Konačno jedan dobar potez Tadića

Bota i Srbija se ponovo obrukali,vlada Srbije nije ulozila ni dinara u ovu skolu ,valjda posle treba da izgrade fiskulturnu dvoranu a samu skolu je izgradila Dodikova vlada i u nju ulozila 2 miliona evra ali nije BOTI smetalo da dodje i kupi politickje poene

Bota i Srbija se ponovo obrukali,vlada Srbije nije ulozila ni dinara u ovu skolu ,valjda posle treba da izgrade fiskulturnu dvoranu a samu skolu je izgradila Dodikova vlada i u nju ulozila 2 miliona evra ali nije BOTI smetalo da dodje i kupi politickje poene

stvarno?

e pa onda povlacim rec i kazem SRAM TE BILO TADICU DJUBRE JEDNO

Ja sam mislio da je izgradnju skolle finansirala vlada Srbije

A ovako ispada , da Tadic samo kupi jeftine politicke poene na tudju muku, novac i trud . Sram da ga bude....

Tacno sam znao da ovo nece na dobro da izadje!:mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:

Ne vredi,Tihi,ove zute kad covek i hoce da pohvali,ispadne da su opet,mutni!

eto ja bas hteo da ga pohvalim za jednu dobru stvar, i dodje Scot iz Republike Srpske i isprica da je skolu napravila vlada republike srpske, a da je fiskulturnu salu trebala da izgradi Srbije - ali nije, al to opet nije smetalo Tadicu da dodje i pokupi politicke poene

djubre jedno pokvareno :eek:

Predsednik Boris Tadić na Palama je prisustvovao ceremoniji otvaranja osnovne škole "Srbija". Ova škola izgrađena je zajedničkim sredstvima vlada Srbije i Republike Srpske. Za izgradnju osnovne škole "Srbija" Republika Srpska je izdvojila oko dva miliona evra.

Za predsednika Srbije Borisa Tadića, projekat izgradnje ove škole je dokaz da Beograd brine o svim Srbima, gde god oni živeli.

Za Tadića, to je pitanje odgovornosti.

Vlada Srbije obećala je sredstva za izgradnju fiskulturne sale, uz ovu vaspitno-obrazovnu ustanovu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=09&dd=08&nav_category=167&nav_id=380257

908064214aa68f855d6bc231861505_extreme.jpg

Predsednik Srbije Boris Tadić prisustvovao je otvaranju osnovne škole Srbija na Palama (FoNet)

------------

konacno i od tadica nesto dobro. Treba otvarati sto vise skola u Republici Srpskoj, ali i pomoci nasu bracu na Kosovu i Metohiji jer su oni danas najvise ugrozeni od svih.

Лепа вест...само да Руси отворе војну базу и да у миру спавамо без страха од мухамеданских напада.

stvarno?

A ovako ispada , da Tadic samo kupi jeftine politicke poene na tudju muku, novac i trud . Sram da ga bude....

opet te zavrnuo Tadic...a taman si ga pohvalio...

verovatno su obrstili i pecenog vola na Palama, k`o onomad:mrgreen:

Poslednja izmena:
stvarno?

Nemoj da si na kraj srca. :heart:

:rotf::rotf::rotf: :rotf::rotf::rotf: :rotf::rotf::rotf: :rotf::rotf::rotf:
ahahahahahahahahhahahahahahahahhahaha
ako sad nisam pao na tlo od smehurije....neću nikad :mrgreen:

:hahaha1:

evo b o n e obojici...nasmejali ste me do suza :hahaha::hahaha::hahaha:

Back