Quantcast

Konak "Kod dobrog čoveka" (2)

Сале!

Buduća legenda
Poruka
35.398
Ja navijam za Srbiju ; sta god da urade - to sto sa Srbijom nemam nikakvih veza vec 20ak godina, to je vec druga prica :)
Ma navijam za tim koji sam nasledio od oca i kad gubi i kad pobeđuje. Kada je zvezda bila šampion uf onda je bilo ko je najveći zvezdaš, sad dođe do lš izgubi pu j. im mater samo pare se vrte kriv kurta kriv murta. Još nije sazrelo , ako se ovako nastavi možda za 5,6 g. prođu i ovu fazu.
Za reprezentaciju isto navijam, slabi su ali su naši, samo da se manu računa i da igraju.

.Gogilli.

Iskusan
Poruka
5.022
E pa drago mi je da je sve ok. Ovde kao sto vidis demokratija je zatajila. Izglasali smo veselog klevetnika ali ne vredi. Ja sam cak pokusao i da otvorim drugu kafanu, ali kazu da naziv nije prikladan :)
Demokratija nigde ne postoji, to je samo smisljena rec da zamaze oci budalama.
Uvek se znalo da bez obzira na izglasavanje na kraju jedan donosi odluku u ovom slucaju tab.
Koj ce mu onda moderatori :D

.Gogilli.

Iskusan
Poruka
5.022
Situacija:

JA KOJI NISAM
- Znate deco ima jedna teta na forumu jako je nekulturna, rekla mi je da sam kreten.
- Sto si tata kreten?
-Pa samo sam se kulturno slozio sa time da nas treba ponovo bombardovati i da trebamo svi izginuti kao zecevi.
A ona onako nevaspitana odmah mi napisa
- Znas li ti da u svi spadaju i tvoja deca, kretenu jedan
- Kao ja sam glup pa ne znam :roll: mislim nisam znao da spadaju i moja deca ....
-Nisam hteo da joj odbrusim jer sam fin i vaspitan samo sam se smejao, smejao, smejao ... pa mislim ono sta fali jedno bum
-A sta vi mislite deco o tome :D