Коначан циљ је наша душа !

Nemamo pojma? Pa to vam stoji u Kuli iz 1963 godine na str.171 da su vlasti od Jehove. E sad ako ste po 4.put promenili ucenje onda ok. Izvinjavam se. Kontam da ste tada na osnovu Rim. 13.1. govorili to.

Ako vam je sad ucenje da su vlasti od necastivog, kako bi objasnila ovaj stih koji kaze:

Rim.13.1. Свака душа да се покорава властима које владају, јер нема власти да није од Бога, а власти што постоје од Бога су установљене.

Drugo. Ako su vlasti od necastivog, zasto primate pomoc od drzava koje imaju izdvajanja za verske zajednice? Zasto ne odbijete taj novac kada je djavolski?
U Norveskoj svake godine za svojih 12-13 000 clanova koliko ih imate u toj zemlji, te ``djavolske vlasti`` vam izdvajaju 1400 000 evra godisnje koje rado uzimate.
Ne samo sto ih punog srca uzimate, nego kad su vam ove godine zapretii da ce vam ukinuti tu pomoc jer zabranjujete ljudima da glasaju, sirite mrznju prema homoseksualcima i vrsite polnu diskriminaciju ( nemate razboritih robinja) onda ste poceli da cmizdrite i pozivate se na ustavne zakone.

Evo ti ta vest sa drzavne, nacionalne stranice od pre nekih mesec dana: https://www.nrk.no/norge/ap-vil-ta-statsstotten-fra-jehovas-vitner-1.14740828
.
Ja sam iznela ucenje JS a ti nemas ispravne informacije.
Iznela sam kako je
takodje izvoli imas na sajtu jw.org
ko zna gde ti ti to nasao te pogresne informacije
takodje i u novinama pisu nekada nebuloze to nije nikakav dokaz
kada mediji mogu da lazu

Bog dozvoljava postojanje tih Zemljaksih vlasti do dolaska Bozje Vladavine.
I naravno da se moraju postovati sve dok se zakoni njihovi slazu sa Bozjim.

a sledimo Biblijsko ucenje iz Biblije.
 
Poslednja izmena:
Ja ne dovodim u pitanje postojanje duse....
Komunistima je dusa i pitanje duse na poslednjem mestu o tome se radi.
Tj.ne razlikuju se mnogo od kapitalista,odstraniti sve ljudusko iz coveka i napraviti od njega poslusnog roba.....
jos nisam cula da radnik fali gazdu kapitalistu a u komunistu se vala kune ko da mu je majka rodjena..znaci ko ima dusu a ko nema
 
Да ли људи уопште свесни да би продаја Косова била духовни геноцид...шта ће ти све када немаш себе..човек без душе је мртав и као такав ни за шта није способан
Hvala Titu i komunistima sto su pripremili taj genocid kad su napravili autonomnu pokrajinu
 
Zanimljiva je ta potreba jedne ekipe da vređaju i podcenjuju ljude , da imaju svoje uvredljive šale, da budu prosti i vulgarni i da zauzimaju stav nadmoći

U čemu je problem drugari ? Potražite pomoć, nije sramota
Ako budali kazes da je budala, i jos je uverena i pored ociju kojima vidi rezultate ucinjenog, da je sve full 5.

Pa, dzaba ti objasnjavam.
 
Ako budali kazes da je budala, i jos je uverena i pored ociju kojima vidi rezultate ucinjenog, da je sve full 5.

Pa, dzaba ti objasnjavam.

Šta je problem biti budala ? I to je tvoje viđenje, možda iz nečije perspektive i nije
Da li nekome nanosi zlo, ako je budala, budala je za sebe... mnogo su gori oni koji svojom navodnom pameću nanose zlo drugima

Uostalom zar i budala nema dušu?

Evo ti si često vrlo , iz nečije perspektive, vrlo zlonameran, podao i priglup (u komunikaciji) pa šta , treba da te se vređa i ponižava
 
Šta je problem biti budala ? I to je tvoje viđenje, možda iz nečije perspektive i nije
Da li nekome nanosi zlo, ako je budala, budala je za sebe... mnogo su gori oni koji svojom navodnom pameću nanose zlo drugima

Uostalom zar i budala nema dušu?

Evo ti si često vrlo , iz nečije perspektive, vrlo zlonameran, podao i priglup (u komunikaciji) pa šta , treba da te se vređa i ponižava
Vidi ovako, razlozicu ti na slogove

Imaj na umu da skup tvojih principa, prica koje izlaze preko tvojih usana, misljenja o kojecemu i prag kompromisa koje si pravila do dana danasnjeg, sto licno sto u drustvenoj interakciji...

Doveli su te tu gde jesi. Da sad ne kopam tvoje rane, al sama si zbog toga. Za to postoje razlozi, koje ti gore jasno svrstavas pod objasnjenje "sta je problem biti budala"

A posto i ti i ja znamo da je to gola istina

Pa nije darling problem biti bilo sta, dok god si ti sretna svako jutro kad otvoris oci i svako vece kad ih sklopis...

Uzivaj...sama.
 
Vidi ovako, razlozicu ti na slogove

Imaj na umu da skup tvojih principa, prica koje izlaze preko tvojih usana, misljenja o kojecemu i prag kompromisa koje si pravila do dana danasnjeg, sto licno sto u drustvenoj interakciji...

Doveli su te tu gde jesi. Da sad ne kopam tvoje rane, al sama si zbog toga. Za to postoje razlozi, koje ti gore jasno svrstavas pod objasnjenje "sta je problem biti budala"

A posto i ti i ja znamo da je to gola istina

Pa nije darling problem biti bilo sta, dok god si ti sretna svako jutro kad otvoris oci i svako vece kad ih sklopis...

Uzivaj...sama.
Brutalno
 
Vidi ovako, razlozicu ti na slogove

Imaj na umu da skup tvojih principa, prica koje izlaze preko tvojih usana, misljenja o kojecemu i prag kompromisa koje si pravila do dana danasnjeg, sto licno sto u drustvenoj interakciji...

Doveli su te tu gde jesi. Da sad ne kopam tvoje rane, al sama si zbog toga. Za to postoje razlozi, koje ti gore jasno svrstavas pod objasnjenje "sta je problem biti budala"

A posto i ti i ja znamo da je to gola istina

Pa nije darling problem biti bilo sta, dok god si ti sretna svako jutro kad otvoris oci i svako vece kad ih sklopis...

Uzivaj...sama.

Evo vidiš kako si podlac .. ne poznaješ me uopšte, ne znaš ko sam i šta sam , ali bi kao da udaraš nisko i da kao pokušaš da udariš na bazične emocije

To pristojni ljudi ne rade , a ti radiš , ti si od onih koji traže slabost da bi je upotrebili ... generalno najgora skupina ljudi ...

Naravno, ti toga nisi svestan, i ne postoji kod tebe taj sistem vrednosti, no ništa čudno, sve je to za ljude
 

Back
Top