Konačno: Srpska postaje samostalna država!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Misliš da je ova situacija dovoljan poticaj Dodiku za tako nešto? Nešto mi i Mali Vuk i Dodik kilavo deluju po tom pitanju?
Dodik će to morati da uradi ili gubi vlast.Ako pitas ko će ga zameniti to ne znam.Neko ko će to da uradi.Ide mi na nerve zato sto okleva da stavi punktove prema federaciji.Opasno se igra sa zivcima Srba.
A Sizoje gubi vlast zbog migranata.
 
Potrebna nam je sad neka pobeda.
Ma to bi bio prosperitet za Srpsku! Odvojene kasice-prasice, nema više gnjavaže i natezanja sa mujkanima i ono malo preostalih Hrvata u FBiH, belosvetskim lakrdijašima koji nam silom pokušavaju uvaliti zajedničku državu itd..... A sami su sebi srušili Šengen i zatvorili granice!
Hebe ih virus? Neka malo, da vide kako je to kada nas hebu mujkani! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
U zivotu je najteze znati kada se neka da to nazovemo-stvar,lomi.
Vucić će pasti sa vlasti zbog migrantske politike.To mu je zagarantovano i tu mu spasa nema.
Dodik će pasti sa vlasti ako sada kada je stavio policijske punktove prema spoljnoj granici ne stavi i prema federaciji.Narod trpi zbog neke ideje.Ako politicar tu ideju eksploatise bogati se a na kraju tu ideju upropasti,uslediće ludacki bes naroda.Milosević je izgubio vlast ne zbog hiperinflacije i pljacke nego zato sto je izgubio ratove.
 
U zivotu je najteze znati kada se neka da to nazovemo-stvar,lomi.
Vucić će pasti sa vlasti zbog migrantske politike.To mu je zagarantovano i tu mu spasa nema.
Dodik će pasti sa vlasti ako sada kada je stavio policijske punktove prema spoljnoj granici ne stavi i prema federaciji.Narod trpi zbog neke ideje.Ako politicar tu ideju eksploatise bogati se a na kraju tu ideju upropasti,uslediće ludacki bes naroda.Milosević je izgubio vlast ne zbog hiperinflacije i pljacke nego zato sto je izgubio ratove.
A pitanje je kako bi i Tito prošao da je živ dočekao pad Berlinskog zida?
 
Opasno se igra sa zivcima Srba.
то стоји ...
Dodik će to morati da uradi ili gubi vlast.Ako pitas ko će ga zameniti to ne znam.Neko ko će to da uradi.Ide mi na nerve zato sto okleva da stavi punktove prema federaciji.Opasno se igra sa zivcima Srba.
можда калкулише, чека да то сами ураде (први) 😂 да не разбацује ресурсе + аргумент

1. Zabranjuje se ulazak državljana Bosne i Hercegovine na područje Hercegbosanske županije. Zabrana se ne odnosi na:
– vozila za dostavu hrane, robe, materijala kao i tranzit tih vozila kroz Hercegbosansku županiju, uz kontrolu ulaska i izlaska, kao i na pripadnike Oružanih snaga BiH, zdravstvene djelatnike, policijske službenike, te druge pripadnike tijela svih razina vlasti u Bosni i Hercegovini u službene svrhe. Zadužuje se Ministarstvo unutarnjih poslova Hercegbosanske županije da uspostavi punktove na svim ulazima u Hercegbosansku županiju. Zapovijed stupa na snagu danom donošenja, a primjenjivat će se od utorka, 24.03.2020. godine u 6,00 sati.

logo.png

https://www.vladahbz.com/nove-zapov...upanije/?utm_source=Klix.ba&utm_medium=Clanak
 
Autorska humoristička tema! Zahvaljujući koronavirusu, Srpska proglašava samostalnost, diže granične prelaze prema FBiH entitetu i uvodi strogi nadzor kretanja robe i ljudi! ŽIVELA samostalna SRPSKA!



Sad je prilika nad prilikama, sve ide na ruku, cela ta priča u svetu oko korona virusa, niko ne bi ni primetio granicu. Znači to je to.
 
U zivotu je najteze znati kada se neka da to nazovemo-stvar,lomi.

Dodik će pasti sa vlasti ako sada kada je stavio policijske punktove prema spoljnoj granici ne stavi i prema federaciji.Narod trpi zbog neke ideje.Ako politicar tu ideju eksploatise bogati se a na kraju tu ideju upropasti,uslediće ludacki bes naroda.Milosević je izgubio vlast ne zbog hiperinflacije i pljacke nego zato sto je izgubio ratove.

Tačno, ako to sada u ovako povoljnoj situaciji, kada niko to ne bi ni primetio, svako se sobom zabavio, plus svi se zatvaraju, neće onda on lično nikada.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top