Konačno sam otišla kod psihijatra i dobila sam lijekove za anksioznost. Iskustva?

Dajanaa97

Zainteresovan član
Poruka
179
Ćaoo pisala sam već o anxiety. U ponedeljak sam bila kod neuropsihijatra i prepisao mi je dva leka, ksalol i eliceu. Kakve su? Off topic ljudi pošto moji ne znaju za to, mama sinoć ladno preturala po mom novčaniku i pitala gdje su pare morala sam da lažem. Sinoć mi je bilo loše i još me steže u grudima od stresa, vena na vratu mi pulsira i izbio je haos.. Nzm da li da zspravo kažem istinu
 
Ćaoo pisala sam već o anxiety. U ponedeljak sam bila kod neuropsihijatra i prepisao mi je dva leka, ksalol i eliceu. Kakve su? Off topic ljudi pošto moji ne znaju za to, mama sinoć ladno preturala po mom novčaniku i pitala gdje su pare morala sam da lažem. Sinoć mi je bilo loše i još me steže u grudima od stresa, vena na vratu mi pulsira i izbio je haos.. Nzm da li da zspravo kažem istinu
Koristio sam Ksalol. Ali nisam mogao znati pravi efekat jer sam bio i tonu drugih lekova. Reci, boli te uvo. Bolje nego da lažeš i da se izjedaš. Ona ne zna da si bila kod lekara?
 
Koristio sam Ksalol. Ali nisam mogao znati pravi efekat jer sam bio i tonu drugih lekova. Reci, boli te uvo. Bolje nego da lažeš i da se izjedaš. Ona ne zna da si bila kod lekara?
Ne znaju. Ja sam slagala kao posudila nekom drugu novac i eto baš je ispalo sve kako ne treba. Ja ću kupiti taj lijek pa da vidim ima li efekta.. Ne znam pošto su
 
Ne znaju. Ja sam slagala kao posudila nekom drugu novac i eto baš je ispalo sve kako ne treba. Ja ću kupiti taj lijek pa da vidim ima li efekta.. Ne znam pošto su
Pitanje je da li mozes da bez recepta kupis takve lekove.... A bolje je da kazes, da se ne trzas pred njima, jos ako ti nadju lekove, da te cimaju da im objasnjavas, da te sumnjice i ko zna sta jos....
 
Pitanje je da li mozes da bez recepta kupis takve lekove.... A bolje je da kazes, da se ne trzas pred njima, jos ako ti nadju lekove, da te cimaju da im objasnjavas, da te sumnjice i ko zna sta jos....
Dao mi je ljekar recept i dijagnozu da je u pitanju anxiozni poremećaj. Ma reći ću pa šta bilo. Iako po njihovom si odmah ludal čim ideš psihijatru
 
Dao mi je ljekar recept i dijagnozu da je u pitanju anxiozni poremećaj. Ma reći ću pa šta bilo. Iako po njihovom si odmah ludal čim ideš psihijatru
lekovi su u redu, ali ih ne mozes uzimati na dnevnoj bazi duze od 3 meseca; mozes ih uzimati kada imas napad panike posto deluju 20-60 minuta po uzimanju.Nemoj piti alkohol stim lekovima; Fizicka aktivnost bi ti pomogla, kao i psihoterapija, da se dodje do uzroka tvoje panike. Verovatno imas imas neki post-traumatski stres, koji treba da izadje na otvoreno
 
Dao mi je ljekar recept i dijagnozu da je u pitanju anxiozni poremećaj. Ma reći ću pa šta bilo. Iako po njihovom si odmah ludal čim ideš psihijatru
Ispravno ti je rekao trust no one. Ako ti budu našli lekove biće 100 puta gore. Ispitivaće te šta je to, odakle ti. Je l' si narkomanka neka i sl.
 
sramte istid bilo

ja nikog ne uznemiravam

evo nek se javi zena koja smatra da je uznemiravana sa moje strane !
pa svaki dan uznemiravas vaskoliki forum izjavama tipa:
"sad sam bio u vc i shvatio koliko mi je penis veliki"


devojci u ovom momentu treba neka lepa rec jer je u osteljivom periodu

svakako treba reci roditeljima
btw
 
pa svaki dan uznemiravas vaskoliki forum izjavama tipa:
"sad sam bio u vc i shvatio koliko mi je penis veliki"


devojci u ovom momentu treba neka lepa rec jer je u osteljivom periodu

svakako treba reci roditeljima
btw
prvo nije lepo a ni kulturno da pred ovom devojkom koja je tek dosla na ovaj nas forum
tako pricas o kolegi forumasu.. to govori o tebi a ne o meni...

drugo odakle ti ta suluda ideja da ti meni pricas o tome sta je potrebno devojkama...

i trece ali nista manje bitno
dobro trece nema ali to ne znaci da ne bi bilo bitno da je tu
 
Elicea (Lata, Escitalopram) je dobar AD, ima širok spektar dejstva pa pomaže i kod anksioznosti. Ksalol sam probao i nije mi prijao, nekako te smori, ali to je individualno. Meni više odgovara bromazepam. Reci roditeljima, istina je uvijek najbolja, osim ako misliš da baš neće razumjeti. To shvatanje da ako ideš psihijatru "odmah si lud" je glupost neviđena.
 
Elicea (Lata, Escitalopram) je dobar AD, ima širok spektar dejstva pa pomaže i kod anksioznosti. Ksalol sam probao i nije mi prijao, nekako te smori, ali to je individualno. Meni više odgovara bromazepam. Reci roditeljima, istina je uvijek najbolja, osim ako misliš da baš neće razumjeti. To shvatanje da ako ideš psihijatru "odmah si lud" je glupost neviđena.
Misliš li da je okej samo njih da koristim.. Za početak. Rekla sam al opet prave malo buku, ne razumiju se baš u to. Mene boli od svega lijeva ruka i steže me još jače u grudima...
 
prvo nije lepo a ni kulturno da pred ovom devojkom koja je tek dosla na ovaj nas forum
tako pricas o kolegi forumasu.. to govori o tebi a ne o meni...

drugo odakle ti ta suluda ideja da ti meni pricas o tome sta je potrebno devojkama...

i trece ali nista manje bitno
dobro trece nema ali to ne znaci da ne bi bilo bitno da je tu
Uf a ti si cvećka.
Ubilo se.
 
@Dajanaa97

Ako ikad budeš imala napade anksioznosti i budeš imala potrebu da pričaš sa nekim pa čak i o najluđim glupostima, tu sam.

Bilo bi dobro da kažeš roditeljima jer ipak,nema ništa od sakrivanja a i nekako se sve sazna na kraju.

A ti samo polako i opušteno. Sve će doći na svoje mesto. Samo napred.
 
@Dajanaa97

Ako ikad budeš imala napade anksioznosti i budeš imala potrebu da pričaš sa nekim pa čak i o najluđim glupostima, tu sam.

Bilo bi dobro da kažeš roditeljima jer ipak,nema ništa od sakrivanja a i nekako se sve sazna na kraju.

A ti samo polako i opušteno. Sve će doći na svoje mesto. Samo napred.
E baš ti hvala punooo
 

Back
Top