Konak "Kod dobrog čoveka" (2)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakva arogancija sto koristis svaku priliku da vredjas tudju veru.
a ti si kao vernica iako ne znas nista o veri
bitno ti je d anapadas tudju
i to sto piss je laz.
Prvo navela si da pišem laži i to bez dokaza znači klevećeš me i lažeš ti ( da ne govorim šta ti radiš kada ti neko napiše da lažeš :D )
Drugo navela si da sam ja "kao vernica" znači vredjaš me ..... ko si ti da sudiš ko je vernik a ko ne? Bog?
Šta sam napala što sam izjavila da ću postaviti šta piše na vašem zvaničnom sajtu?
mono mono stidi se ovakvih izjava ....
 
Ti se stidi sto ides za mnom i vredjas me
to je tvoja sramota
nemas pojma o veri a tu se nesto trsis
pa ti koje zastupas pisu na svom sajtu da su svi drugi jeretici
to neces naci kod nas
mono ti to hoćeš mene da oteraš sa foruma :D
ti ćeš meni da kažeš da nemam pojma o veri cccc ... opet lažeš mono
o JS ne znam al ček evo nešto ovako :)

Дакле, мучне објаве тих савремених скакаваца биле су у првом реду упућене верским вођама хришћанских цркава. Мора да су ти умишљени људи били на великим мукама када су слушали како се у јавности износи да они не само што своја стада не могу одвести на небо већ да ни сами тамо неће стићи!*

https://wol.jw.org/sr-Cyrl/wol/d/r54/lp-sb/1101988022

al neka ....

Jovan 15
17 „Ovo vam zapovedam: Volite jedan drugoga.
18 Ako vas svet mrzi, znajte da je mene mrzeo pre vas.
19 Kad biste bili deo sveta, svet bi vas voleo jer biste bili njegovi.
Ali pošto niste deo sveta, nego sam vas ja izabrao iz sveta, zato vas svet mrzi.
20 Imajte na umu reči koje sam vam rekao: ’Rob nije veći od svog gospodara.‘
Ako su progonili mene, progoniće i vas, ako su se držali mojih reči, držaće se i vaših.
21 Ali sve će vam to činiti zbog mog imena, jer ne poznaju onoga koji me je poslao.
22 Da nisam došao i govorio im, ne bi imali greha, ali sada nemaju izgovora za svoj greh.
23 Ko mrzi mene, mrzi i mog Oca.
24 Da nisam među njima činio dela koja niko drugi nije činio, ne bi imali greha, ali sada su ih videli pa su zamrzeli i mene i mog Oca.
25 Ali to je zato da bi se ispunile reči napisane u njihovom Zakonu: ’Mrzeli su me bez razloga.
 
ne pise nista pogresno
trebas znati malo istoriju hriscanstva
a ti i dalje mrzi moju veru :)

Ja ne mrzim nikoga i ništa al se pitam...
Što si Arianna ti opsednuta mržnjom samo pišeš o njoj?
Evo tebi nešto ovako :)

2. Korinćanima 7:1-16

1 Dakle, budući da imamo ta obećanja,+ ljubljeni, očistimo se+ od svake prljavštine tijela i duha+ i usavršujmo se u svetosti u strahu Božjem.+
 
Evo sta je Isus rekao

Jovan 15
17 „Ovo vam zapovedam: Volite jedan drugoga.
18 Ako vas svet mrzi, znajte da je mene mrzeo pre vas.
19 Kad biste bili deo sveta, svet bi vas voleo jer biste bili njegovi.
Ali pošto niste deo sveta, nego sam vas ja izabrao iz sveta, zato vas svet mrzi.
20 Imajte na umu reči koje sam vam rekao: ’Rob nije veći od svog gospodara.‘
Ako su progonili mene, progoniće i vas, ako su se držali mojih reči, držaće se i vaših.
21 Ali sve će vam to činiti zbog mog imena, jer ne poznaju onoga koji me je poslao.
22 Da nisam došao i govorio im, ne bi imali greha, ali sada nemaju izgovora za svoj greh.
23 Ko mrzi mene, mrzi i mog Oca.
24 Da nisam među njima činio dela koja niko drugi nije činio, ne bi imali greha, ali sada su ih videli pa su zamrzeli i mene i mog Oca.
25 Ali to je zato da bi se ispunile reči napisane u njihovom Zakonu: ’Mrzeli su me bez razloga.

Zato i danas mrze JS i pisu pogrdno o njima
 
2. Korinćanima 7:1-16

1 Dakle, budući da imamo ta obećanja,+ ljubljeni, očistimo se+ od svake prljavštine tijela i duha+ i usavršujmo se u svetosti u strahu Božjem.

da to je lep Citat zato Jehovini Svedoci ne koriste duvan
jer oneciscava coveka
ništa ti onda ne znaš Bibliju :D
mora se čistiti i duh ne samo telo i misli i pogan jezik ..... u srcu nositi ljubav ne razmišljati samo o mržnji :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top