide nesto sto je svemir za njih..I zaobidju temu, naravno.
 
Ali to vec I jeste predlozeno!! I to ne od strane tebe a tebi je trebalo biti sugerisano. P.C. Sta je poenta da bude vise tema ili vise tema u kojima neko UCESTVUJE!? Evo tema o markama televizora koji je bolji je vec u drugoj strani a bila je posecena tema. Sta ti to govori? Ima takvih tema koliko hoces jos. Da, naravno da ce ljudi najradije da pisu o onom sto ih se direktno tice-o problemu, traziti savet, itd. Ovako vide nesto sto je svemir za njih..I zaobidju temu, naravno.

Nisam ja predlozio ; ja samo prihvatam sve predloge i razmatram svaki od njih.

Poenta foruma je da je aktivan i da se nesto desava na njemu a da li to bilo kroz vise tema na jednom mestu ili jedna tema sa vise stvari odjednom, to je vec stvar administracije i necega o cemu se moze posebno diskutovati.

Kazes da clan zaobidje temu jer je forum prenatrpan, a zar ti isti clanovi ne mogu da odu u pretragu i nadju neku temu koja im se cita ili mozda otvore nove a onda mi kao moderatori da ih usmerimo na temu koja vec postoji ?

Dobro, ako otvorimo podforum "Kompjuterske novosti", da li ce neko tamo uopste da ucestvuje?

Par forumasa koji su i ovako i onako aktivni ; osim ako se nesto novo ne desi pa mozda neko drugi prihvati da postoje "novosti" umesto celokupnog dela foruma.
 
Pogledaj i broj pregleda, ne samo broj odgovora.
Nije isto ali hajde. Ako vec igras na tu kartu-evo 3 teme na DRUGOJ strania imaju broj I pregleda I odgovora neuporeivo vise nego ijedna Smartnabilova
1,Tesla, Fox, Vox, itd pregleda 52710 odgovora 175
2. AMD I Intel : 19718 pregleda I 496 odgovora
3.Preporucite tablet: pregleda 826 odgovora 26..
KOJA Smartnabilova tema ima I blizu toliko ili prgl;eda ili odgovora?NIJEDNA!
Itd. itd. Nije poenta da su njegove teme lose ili nepotrebne-samo se naovakav nacin nakrcavanjem na gomlu istiskuju druge verovatno univerzalnije, I bez ljutnje mislim korisnije teme
Jasno je kao dan-ljude vise zanima kakav TV da kupe ili da li da kupe Intel ili AMD-nego neki detaljcic,neke tehnologije koja je za vecinu spansko selo. I u cemu je problem da sve Smartnabilove teme tj. novosti budu grupisane? AKo vec govore o srodnim stvarima
 
Ne mozemo direktno da poredimo broj pregleda izmedju starih tema i novih. Vremenom se nakupi broj pregleda. Ali razumem sta hoces da kazes.

Ako napravimo samo jednu zbirnu temu u kojoj ce se pisati novosti, zar to nece da bude problem za pracenje, jer mesamo sve i svasta?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top